Koniecznie raportuj błędy silnika forum!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jutro wprowadzane będą kolejne zmiany, forum może być nieaktywne przez pewien czas.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tak na szybko :

Usunięcie ze strony głównej odnośników do ostatniego posta,osobom które są niezalogowane,eliminuje w jakimś stopniu problem (już kiedyś o tym pisałem).Jednak jest to dla tych ludzi pewne utrudnienie,gdyż muszą 2 razy kliknąć,aby wejść w ostatni post...
Jednak dla mnie i osób zalogowanych raczej nie ma z tym problemu...
Piszę chwilowo na telefonie ale od jakiś 20 min. klikam w odnośniki do ostatniego posta i nie wystąpiło ani jedno błędne przekierowanie,gdzie normalnie miałbym już kilka.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie wiem czy zmiany dot. także problemu o którym pisałem jakiś czas temu, ale przypomnę mój:
Dokładnie 17s (z zegarkiem w ręku) otwiera się "Panel użytkownika", a w nim stare subskrybowane tematy do 26/11/2013r. Czyli równy rok.
Natomiast problem błędnych przekierowań u mnie nie istnieje. Na żadnym urządzeniu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Działa! Bomba :)
Błyskawicznie otwiera się panel, do tego poprawnie wyświetla subskrypcje.
Cieszę się niezmiernie.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
system subskrypcji został niejako "zrestartowany" proszę prześledzić pełny cykl w przypadku jakiegokolwiek błędu proszę o szczegóły - system operacyjny + przeglądarka
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
u mnie też śmiga bez przekierowania. Tak siedzie klikam na forum i mówię sobie "kurcze czegoś mi brakuje, coś jest nie tak" heh, a to jest właśnie tak jak być powinno. Zobaczymy jak to będzie dalej:)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Czary mary? Forum przyspieszyło, przekierowań brak, numeracja stron prawidłowa, oznaczenia nowych/starych postów też...
Jesli przez tydzień tak będzie to zapisuję ten dzień w kalendarzu :D
Faktycznie, czuje się jakoś tak nie swojo :)
 
Ostatnia edycja:

3echo

Member
Bez reklam
Po wejściu na panel użytkownika pokazują się wątki w których ktoś niedawno coś napisał.
NARESZCIE!!!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nie trzeba czyścić całej historii, proszę wyczyścić historię hdtv.com.pl i ciasteczka hdtv.com.pl
 
Do góry