Problemy z forum !!!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę tutaj raportować wszelkie błędy, wygląd będzie jescze na pewno szlifowany.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba muszę to przespać.
1. Gdzie się podziały galerie które mieliśmy po kliknięciu na profil użytkownika?
2. Który przycisk po wejściu na stronę główną odpowiada za "panel" w którym pojawiały się powiadomienia o odpowiedziach w postach w których pisaliśmy?
3. O co chodzi z "reaction score" i "punkty"
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
armani... :)

1 nie wiem
2 nie wiem
3 nie wiem :D

niestety trzeba ogarnąć od podstaw, jeśli jakiejś funkcjonalności będzie brakować, trzeba będzie pisać skrypt rozbudowujący
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To wesoło ; )
Idąc dalej:
4. Jak pisałem posta wyżej, to pojawił się komunikat informujący, że oczekuje na zatwierdzenie przez Moderatora.
Napisałem posta w innym temacie, minęło już 11min i dalej nie widać.
5. Czy będzie można edytować swoją wiadomość, nie widzę opcji nigdzie?
6. Nie pojawiają się miniatury (np.) filmów z YT, widać sam link.

Z plusów... Jest opcja "ignoruj" :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Działa na Chrome na telefonie 😲 ;) (muszę poprzeglądać te nowe emotikony ;)).
Gdzieniegdzie jest wymieszany polski z angielskim.
Fajnie by było,gdyby przy najnowszych newsach widniały obrazki.
Pozmieniałbym czcionkę w niektórych miejscach.
Jak wklejać teraz filmiki z YT,aby były widoczne w oknie ?
Jak usuwać posty ?

Ale ogólnie,widzę potencjał ;)

P.S.
Armanig,za te punkty są nagrody 😄
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
niektóre zezwolenia i grupy użytkowników się przeniosły z błędami, dlatego komunikat o moderacji
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli YT rozwiązany. Super. Widzę, że chyba też w końcu (?) skrzynka nie ma limitów wiadomości.
Z bieżących i chyba podstawowych, przydałaby się jeszcze edycja postów.
No i to o czym pisałem wcześniej (pkt.2), brakuje mi tego przycisku, a bardzo ułatwiał - wystarczyło kliknąć i widzieliśmy posty w których braliśmy udział i ktoś na nie odpowiedział.
To była zawsze pierwsza czynność po wejściu na stronę.
Tak czy inaczej, potencjał jest ; )
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Armani, klikasz na swoją nazwę w pasku i tam masz link twoje aktywności, To to czego szukasz?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trudno się jeszcze połapać, ale z tego co widzę, pokazuje tam moje wszystkie aktywności, ale czy jak ktoś odpowie, to będzie to pogrubione?
Tego nie wiem, zobaczymy jak ktoś odpowie ; )
Znalazłem jeszcze inną opcje, mianowicie - otwieramy stronę główną, klikamy w lewym górnym rogu "What's new", następnie "nowe posty" i tutaj mamy "filtry".
W tych filtrach zaznaczamy opcje "Threads in which you've participated" i zapisujemy. Teraz jak się domyślam, jest to mniej więcej dokładnie to o czym pisałem.
Pokazuje mi dzisiejsze posty w których brałem udział i pewnie się podświetlą jak ktoś odpowie, lub (jak nie), to znikną po jakimś czasie. Tak było zawsze na forum.

Te pierwsze 4 są z dzisiaj i czekają jak ktoś odpowie, a jak nie, to jak wspomniałem znikną za jakiś czas.
Jeżeli to jest to o czym pisze, to fajnie, jakby nie trzeba było klikać, a mieć to na głównej pod przyciskiem jak było wcześniej.

 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Na obecną chwilę na pewno nie będzie to możliwe z powodów technicznych. Prosiłbym o wypisanie jakiej funkcjonalności brakuje względem tapatalk i sprawdzimy co się da zrobić.
 
Do góry