Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Nie rozumiem tutaj ruchów postimage, przecież, to oni z automatu powinni taki zabieg przeprowadzić i podmienić org na cc. Podejrzewam, że takich miejsc jak nasze, to dziesiątki, jak nie setki.
?

Postimg zrobil podmianke. Cala baze skopiowali i podnienili na cc. Wiec zrobili ok. Wina nie dzialajacych linkow lezy juz tylko po naszej stronie, bo odwolujemy sie do zamknietej strony.

Mysle ze to nie wina postimg. Ktos nawrzucal pedofilskich zdjec albo z prawami autorskimi i wkoncu jakies sluzby sie zainteresowaly tym i zamknely "domene" do wyjasnienia sprawy. Przeciez kazdy mogl wrzucic tam fote jaka chcial.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Taka możliwość jest analizowana
1) Jak długo będzie możliwość edytowania starych postów? Ja np. nie wezmę się za to wcześniej niż w weekend...
2) Kiedy możemy liczyć na odpowiedź w tej sprawie czy administracja zrobi to hurtem?
Pytam, gdyż dla każdego użytkownika z osobna to czasem kilkaset fotek porozrzucanych w różnych tematach. A skoro informatyk może zrobić to hurtem... ;)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
@HQ150

Proszę dodać załączone ścieżki jako obrazki np znacznikiem

[QUOTE="krzysztofradio, post: 1458574, member: 4647"]1) Jak długo będzie możliwość edytowania starych postów? Ja np. nie wezmę się za to wcześniej niż w weekend...
2) Kiedy możemy liczyć na odpowiedź w tej sprawie czy administracja zrobi to hurtem?
Pytam, gdyż dla każdego użytkownika z osobna to czasem kilkaset fotek porozrzucanych w różnych tematach. A skoro informatyk może zrobić to hurtem... ;)[/QUOTE]

1. Do poniedziałku, potem zobaczymy
2. Na dzień dzisiejszy nie mamy rozwiązania, które nie wprowadziło by błędów po podmianie. Szukamy.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dzięki Black i Lolo za edycję postów. Właśnie chciałem się za to zabrać, a tam już prawie wszystko zrobione. Reszta zajęła mi 10 minut. Szkoda tylko, ze ostatnie posty zniknęły.
Są jeszcze inne popularne tematy:
http://www.hdtv.com.pl/forum/stereo/95968-odsluch-kabli-glosnikowych.html
http://www.hdtv.com.pl/forum/stereo/129863-wtyki-bananowe-czy-ma-to-sens.html
Gdzie są jeszcze posty z błędami. Prośba do administracji lub samych użytkowników o uzupełnienie.
Bipo, Lolek126, Armanig jest tak kilka rzeczy do poprawienia ;)
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dwa pytania, bo coś temat ucichł:
1. Czy problem ze zdjęciami udało się "naprawić" i wszystko wróciło do normy, czy też amba?

2. Zauważyłem zmianę, mianowicie - edycja postów tylko do 60min.
Przyznam, że to trochę mało, zdarzają się często literówki które zauważamy po kilku godzinach, nie wspominając już o uzupełnieniu wypowiedzi, czy to o dodatkowe zdjęcia, informacje itp.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mnie wylogowyje cały czas na IE. Wystarczy, że kliknę jakiś temat i juz jestem wylogowany. Zaloguję i znów wywala mnie po kliknięciu. Na innych przeglądarkach problemu nie ma. Nigdy tego nie było.


Edycja do 60 minut...? Uuuuu słabiutko....
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Czemu kolega Savron nie może napisać posta pomimo iż nie jest zbanowany?
Zaznaczam iż nie opłacił rocznego abonamentu ale czy po mimo tego nie można pisać postów?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Czemu non stop odświeżacie stare newsy ?
Ja wiem,że Kiki się napracował,ale życie toczy się dalej... :wink:
 
Do góry