Problemy z forum !!!

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Przedłużyłem subskrypcję kilka dni temu i nadal nic.
Nadal jestem "szarym" człowieczkiem i nadal mam zapchaną skrzynkę.
Nawet nie mogę napisać do admina w tej sprawie, bo skrzynka pęka...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kiki,jeszcze raz...
Nie odbiorę od nikogo wiadomości na forum, ani nie napiszę.
Jestem klubowiczem od 13 lat. Co roku odnawiam płatne członkostwo.
Przysługuje mi 200 wiadomości, a nie 100.

Z racji tego, że coś się pokiełbasiło, system nie widzi mojej wpłaty, to mam przekroczony limit wiadomości (np. 190/100, a nie jak powinno być 190/200). Nie mam zamiaru kasować ważnych dla mnie wiadomości z powodu błędów na forum.
Do momentu rozwiązania problemu proszę pisać wyłącznie na email. Też Wam wysłałem.
Dziękuję
 

Jam Nius

piszę
Dlaczego nie ma podanego bezpośredniego kontaktu na stronie głównej?

Ciągle o wszystkim - napisz PW, a forum jak działo kiepsko, tak nic się nie zmienia.

Drodzy użytkownicy,

Jest podany kontakt na stronie każdej podstronie forum na samym dole - formularz kontaktowy "kontakt". Są to środki zabezpieczające przed spamem, który i tak przedostaje się w pewnych ilościach. Przepraszamy za problemy.

Pozdrowienia, :)
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Tak dopytam dlaczego tyle lat mamy info że witryna jest ,, Niezabezpieczona ! ,, Mam dość dużo stron w zakładkach i tylko HDTV.com.pl nie ma kłódeczki ;-)
 

dmk84

New member
Uff, chyba wysłanie email pomogło bo w końcu mogłem się zalogować. Od kilku dni miałem problem mimo rozwiązania captcha.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wiecie co,
rozumiem, że zabezpieczenia sa konieczne...
Captcha... - trudno. Da się przeżyć, ale do jasnej... trzeba to nieco złagodzić! Od wczoraj próbując to pokonać po 20 razy klikałem obrazki z autobusami, przejściami dla pieszych, hydrantami, autobusami i Bóg wie czym jeszcze...
Kilka minut niepotrzebnej zabawy. Rozumiem - kliknij raz, może dwa, ale nie dwadzieścia.
Zabezpieczenia przed atakami swoją droga, ale na drugim końcu sa użytkowinicy, forumowicze i wygoda obsługi. Na razie to może zniechęca by wchodzić na forum.
Zauważcie, ze stosunek dobowych wpisów dziś jest wielokrotnie mniejszy niż kiedyś. Ludzie uciekają.
Może tez taki był zamysł ataków, by administracja wprowadziła zniechęcające zabezpieczenia.... dla użytkowników.
Tak czy owak sie udaje.
Przemyślcie to, bo wielkrotne sprawdzanie, czy nie jestem botem-robotem nie zachęca.
 

Banned

New member
Ja pomimo, że jestem zbanowany, nie mam żadnych problemów. :D A że ludzie uciekają, to nie dziwne. Jak się tak ludzi traktuje, to się zbiera tego owoce.
 

Jam Nius

piszę
Niestety w obecnym stadium możemy jedynie przeprosić za niedogodności, jeśli captcha zostanie wyłączona serwer padnie pod natłokiem odnośników od komputerów zombie. Jeśli captcha pojawia się więcej niż raz na tydzień, może oznaczać, że ktoś w sieci lub podsieci ma zainfekowany komputer i docierają do nas właśnie zapytania Zombie.
 

DLUGI321

New member
Witam

Co się dzieje z tym forum że nie można z niego korzystać przez "Tapatalk" kiedyś wszystko działało a od jakiegoś czasu cały czas wyskakuje "Błąd sieci, spróbuj ponownie pózniej. (get_config)" czy jest na to jakieś rozwiązanie ??
 
Do góry