Skarga na użytkownika Kirek50

oktonot

New member
Szanowny Panie Administratorze, wnoszę skargę na użytkownika Kirek50 który jest moderatorem i najprawdopodobniej on powycinał mój post osiągając swoje korzyści w temacie Porady - jaki odtwarzacz kupić? post #1208 Oryginalną jego treść przedstawiam poniżej.
1. Użycie słowa "łżesz" jest obraźliwe - chyba pomyliłeś fora. Za ten styl polemiki można dostać ban.
Przyznaje rację, trochę mnie poniosło, nie powinienem tak pisać za co bardzo Cię przepraszam, a zasłużone ostrzerzenie przyjmuje z pokorą.
3. Biorąc pod uwagę liczbę błędów ortograficznych, gramatycznych i stylistycznych oraz brak dyscypliny logicznej w debacie musisz być gimnazjalistą,
To kim jestem nie powinno Cię interesować, ja w przeciwieństwie do Ciebie nie czuje się lepszy od młodszych kolegów, a Ty sztucznie zawyżasz sobie swój poziom inteligencji na przykładzie gimnazjalistów którzy mogą być znacznie bardziej rozwinięci intelektualnie od Ciebie, Co do błędów językowych, popatrz na siebie a dopiero później pouczaj innych, a jak chcesz świecić przykładem proponuje zacząć od podstawy czyli regulaminu tego forum który masz głęboko gdzieś, przeczytaj punkt 19 i zdyscyplinuj się do niego, bo jak widze idziesz na ilość a nie na jakość.
oktonot
Nigdy się za bardzo nie interesowałem czym jest DLNA bo nie miałem potrzeby. Możesz wskazać jakieś zalety? Mam DLNA w tableci i komórkach ale z uwagi, iż uznałem to za gówno nie nadające się do niczego przestałem używać. Nieporównywalnie lepiej w tych urządzeniach działają mi zwykłe exploratory plików (np. ES file explorer). Może robiłem błąd nie znając możliwości DLNA, nei bardzo wiem w jaki sposób poprawi to cokolwiek, więc proszę o wytłumaczenia. Zawsze warto się czegoś dowiedzieć.
Jak Moderator słusznie zwraca uwagę w tym temacie piszemy tylko jaki player polecacie a pisząc tu o technologi DLNA łamiemy regulamin, przykro mi bardzo ale nie mogę tu odpowiedzieć bo już mam ostrzerzenie, proponuje zrobić tak jak Moderator sugeruje i zainstalować jakiś serwer DLNA na smartfonie, pobawić się na telewizorze i już nigdy więcej nie pytać co potrafi rasowy serwer NAS z dobrym serwerem DLNA na pokładzie.
Może ktoś inny się wypowie poza kirkiem?
Jak chodzi o jakość ja się zastanawiam nad kupnem Mac mini, świetny design na pewno pasował by do mojego salonu, co do jakości wideo myślę że bym sie nie zawiódł, bo na Mac Pro pracują profesjonaliści, jedyne co mnie powstrzymuje to że potrzebuje BR a nie lubię wieży z klocków. A na pewno nie była by to jakaś małpka player która nawet się nie nadaje do słuchania muzyki, a tak na marginesie mam nieco przestarzały TV który potrzebuje jeszcze pośredników i już czas go wymienić, a ja czekam tupiąc nogami na ofertę Apple.
Bardzo proszę o przywrócenie oryginalnej treści mojego posta oraz upomnienie nieuczciwego użytkownika tego forum.
 
Ostatnia edycja:
Do góry