To już 2 lata!

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
010207dwlata.jpg

Kto by się mógł spodziewać, że tak szybko minie ten czas. Od 2 lat informujemy was o nowościach ze świata HDTV & AV, abyście mogli dokonywać jak najtrafniejszych wyborów, oraz cieszyć się doskonałą jakością.

Nie bez przyczyny termin zakończenia plebiscytu przypadł na dziś, z okazji 2 lat oddamy w wasze ręce nagrody, dzięki którym 2 osoby będą mogły się cieszyć świetną jakością.

W tym roku czeka was jeszcze wiele niespodzianek...


Nawet nie wiem kiedy to minęło :blagam:
 

zibi61

New member
To ja pierwszy z gratulacjami i najlepszymi życzeniami. Może to "lizusostwo" się opłaci?:blagam:
;)
 

dnc

Moderator
VIP
Gratuluję Ci Ar2 za kawał dobrej i znamiennej w skutkach roboty. Sobie też mogę pogratulować bo minie za niedługo 2 rok od czasu gdy się tu pojawiłem, więc to też sporo czasu.

Tak czy siak życzę hdtv.com.pl dalszych 100 lat pożycia i samych sukcesów. Powodzenia!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
No jakby nie było bardzo duże zasługi w pożądku i działaniu forum mają nasi moderatorzy, za co dziękujemy wszyscy! :blagam:
 

maurycy333

New member
To już 2 lata i to właśnie to forum pomogło mi w dokonaniu własciwego wyboru sprzętu serdeczne dzięki i oby przyszłość była jeszcze bardziej swietlana
 

robboj

New member
Ja rowniez przylaczam sie do zyczen i gratulacji - dzieki temu forum poglebilem swoja wiedze na temat AV jak i AVHD , wybralem tez swoj wymarzony tv a niedlugo tez i upragnione audio
No i coz pozostaje mi zyczyc aby te forum dalej sie rozwijalo i co za tym idzie
ugruntowalo sobie wysoka pozycje wsrod stron o tej tematyce
gratuluje tez adminom i moderatorom za czas ktory poswiecili i za to ze potrafia opanowac nasze czyli uzytkownikow ciezkie charaktery;)
:blagam:Oby tak dalej prze nastepne xxx lat !!!
 

robert5

New member
Ja również pozdrowię moderatorów jak i twórców tego forum. Jest to nie wątpliwie kopalnia wiedzy o nowych technologiach.Świetna rzeczą sa foto-testy .Cieszy również pełen obiektywizm jak i rady w wyborze sprzętu.Życzę wszystkiego dobrego na następne lata
pozdrawiam
 

conradus8491

New member
Gratulacje dla jubilata.

Serdeczne gratulacje dla forum i twórców.Jest to najlepsze i najlepiej
prowadzone forum tematyczne w internecie.Tak naprawdę to HDTV obejmuje znacznia szerszy profil tematu niż to co wynika z nazwy forum.
Uczestnicy forum dowiadują sie o wielu ważnych sprawach dotyczących
ich własnego sprzętu do oglądania i słuchania i chwała nam wszystkim
że możemy pomoc lub doradzić w sprawach bardzo profesjonalnych.
Jestem w zasadzie czytającum uczestnikiem i wiele się nauczyłem co w
rezultacie pomogło mi dokonać właściwych wyborów.
Twórcom forum, całej obsłudze technicznej,oraz wszystkim tym,którzy
poświęcając swój prywatny czas piszą edukując wielu z nas składam
sedeczne podziękowania.Prosimy o dalszą wyrozumiałość dla laików w temacie HD i nie tylko.
Pozdrawiam conradus.:) :) :)
 

Flapu

New member
Wszystkiego w najwyższej rozdzielczości...

Witam
Niech dowodem przemawiającym za profesjonalnym wydzwiękiem tego forum bedzie fakt że zdecydowany przeciwnik plazm a zwolennik LCD kupił plazmę i ...
... jest baaaaaaaaardzo zadowolony.

Przy tej szczególnej okazji pozdrawiam wszystkich forumowuczów i ...
... wszystkiego naj, najlepiej w najwyższej rozdzielczości !!!

Jak ten czas leci.
 

lopez

New member
Nie będę się rozpisywał, więc krótko:
GRATULACJE dla całego TEAMU za kawał doooobrej roboty i wszystkiego dobrego na przyszłość!!! :blagam:

HDTV.COM.PL RULEZ:D
 

Bartman

New member
Dziękuje wam że zrobiliście mi jeszcze większy mętlik w głowie w sprawie kupna telewizorów :D Ale dzięki temu teraz moge cieszyć oko na tym co wybrałem. Rewelacyjne forum. Oby tak dalej:D
 

arsenal

Moderator
VIP
Gratulacje dla Ar2 za to forum. Za to czym było, jest i jestem pewny będzie. Numerem 1 dla mnie. Za to czego się tutaj dowiedziałem, nauczyłem, obejrzałem. Gratulacje dla wszystkich współtworzących to miejsce forumowiczów, z którymi dyskutowałem, sprzeczałem się czy banowałem ;)
 

Gie

Member
Bez reklam
Gratulacje, dużo tutaj nie piszę ale zawsze mogę się dowiedzieć czegoś nowego.
Te dwa lata to była dopiero rozgrzewka, następne to będzie boom na HD w Polsce :)

Nie macie screenów jak HDTV.com.pl wyglądało na początku?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
hehe ja nie mam :O, forum było oparte o phpbb i miała pełno dziur :O, nawet było śledztwo o włamanie na serwis... ale o screenie nie pomyślałem. Strona główna wyglądała tak samo.
 

Waldi67

Klub HDTV.com.pl
vip
Druga Rocznica!

Przyłączam się do wszystkich wczesniejszych życzeń! Musze stwierdzić, iż rzeczywiście fachowość i profesjonalizm na tej stronie jest wysoki, na czym może skorzystać m.in. taki laik jak ja! Oby tak dalej, czego Sobie i Wam życzę!!!
 

brodziu

New member
zyczonka

Zebyscie prezentowali wciaz tak wysoki poziom co wysoka jest ostatnio rozdzielczosc :) Wszystkiego najlepszego!
 

Gie

Member
Bez reklam
ar2 napisał:
... ale o screenie nie pomyślałem. Strona główna wyglądała tak samo.
Mniej więcej jak to drzewiej wyglądało mozna zobaczyć tutaj :)
Kod:
http://web.archive.org/web/*/http://www.hdtv.com.pl
forum było oparte o phpbb i miała pełno dziur :O, nawet było śledztwo o włamanie na serwis
Czyli nie ma szans że kiedyś forum będzie oparte o [SIZE=-1]phpBB by Przemo? Jakoś tak ładniej i przejżyściej wygląda tamto forum.[/SIZE]
 
Do góry