Problemy z forum !!!

conqest

Well-known member
Bez reklam
IMG_20220926_085832.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czyli wszystko jasne, zakładam, że u innych też się pojawiły te wiadomości (?)

Zatem nie rozumiem, dlaczego Kolega "mac" pisał mi, że wiadomości które (wszyscy) widzimy były wysyłane na priv, a nie na jakiś publiczny profil?

Mac, wyjaśnij to, bo jeżeli się faktycznie pomyliłeś i nie pisales tego na priv, to nie ma tematu.
Dla mnie akurat bezpieczeństwo i prywatność, to dosyć istotne kwestie.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Panowie, jeśli
Czyli wszystko jasne, zakładam, że u innych też się pojawiły te wiadomości (?)

Zatem nie rozumiem, dlaczego Kolega "mac" pisał mi, że wiadomości które (wszyscy) widzimy były wysyłane na priv, a nie na jakiś publiczny profil?

Mac, wyjaśnij to, bo jeżeli się faktycznie pomyliłeś i nie pisales tego na priv, to nie ma tematu.
Dla mnie akurat bezpieczeństwo i prywatność, to dosyć istotne kwestie.
Obstawiam, że kolega nie wysłał prywatnej wiadomości tylko dodał wpis profilu danej osoby. Wysłałem przed sekundą wiadomość i nie pojawia się nigdzie jako widoczna.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najwidoczniej tak było. Warto wyjaśnić z Kolegą "mac", gdzie co faktycznie wysłał.

Co do edycji, to da się jak widać na poniższym screenie.
Pytanie, dlaczego nie ma u wszystkich tej opcji?

Screenshot_20220926_101203_Chrome.jpg
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
edycja jest włączona na 60 minut, dziwne że się nie pojawia, trzeba pokopać w kodzie
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Pisałem prywatną wiadomość , ale może w tej tak nie czytelnej wersji , używając telefon i poplątanie angielskiego z polskim , coś kliknąłem.
Jak . TO posprzątać ?

Założyć nowe konto ?

I znowu sprawdza się - lepsze jest wrogiem dobrego
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Gdzie tutaj jest informacja , że w dyskusji bierze więcej osób ?
Co mam wyczyść w swoim profilu ?

Jak kolega Armani zauważył , tu chodzi o bezpieczeństwo i prywatność .

Jeżeli , to mój błąd , to bardzo przepraszam , ale moderacja proszona jest o bardziej czytelne ikony , język polski i intuicyjne menu
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba wiem o co chodzi.

Tak, możesz wpisać wiadomość na czyimś profilu.
Będzie ona wisieć latami u kogoś i będzie widoczna dla wszystkich którzy wejdą na ten profil. Ot, taka publiczna tablica użytkownika. Nie ma to nic wspólnego z wiadomościami na priv - które wysyła się przez inną ikonę i jest tylko widoczna dla adresata (jak np. mail).

Natomiast to co jest w zakładce "latest profile posts" którą widzimy na stronie, to nic innego, jak właśnie wszystkie takie wysłane wiadomości przez kogogolwiek z forumowiczów do kogokolwiek na ten publiczny profil danej osoby. Generalnie nie widzę sensu takie zakładki na głównej stronie forum.
Nie dość, że zajmuje miejsce, to i pewnie mało kogo obchodzi kto i co napisał komuś na profilu.

Lepiej takie miejsce na głównej stronie zagospodarować mini czatem live, to byłaby genialna opcja, ale pomarzyć można ; )
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
wczoraj były dodane nowe zmienne do przekierowań bo nie wszystkie linki działały stąd zmiana
 
Do góry