Problemy z forum !!!

lolo2

Well-known member
Bez reklam
U mnie podobnie każde otwarcie strony kwadracik boot, jestem we Vlore.

Jest sens tam jechac na wakacje, bo tak patrze za jakimis wycieczkami lokalnymi to slabo? Musze gdzies czmychnac za 3 tygodnie bo nie wyrobie.... w depresje popadam.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Jest sens tam jechac na wakacje, bo tak patrze za jakimis wycieczkami lokalnymi to slabo? Musze gdzies czmychnac za 3 tygodnie bo nie wyrobie.... w depresje popadam.

Sens jest tyle tylko, że absolutnie nie wolno na zorganizowane. Kwestia też na ile chcesz tam jechać i czego oczekujesz, jeśli na tydzień ok resetujesz się co dzień w barze hotelowym, pływasz w morzu, do którego wszyscy sikają, siadasz w samolot i wracasz. Jeśli jedziesz na dwa trzy tygodnie chcesz coś zobaczyć poza Durres ,Sarandą i grbasami co walczą z rana o miejsce przy basenie, szukasz spokoju niezatłoczonych miejsc to potrzebujesz samochód.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja tylko na zorganizowane.... sam nie ogaryniam :) Ja tylko tygodniowki.

Dzisiaj nad naszym polskim morzem. Nie jest zle, pogoda dopisuje, parawaning w normie ale wszyscy rozstawieni te 5m od wody wiec git.
 

trops55

Member
Czy tak powinno działać forum. Mianowicie, gdy jestem zalogowany wszystko jest ok. tzn moje posty są widoczne . Natomiast z chwilą wylogowania się są one niewidoczne.
 

djrzz

Member
Witam. Mam problem na forum, co jakiś czas pokazuję mi że są nowe odpowiedzi w pewnych tematach lecz gdy wchodzę przeczytać te wypowiedzi to ich nie ma, są tylko te które już czytałem. Nawet data jest stara. Przykład; ktoś się wypowiedział w jakimś tam temacie 7 lutego, wszedłem przeczytałem i 16 lutego pokazuje mi w tym temacie nowe odpowiedzi. Zonk w tym że jest tylko to co czytałem 7 lutego. Ktoś coś?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Przyczyny sa co najmniej dwie:

1) Jesli w temacie jest ankieta, to oznacza to, że ktoś oddał głos w ankiecie. Nowy wpis sie nie pojawił, ale watek się odświeżył.

2) Jesli chodzi o dział News to co dziennie, w okolicach godz. 2:00 administracja odświeża tematy na całej stronie, w celach reklamowych.
 

djrzz

Member
Przyczyny sa co najmniej dwie:

1) Jesli w temacie jest ankieta, to oznacza to, że ktoś oddał głos w ankiecie. Nowy wpis sie nie pojawił, ale watek się odświeżył.

2) Jesli chodzi o dział News to co dziennie, w okolicach godz. 2:00 administracja odświeża tematy na całej stronie, w celach reklamowych.


Rozumiem że jeśli pokazuje mi się opcja "Idź do pierwszego nowego posta" to ta funkcja nie oznacza tego? Bo jeśli tak to powinniście ją zmienić na inny tekst w stylu "coś tu robiliśmy"
 

rafa@rafa

Active member
Bez reklam
Co jest z tym ciągłym sprawdzaniem czy jestem człowiekiem? Nie da sie normalnie odpalać forum...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
U mnie nie takiego nie występuje. Fakt, było wiele m-cy temu, kiedy były problemy. Później administracja wprowadziła zabezpieczenia w takiej postaci, ale było to uciążliwe i zrezygnowano z tego.
Może lepiej, niech admin odpowie.
 
Do góry