Adblock

psiaja

Member
Witam
Zauważyłem dziś na stronie "dziwny" komunikat. Otóż Używam Chrome (obecnie 37.0.2062) i mam zainstalowanego AdBlock'a (2.7.13) oraz Jestem klubowiczem - jestem niebieski (czyli jestem smerfem? :twisted: ) do 11.2014. Mimo to, dziś wyskoczyło mi takowe okienko:
Zrzut ekranu 2014-09-09 21.38.47.jpg
Jakaś aktualizacja była, czy system nie widzi mojego pięknego koloru, wspierającego forum?
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Pojawiło się mi dziś i po paru godzinach zniknęło, coś wtyczka adblocka na chrome crashowała skrypt vbulletin, ja już nic nie mam :p
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Bo niebieskość oznacza brak reklam, ale to nie znaczy że możesz używać Adblocka. ;)
Swoją drogą rzadko tu zaglądam z powodu nierozwiązanego od lat problemu z błędnymi przekierowaniami. Widać antyAdblockowy skrypt łatwiej było zastosować adminom niż uporać się z największą zmorą tego forum jaką jest właśnie ów błąd z przekierowaniami.
 

MKa11

New member
"Jeśli posiadasz u nas konto i nie chcesz widzieć reklam na naszej stronie, dołącz do klubu hdtv.com.pl
Za 1,66 zł/mc pozbędziesz się reklam i wesprzesz forum.


Nasza strona utrzymuje się dzięki reklamom, prosimy o wyłączenie adblocka
Wyłącz blokowanie dla hdtv.com.pl z menu adblocka


Please disable your ad blocker!
Bitte deaktiviere Deinen Werbeblocker!
Veuillez désactiver votre bloqueur de publicité!
Por favor, desactive el bloqueador de anuncios!
antiblock.org v2.3"
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wystarczy ustawić w ad block'u, żeby nie blokował na hdtv... i po sprawie, dziwi mnie, że to takim problemem może być ;)

Co innego błędne przekierowania, to już delikatnie mówiąc wkurzające jest :-x
 

psiaja

Member
Wiem, że można wyłączyć Adblocka i na stronach/forach, które lubię i często z nich korzystam ale nie wspieram bezpośrednio jak tego forum, to owszem - wyłączam Adblocka.. Tu jest inaczej
 

Lemil

Banned
Ale to by była jednak jakaś forma reklamy tego forum, a tego chyba już nie chcemy. Wydaje mi się, że już czas zmienić miejsce do wymiany opinii. Czas, cytując znaną osobę (Faraona Wszechświata), czas odciąć się od tego syfu i wyemigrować tam, gdzie nie będzie trzeba płacić.
 

emer

Member
Bez reklam
Nie wiem na ile da się to skonfigurować, ale "niebiescy" powinni mieć forum bez reklam, lub mozliwość uzywania adblock.
A propos - gosthery działa ... ;)
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Zarówno niebiescy jak i żółci mają forum bez reklam. O tyle dziwne jest skarżenie się na reklamy użytkownika, któremu się one nie wyświetlają...
 

emer

Member
Bez reklam
Zarówno niebiescy jak i żółci mają forum bez reklam. O tyle dziwne jest skarżenie się na reklamy użytkownika, któremu się one nie wyświetlają...
Jak to bez reklam ? Ja mam reklamy ... a skoro nie mam reklam jako "niebieski", to po co zgłasza mi się blokada adblock ? ;)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Jestem niebieski, wyłączyłem adblock na całą stronę hdtv a mimo wszystko wyskakuje mi co jakiś czas szara strona w info aby wyłączyć adblock hmmm :shock:
 

chronos69

New member
Nie jestem aktywnym użytkownikiem forum... Nie mam tak rozległej wiedzy tematycznej, ale gdzie tylko mam coś a propos do powiedzenia tam piszę. Forum czytam od kilku lat, a od czasu rejestracji - kilkanaście miesięcy temu ustawiłem RSS'a w Firefoxie, zainstalowałem Taptalk w telefonie i czytam codziennie nowe posty.
Adblock w Firefoxie mam zainstalowany od lat i właściwie gdyby nie on (kiedyś unikatowy) to również z FF pożegnałbym się bez żalu (ostatnio to zamulona kobyła). Właściwie nie pamiętam internetu z pełnoekranowymi animowanymi reklamami z uciekającym lub ukrytym "krzyżykiem" do zamykania. I DOBRZE bo na moich kilkuletnich komputerach takie reklamy zniechęciłyby mnie do korzystania z www.
Do rzeczy:
To co od kilku dni dzieje się na forum hdtv.com.pl to totalna żenada. Nie wzbraniam się przed płaceniem za cenne dla mnie wiadomości, ale skoro istnieje alternatywa w postaci oglądania reklam to NIECH TO DZIAŁA JAK NALEŻY! Odpuściłem kilka dni wstrzymując się z komentowaniem, ale... ile można? Po pierwszym komunikacie z "wezwaniem do zapłaty" wyłączyłem Adblocka, zaznaczając "Wyłącz blokowanie na hdtv.com.pl", ale KOMUNIKATY NIE ZNIKNĘŁY!!! Każda zmiana strony, posta, odświeżenie ekranu powoduje irytującą blokadę ekranu, a wielokrotnie po jej "kliknięciu" pozostaje tylko czarny ekran (czasem z reklamą), ale bez forum! Odświeżenie ekranu i... znów blokada.
Panowie administratorzy i informatycy odpowiedzialni za tę wpadkę! Do roboty, bo nie tylko włączający reklamy "czytacze", ale i uczciwie płacący abonament, żółci, niebiescy i inni uprzywilejowani od Was odejdą...
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jak to bez reklam ? Ja mam reklamy ... a skoro nie mam reklam jako "niebieski", to po co zgłasza mi się blokada adblock ? ;)

Adblock działa nadrzędnie i dlatego pojawia się komunikat o jego używaniu lub być może coś źle działa, proszę przesłać screen tutaj: HDforum - Kontakt



Panowie proszę zgłaszać wszelkie problemy HDforum - Kontakt, dzięki czemu będziemy wiedzieć, że w ogóle takie występują.
 
Do góry