Abonament klubu HDTV.

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wplacilem tradycyjnie (pelny) abonament do klubu HDTV, z tą roznica ze tym razem na poczcie.
Wplata jako "ekspresowa", czyli z gwarancja zlecenia przelewu w ciagu paru godzin.
To bylo dobrze ponad tydzien temu.

ar2, nie moge do Ciebie napisać, bo skrzynka u mnie pelna, mozesz to sprawdzic?
Chcialem wyslac wiadomosci na priv, ale teraz (po za abonamentem) bez usuwania starych wiadomosci, nie moge tego uczynic.
 

spinacz66

New member
Bez reklam
szkoda że nie można płacić smsem jak kiedyś było szybko i po sprawie moim zdaniem ta forma powinna powrócić bo z tymi wpłatami to niekiedy cyrki wychodzą sam miałem problem z polsatem że jakaś guła nie zaksięgowała mojej wpłaty i przyszło mi upomnienie
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda, platnosc sms jest najlepsza.
Dodatkowo brakuje przypomnienia na priv o konczącacym sie abonamencie.
Zniknela tez moja galeria z profilu, nie wiem czy automatycznie sie pojawi po zaksiegowaniu wplaty, czy tez przepadla bezpowrotnie.
 

snd

New member
Przyłączam się do prośby myślę że wielu użytkowników wysłałoby smsa za złotówkę żeby pozbyć się reklam :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja to bym zaplacil 50zl na rok, dlaczego mam nie wspierac forum, ale wieksza skrzynka to by sie szczerze przydala. Platnosc smsem, to tez anonimowosc, nie kazdy chce podawac swoj login w przelewie bankowym. Dlatego tez wplacilem na poczcie. Mozna sie jeszcze pokusic o platnosc za posrednictwem konta PayPal.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
problemem sms jest prowizja firm, która wynosi od 50% w górę, "pay pal" także ma wysokie prowizje, jednak ten kanał być może byłby możliwy do wprowadzenia.
 

psiaja

Member
Platnosc smsem, to tez anonimowosc, nie kazdy chce podawac swoj login w przelewie bankowym.

A co Ci przeszkadza podanie loginu w tytule przelewu? Żeby dowiedzieć się, do jakiego forum wpłacasz kasę, trzeba szukać po numerze konta, bo w tytule nie podajesz "HDTv opłata członkowska".. a nawet jeżeli, to nie smarujesz tu politycznych treści, nie wychwalasz Alkaidy czy innych "nie mile" widzianych treści, które miałyby być śledzone przez jakieś służby.. a jak masz być śledzony, to i tak będziesz.. i nawet przez tego sms'a
 

spinacz66

New member
Bez reklam
moim zdaniem więcej wpłat byście mieli sms nawet po 30zł jak by za rok był dla mnie za dużo roboty jest bawić się w przelewy i jeszcze czekać na aktywacje.sms minuta i wpłata dociera
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Te platnosci na rzecz forum, sa naprawde smieszne. To nie jest 200-300zl, a 20zl na rok.
Mysle ze warto wspierac forum, kazdy by chcial wszystko za darmo, a nawet drobna rada ktorą mozna tutaj uzyskac, pozwoli czesto zaoszczedzic znaczna kwote przy zakupach. Chociazby z tego wgledu warto ten "majatek" 20zl przeznaczyc na forum.
Co do platnosci, to mysle ze warto urozmaicic forme wplaty, mozna kwote abonamentu podwyzszyc o prowizje. Kazdy bedzie mial wybor, ja chetnie doplace za prowizje, a jestem przekonany ze takich jak ja jest sporo wiecej.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jest już jakaś nowa opcja płatności abonamentowej?
Sms, paypal?
Może warto zwiększyć cene abonamentu i wprowadzić trochę nowości, a przy okazji powiększyć skrzynkę?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jako "nowości" nadal proponuję:
- tryb czarny (w sumie staroć, ale 10 lat temu była idealna, oczy odpoczywają)
- zwiększenie skrzynki (200 wiadomości to zbyt mało. Często zostawiam sobie wiadomości, w których są cenne informacje i czasem do nich wracam, by coś odnaleźć. Niestety inne muszę kasować na bieżąco, bo skrzynka cały czas 90% pełna).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jako "nowości" nadal proponuję:
- tryb czarny (w sumie staroć, ale 10 lat temu była idealna, oczy odpoczywają)
- zwiększenie skrzynki (200 wiadomości to zbyt mało. Często zostawiam sobie wiadomości, w których są cenne informacje i czasem do nich wracam, by coś odnaleźć. Niestety inne muszę kasować na bieżąco, bo skrzynka cały czas 90% pełna).

Popieram w 100%. Pisałem o tym już nie raz.
Czarne tło i powiększenie skrzynki, już nawet proponowałem większą opłatę.

Jak Ktoś ma gdzieś starego screena z czarnym tłem niech wrzuci, powspominamy ;)
 
Do góry