Problemy z forum !!!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Odpalam Chrome na PC i widzę, że i tutaj mam nieaktywny pasek w którym można pogrubiać tekst itp.
Odpaliłem Firefoxa i jest ok, podobnie na komórce na Firefoxie jest ok.

Może coś "globalnie" mam przestawione i z automatu na komórce/PC przestało działaś?
Jak ktoś ma wiedze co i jak, to niech się podzieli info.

armani kliknij proszę te trzy kropki w prawym górnym rogu edycji i tam powinny być takie dwa prostokątne nawiasy, kliknij w nie
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nie bardzo działa to przeniesieni do pierwszego nieprzeczytanego ,bo mnie po kliknięciu na datę wpisu przenosi do ostatniego postu w temacie a to zdecydowanie róznica.
Nie chce mi również działać cytowanie kilku postów- teraz zaznaczyłem do cytowania dwa- cytowany jest tylko jeden do którego pisze odpowiedz.Ikona "odpowiedż" u dołu strony nie działa , wyrzuca błąd.
multi cytat działa pierwszy cytat wciskamy skrót odpowiedź, następnie w kolejnym wpisie dodajemy plusem cytat i klikamy odpowiedź zaraz obok
Odmuliło się...

Test

<b>Armanig</b>
gdzieś jest lista bb code. html jest wyłączone. zobacz poprzedni mój wpis, przełączyłeś sobie tryb odpowiedzi na "KOD"
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
armani kliknij proszę te trzy kropki w prawym górnym rogu edycji i tam powinny być takie dwa prostokątne nawiasy, kliknij w nie

Działa... ; ) Dziękuje.
To idąc za ciosem, może zaraz odkryjemy edycje? ; )

Piramida, jakoś mnie nie śmieszy "kradzież" tożsamości ; )
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
I kolejna sprawa. Dlaczego tematy są ułożone przypadkowo? Czy to jest do ustawienia? Chodzi mi o to, by tematy z najnowszymi postami pokazywały się na górze i chronologicznie schodziły w doł. Teraz jak spojrzycie w prawo to jest ruletka: czwartek, środa, sierpień, dzisiaj, wczoraj....
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
p.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czym jest poniższa zakładka/kafelek "Latest profile posts"?
Pytam, bo widnieją tam u mnie jakieś stare wiadomości z 2012r.
Natomiast pojawiła się tam u mnie (wczoraj) wiadomość od Kolegi "mac-only" z pytaniem o sprzęt.
Nie w wiadomościach prywatnych, a właśnie w zakładce "latest profile posts"
Zapytałem na priv, czy pisał do mnie wiadomość i czy to w ogóle było do mnie.
Jak się okazało, ta wiadomość nie była skierowana do mnie, a do kogoś innego i to na priv.

Jeżeli tak jest, to jest problem, bo czyjeś prywatne wiadomości pojawiają się u mnie w zakładce "latest profile posts".




latest.JPG
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też widzę wchodząc na swój profil stare wiadomości, ale:

Na głównej stronie forum na jednej z kafelek pt. "Latest profile posts" widzę to:
(zasłoniłem wiadomość, bo być może autor sobie nie życzy upubliczniania treści)
Mało tego, widzę, że dziś doszła następna wiadomość o 14:32 też od Kolegi "mac-ony" - te które wg. Kolegi były wysłane do kogoś innego na priv.
Stare wiadomości są poniżej z 2012r.

Wygląda to tak:
1.JPG


Po wejściu w daty wiadomości, mam przekierowania na poniższe strony z treścią wiadomości:
Pierwsza i druga wiadomość

2.JPG




3.JPG
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jesteś niewidoczny, tyle, że u Ciebie świeci dalej ta ikonka. Spokojnie, nikt nie widzi, że buszujesz po nocach ; )
kolega mac dodał wpisy do profilu dlatego się wyświetlają jako wpisy na profilu
Może późno, ale nic z tego nie zrozumiałem ; )
Czyjego profilu?
Mac pisze, że wysłał komuś wiadomość na priv, zatem dlaczego pojawiła się u mnie na głównej stronie, a po kliknieciu przekierowuje na obce mi osoby? Zresztą co by nie zrobił, dlaczego ja to widzę.

Druga sprawa, w innym watku Kolega edytował swój wpis.
Czyli da się, teraz niczym Rutkowski będziemy dochodzić jak tego dokonał.
Spokojnie ; )
 
Do góry