Problemy z forum !!!

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wygląda, że masz stare cookies. odpal na chrome w incognito i daj znać
Wczoraj miałem to samo na starej zakładce w telefonie.
Utworzyłem nową i działa.

Wystarczyło otworzyć nową kartę/kartę. Na dotychczas otwartej, bez względu co byśmy nie robili strona nie działała.
Ja akurat miesiącami mam otwarte zakładki w telefonie i potem jedynie odświeżam.
Ew. trzeba było jeszcze w chrome usunąć sugerowane strony (te dzięki którym nie trzeba wpisywać ręcznie adresu) i zamienić z xf.hdtv na hdtv.
Tyle.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie notorycznie 45 otwartych i każda jest dla mnie "ważna", taka mania ; )

Wracając do forum, odpaliłem PC i nie mogę odpalić teraz forum na Chrome z zakładki ulubione.
Nie pomaga też wpisanie adresu ręcznie. Za każdym razem pojawia się strona xf.hdtv.com.pl "Połączenie nie jest prywatne" itd.
Czyściłem cache, wchodziłem w tryb incognito. Bez zmian.
Da się wejść na forum, ale z poziomu wyszukiwarki google, czyli wyszukujemy fraze forum i wchodzimy w link z wyników. Wówczas forum się odpala.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Edit:
Wszedłem na strone HDTV przez wyszukiwarkę, dodałem ją do ulubionych i już z tej zakładki działa.
Dla mnie ok, bo i tak zawsze z ikony wchodzę, ale dalej nie można wejść gdyby ktoś chciał centralnie wpisać adres.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Filmy z YT które są wklejane na forum nie odtwarzają się w oknie u mnie.
Po kliknięciu "play" za każdym razem w oknie playera pojawia się błąd.
Żeby odtworzyć film, trzeba w Playerze kliknąć tytuł i wówczas otwieraj się zewnętrzna aplikacja YT z filmem.
Tak to wyglada:
Screenshot_20220930_081616_Chrome.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na firefoxie (PC/Tel), na tablecie (Chrome) i na PC (Chrome) jest ok. Na moim telefonie już nie.
W ogóle generalnie na Firefoxie zazwyczaj wsio działa, problemy jak są, to na Chromie.

Wiesz, kiedyś jak zgłaszałem problemy, też była cisza, a potem ludzie się zgłaszali.
Nas jest kilku którzy cokolwiek zgłaszają, innym pewnie działa lub się nie chce cokolwiek napisać.
Pytanie, ile jest takich, którzy próbowali się wbić i się w ogóle nie dostali na forum.

U mnie Chrome na telefonie działa dobrze, nie mam żadnych problemów z żadną stroną.
Zakładam, że jeżeli u mnie jest problem (być może jakieś ustawienia), to statystycznie ten problem zapewne jest u wielu innych użytkowników.
 

Mitmart

New member
Cześć

Chciałbym wesprzeć forum ale widzę że linki do płatności są niedostępne, czy ktoś wie dlaczego ?? czy jest możliwość innej formy płatności ?
Po wejściu w odpowiedni link pojawia się komunikat

" Not Found
The requested URL /forum/payments.php was not found on this server. "


Będę wdzięczny za info ;)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Proszę o info o jaką funkcjonalność chodzi forum vs tapatalk aby w razie szerokiego zainteresowania sprawdzić możliwość zakodowania odpowiednich dodatków.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ponowie swoje pytanie, w czym jest wygodniejszy? Jeśli będzie duża ilość zainteresowanych i da się wprowadzić wspomnianą wygodę postaramy się sprawdzić opcje.
 
Do góry