Problemy z forum !!!

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Faktycznie, forum nabiera sznytu. Podoba mi się.
Nie wiem tylko dlaczego, pisząc wiadomość (na telefonie) mam nieaktywne opcje, czyli te nad tekstem do wklejania zdjęć, pogrubiania tekstu, emoty itp.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja klikam w ten czas (widać u Armaniga na obrazku) po prawej stronie np. w "8 minut temu".
U mnie to nie działa. Niestety w obecnym formacie rozważam wycofanie się na stałe. Niczego nie mozna znaleźć. Totalny gimbazowy chaos. Niczym kafelki w windows i Xboxie.
Interesuje mnie działanie jak było przed zmianą: Tematy, w którym od mojego ostatniego logowania ktoś popełnił nowy post powinny być pogrubione i na górze. Po nstępnym logowaniu pogrubienie powinno zniknąć. A teraz loguje się po kilka razy i wszystko jest pogrubnione
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
U mnie to nie działa. Niestety w obecnym formacie rozważam wycofanie się na stałe. Niczego nie mozna znaleźć. Totalny gimbazowy chaos. Niczym kafelki w windows i Xboxie.
Interesuje mnie działanie jak było przed zmianą: Tematy, w którym od mojego ostatniego logowania ktoś popełnił nowy post powinny być pogrubione i na górze. Po nstępnym logowaniu pogrubienie powinno zniknąć. A teraz loguje się po kilka razy i wszystko jest pogrubnione
Niestety z powodu braku możliwości edycji muszę znowu pisać. I nie interesuje mnie klikanie w "Nowe Posty" czy "Nowe Tematy". Chciałbym zachować natywne drzewo forum (przez naście lat nauczyłem i zapamiętałem gdzie co jest) i by było to zrobione identycznie, z pogrubieniem tematów z nowymi postami od ostatniego logowania na główniej stornie drzew forum, jak w poprzednim wyglądzie przed "dobrą zmianą"...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Niestety z powodu braku możliwości edycji muszę znowu pisać. I nie interesuje mnie klikanie w "Nowe Posty" czy "Nowe Tematy". Chciałbym zachować natywne drzewo forum (przez naście lat nauczyłem i zapamiętałem gdzie co jest) i by było to zrobione identycznie, z pogrubieniem tematów z nowymi postami od ostatniego logowania na główniej stornie drzew forum, jak w poprzednim wyglądzie przed "dobrą zmianą"...
no i kolejna rzecz; dlaczego rozdzielczość w avatarze jest teraz taka paskudna?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Niestety z powodu braku możliwości edycji muszę znowu pisać. I nie interesuje mnie klikanie w "Nowe Posty" czy "Nowe Tematy". Chciałbym zachować natywne drzewo forum (przez naście lat nauczyłem i zapamiętałem gdzie co jest) i by było to zrobione identycznie, z pogrubieniem tematów z nowymi postami od ostatniego logowania na główniej stornie drzew forum, jak w poprzednim wyglądzie przed "dobrą zmianą"...

Coś z tą edycją jeszcze nie tego... ale jesteśmy na dobrej drodze.

struktura została taka jak była https://hdtv.com.pl/forums/ choć trwają prace nad aktualizacją

odnośnie pogrubiania, rzeczywiście coś wygląda jakby nie do końca działało poprawnie

no i kolejna rzecz; dlaczego rozdzielczość w avatarze jest teraz taka paskudna?

Rozdzielczość jest wyższa niż była, trzeba zaktualizować avatar
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Aby przejść bezpośrednio klikamy na datę wpisu


tapatalk jest wyłączony ponieważ strona ma swoją wersję mobilną


Nie bardzo działa to przeniesieni do pierwszego nieprzeczytanego ,bo mnie po kliknięciu na datę wpisu przenosi do ostatniego postu w temacie a to zdecydowanie róznica.
Nie chce mi również działać cytowanie kilku postów- teraz zaznaczyłem do cytowania dwa- cytowany jest tylko jeden do którego pisze odpowiedz.Ikona "odpowiedż" u dołu strony nie działa , wyrzuca błąd.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odpalam Chrome na PC i widzę, że i tutaj mam nieaktywny pasek w którym można pogrubiać tekst itp.
Odpaliłem Firefoxa i jest ok, podobnie na komórce na Firefoxie jest ok.

Może coś "globalnie" mam przestawione i z automatu na komórce/PC przestało działaś?
Jak ktoś ma wiedze co i jak, to niech się podzieli info.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Polish_20220923_193631844.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Samo się "naprawiło"? Ciekawie.

Pany, wrzucajcie w awatary jakieś zdjęcia, cokolwiek, będzie łatwiej z daleka identyfikować kto jest kto, bez wczytywania się nazwe, a to chwila roboty. Kiedyś większość miało.
Teraz jedyne co widać, to A B C D E itd.
 
Do góry