Przeglądający.

Marek Robert

New member
Mimo krótkiego stażu zauważyłem, że na jest na forum więcej "przeglądających" niż osób, które dzielą sie informacjami. Moja propozycja : "LUDZIE WIĘCEJ PISZCIE, DZIELCIE SIĘ UWAGAMI, POMAGAJCIE INNYM W WYBORZE SPRZĘTU, NIE CZEKAJCIE, WSKAZUJCIE NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA, NAJTAŃSZE SKLEPY".
 

Tubass2

New member
Dlaczego nie pisze

Witam
Nie pisze z prostej przyczyny moderatorzy wytykaja mi bledy ortograficzne i stylistyczne ,czy to lekcja polskiego?Na prywie chętnie pogadam mam jvc37m70 ,kino samsung th-htq25 ,n-ke normalna i jestem w trakcie montowania trego do kupy czyli zawieszka ścienna, czasza,okablowanie ,pod lcd robie 2 polki z piaskowanego szkla na n-ke i tuner kina tak aby nic nie stalo na podlodze tylko kolumny.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
festyniarz napisał:
Witam
Nie pisze z prostej przyczyny moderatorzy wytykaja mi bledy ortograficzne i stylistyczne ,czy to lekcja polskiego?Na prywie chętnie pogadam mam jvc37m70 ,kino samsung th-htq25 ,n-ke normalna i jestem w trakcie montowania trego do kupy czyli zawieszka ścienna, czasza,okablowanie ,pod lcd robie 2 polki z piaskowanego szkla na n-ke i tuner kina tak aby nic nie stalo na podlodze tylko kolumny.

:blagam:RESPECT:blagam:
 
Do góry