temat powiązany z listą spamerów

Status
Zamknięty.

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,

zaobserwowałem, że we wszystkich napisanych postach (moich) wykropkowane są polecane prze ze mnie kolumny na literę M (celowo nie pisze nazwy bo zostanie wykropkowana)? Podpowiem, że chodzi bliźniaczą kolumnę z Roth Oli40? Czy mogę wiedzieć o co chodzi?
 

Henry

Active member
Bez reklam
Też to zauważyłem i myślę, że ma to związek z tym postem admina...
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/76375-czarna-lista-spamerow.html#post1086171
To niedługo jak ktoś spyta o poradę, to będziemy bawić się w zgadywanki, bo równie dobrze na listę mógłby trafić- Denon, Pioneer, Onkyo etc.

edit.. Już nawet mam pewność, że to o ten wpis chodzi. Tylko dziwna, sprawa, bo jeśli jakiś dystrybutor danej marki zabawia się w spamera, to jestem jak najbardziej za zablokowaniem, ale czemu odbija się to na produktach?

Pytanie do Ar2...
czy w związku z tym niedługo nie będziemy mogli dyskutować i wymieniać swoich doświadczeń na temat niektórych produktów bo znajdą się na czarnej liście?

A może powodem było zgłoszenie dystrybutora produktów "A", bo okazało się, że produkt "X" jest lepszą propozycją i charakteryzuje się lepszym brzmieniem/ właściwościami/ parametrami od produktu "Y", którego dystrybutorem jest firma "A"?
 
Ostatnia edycja:

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moim zdaniem trzeba blokować konta użytkowaniom, który pod przykrywką robią sobie reklamę, a nie blokować nazwy producentów. Teraz duża część moich postów nadaje się do śmieci. Forum chyba nie powinno decydować jakich producentów możemy polecać skoro robimy to bezinteresownie, opierając swoje opinie na doświadczeniu/preferencjach? Czyli teraz jak, ktoś by coś napisał np. z Horn-a to zablokujemy wszystkich producentów, którymi handlują??? Ktoś tu na forum chyba bardzo nie lubi pewnego dystrybutora/producenta.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nie mamy wpływu na działania osób trzecich. Staramy się ograniczać do jak najmniej inwazyjnych sposobów, jednak w przypadku gdy to nie pomaga nie będziemy zezwalać na samowolkę.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ar, ale czy Twoim zdaniem blokowanie danej marki rozwiązuje problem?
Jak napisałem wcześniej, jeśli ktoś z np. z Horna zacznie spamować, to usunięta zostanie możliwość dyskusji na temat Marntza, Dali, Denona i całej masy innych marek dystrybuowanych przez tą firmę?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Żadna nazwa zwrot nie jest blokowany z dnia na dzień. Jeśli zajdzie potrzeba zablokowania jakiegoś dystrybutora to zostanie to rozważone.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tu nie ma co tłumaczyc, przecież sam wiesz dlaczego zablokowaliście tą markę? A nie bedę na ogolnym pisał, bo i tak zaraz by polecial wpis do kosza. Powiem tylko od siebie, że do tej pory nie zauważyłem żeby ktoś wciskał na siłę sprzęt tego producenta i spamował, natomiast nagminnie widzę propagowanie marki JBL i HK ( i nie mowię w tej chwili o BN), a jakoś nikt z tego nie robi problemu. Robiąc tak dalej, to za chwilę nie będzie można nic nikomu polecić. Z drugiej strony zobacz, że na konkurencyjnym forum są sprzedawcy, którzy też polecają swój sprzęt czy odsłuchy w swoich salonach, tylko mają dopisek "branża" i wszystko gra. Jak ktoś ma swoj rozum to i tak nie ulegnie sugestiom, tylko wyciągnie wnioski i uda się na ocenę sprzetu do sklepu/salonu.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Marka została zablokowana z powodu spamu na forum hdtv.com.pl, podobnie zresztą jak inne nazwy, które spamowały. Rozumiem, że chcesz podważyć moje kompetencje jako administratora czy może chcesz żebym napisał Tobie, że w związku z brakiem zauważenia spamu jesteś słabym obserwatorem?

Nie jestem nieomylny, nie wiem kto to są Wy, którzy banowali markę, ale nie będę pozwalał na zaśmiecanie forum. Nie jestem tutaj od tego, żeby mnie lubić i nie oczekuje tego odnośnie moich decyzji.

Nie pozwolę sobie także na insynuacje pod moim adresem i jakieś odwracanie kota do góry dnem. Równie dobrze można zapytać jaki jest Panów interes w tak zaciekłym bronieniu tej marki? Dlaczego wszystkie tutaj osoby broniące markę mają wysokie statystyki w używaniu nazwy tej marki? Dlaczego nie broniliście np marki na H, która spamowała informacjami na forum jakiś czas temu i jest zbanowana?

Nasze forum jako pierwsze w wprowadziło możliwość wykupienia konta branżowego dla firm i nadal oferujemy taką możliwość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry