Problemy z forum !!!

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Gdzie ty masz obrazki? :)
Loluś, nie wiem jak Ty korzystasz z forum, ani jak często, ale u mnie jak tylko kliknę "nie jestem robotem" to zalewają mnie dosłownie zalewają weryfikacyjne obrazki,
 

Attachments

  • comment_vKbymAWCzfitzpNJ36yqDRU0AJOBioe2,w400.jpg
    comment_vKbymAWCzfitzpNJ36yqDRU0AJOBioe2,w400.jpg
    48 KB · Wyś: 81

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Gdzie ty masz obrazki? :)
Loluś, nie wim jak Ty korzystasz z forum, jak często się logujesz, ale u mnie jak tylko kliknę "nie jestem robotem" to zalewają mnie, dosłownie zalewają miniumum kilknaście podejść obrazki weryfikacyjne w stylu "zaznacz przejścia dla pieszych"


Dodaj post: TO SAMO - krew mnie zalewa
W dodatku nie widzę swoich postów...
Eeeee, kicha Pany, kicha do entej...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Bo mi wieza ze robotem nie jestem.

A ty jakis podejzany jestes i ci testy psychologiczne robia. :)


Ps. Wiem.
Ty przeciez masz samsunga, dlatego... xD
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Witam

Co się dzieje z tym forum że nie można z niego korzystać przez "Tapatalk" kiedyś wszystko działało a od jakiegoś czasu cały czas wyskakuje "Błąd sieci, spróbuj ponownie pózniej. (get_config)" czy jest na to jakieś rozwiązanie ??
Odinstaluj i zainstaluj na nowo TapaTalk. Mi pomogło.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jakos nigdy nie moglem sie przekonac do TapTalka. Ja przegladam wszystko w przegladarce na fonie.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Słabo to wygląda!!! Kiedy Będziemy mieli Forum bez Problemu !
Mam dość czytania że konkurencja nas Sledzi i Dołuje !!!
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Słabo to wygląda!!! Kiedy Będziemy mieli Forum bez Problemu !
Mam dość czytania że konkurencja nas Sledzi i Dołuje !!!

To brzmi dokladnie tak samo jak w Wiadomosci w TVP. :) Opozycji wina!!!! hehe.



Zainstalujcie sobie adblocki albo cos i nie bedziecie mieli obrazkow, tylko klikniecie nie jestem robotem. Ja obrazkow nie mam :)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Z ciekawości wszedłem na to "konkurencyjne" forum i odpadłem! W podobnych wątkach co u nas, które żyją, pulsują i jeśli nawet tylko od czasu do czasu to jednak ktoś coś... A tam w podobnych działach nie było postów od 7-miu lat!!!
Pojawiają się testy i newsy jak i tu, ale ich częstotliwość i reakcja na nie jest żałosna. Aż dziwne, że są polskim głosem w świecie EISA. Jakby istnieli sami dla siebie.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Z ciekawości wszedłem na to "konkurencyjne" forum i odpadłem! W podobnych wątkach co u nas, które żyją, pulsują i jeśli nawet tylko od czasu do czasu to jednak ktoś coś... A tam w podobnych działach nie było postów od 7-miu lat!!!
Pojawiają się testy i newsy jak i tu, ale ich częstotliwość i reakcja na nie jest żałosna. Aż dziwne, że są polskim głosem w świecie EISA. Jakby istnieli sami dla siebie.

Ja tam mam konto ale jakos nie ma tam klimatu i nie uzywam.

Tu mozna sie poklocic z kilkoma ludzmi wiec jest zabawniej. Bardziej przyjacielski klimat smialo mozna po pijaku posty pisac a nie jakies "oficjalne" forum w garniturach.
hehe
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ja tam mam konto ale jakos nie ma tam klimatu i nie uzywam.



Tu mozna sie poklocic z kilkoma ludzmi wiec jest zabawniej. Bardziej przyjacielski klimat smialo mozna po pijaku posty pisac a nie jakies "oficjalne" forum w garniturach.

hehe
Trafiłeś w sedno :) Z tego samego powodu piszę tutaj, głównie w wątkach niezwiązanych z HDTV. Profesjonalizmu jednak chłopakom nie można odmówić. Ścisła światowa czołówka. Miałem okazję porozmawiać na żywo i również bardzo sympatycznie. Luźny klimat jednak na tym forum lepszy.
 
Witam.
Mam problem z wyświetlaniem strony forum gdy jestem za granicą, w dwóch przeglądarkach wyświetla mi się czarna strona i nic więcej.
Jak użyje swojego VPN-a to jest ok.
Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Od prawie dwóch tygodni jestem na Krecie, wchodzę na forum 2-3 razy dziennie i generalnie nie mam żadnych problemów. Czasami pojawia się kwadracik do odhaczenia że nie jestem robotem bez żadnych obrazków. W Polsce jednak zdarzały się.
 
Do góry