Problemy z forum !!!

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdzanie captcha odpala mi się nawet w trakcie przeglądania różnych wątków! Rozumiem jeśli nie ma mnie długo to mogę kliknąć w obrazek ale ile można podczas czytania różnych tematów? :x
 

Borygo77

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nietsety. Czy jestem w domu czy na wakacjach aktualnie działa to tragedia. Czasami za 5 lub 6 razem dopiero mnie wpuszcza. Teraz włączyłem nagrywanie ekranu po 3 razie jak mnie zapytało o kliknięcie w obrazki :fool:
wideo
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Od wczoraj coś nie bangla na Chrome i czyszczenie ciasteczek mało daje.
Polish-20220820-130133613.png
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To się ciesz, że tylko sygnatura, bo ja musze Ciebie znosić codziennie i te Twoje dziecinne zaczepki ; )


Piramida, czyściłeś wszystkie ciastka w Chromie, czy kliknąłeś w tą ikonę "i" na pasku z adresem forum i tylko wyczyściłeś te z forum?
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czyściłem różnymi sposobami.
Na kompie nie ma tego problemu z Chrome.
Teraz piszę przez przeglądarkę Samsunga.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Problemu nie ma na żadnej przeglądarce, jedynie na Chrome - a z tej chce tylko korzystać na androidzie.
Najchętniej bym całkowicie przeinstalował, ale nie chce się potem bawić.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To się ciesz, że tylko sygnatura, bo ja musze Ciebie znosić codziennie i te Twoje dziecinne zaczepki ; )


Piramida, czyściłeś wszystkie ciastka w Chromie, czy kliknąłeś w tą ikonę "i" na pasku z adresem forum i tylko wyczyściłeś te z forum?
Tylko tak mówisz, a jak się nie loguje to potem Ci się nudzi, bo nie masz komu odpisywać długich postów :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To zróbmy doświadczenie, Ty znikasz na jakiś kwartał, a ja Ci powiem czy tęsknię ; )

Dodatkowo, jak już się uda odpalić forum na Chromie (raz na 20x), to takie oto braki w ikonach widać:

 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Myślałem,że to za mały problem,aby ktoś się zainteresował,a właśnie przyjechała do mnie ekipa hdtv i wspólnie szukamy rozwiązania :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie, jak się ma temat wspomnianego problemu, ktoś się temu przygląda?
Może jakieś info na czym stoimy, bo jak na razie od kilku dni nie można korzystać z forum na Chromie.
 
Do góry