Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

O forum i serwisieUwagi, opinie odnośnie forum i serwisu hdtv.com.pl

Wróć HDforum > Początek > O forum i serwisie > Problemy z forum
Odpowiedz

Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Sep 2006

24-10-2013, 21:37
Domyślnie

Nie dublujcie tematu
Wiemy ze problem jest od wielu lat i będzie przez lat następnych kilka. Ja nie wierzę już w naprawę.

Dali Ikon 6 Mk2 White High Gloss 7.1.4 Atmos
Marantz PM-KI Pearl Lite, SA-KI Pearl Lite, AV7702 mk2, MM7025, 2x MM7055, UD7007, NA7004, ST6003, HD-DAC1, Rega Planar 3 MC Apheta 2, Bluesound Node 2i, Sennheiser HD 650, Sony WH-1000XM3
Kable stereo (głośnikowe, RCA i zworki) Tellurium Q Black, Kable kino QED Performance
LG OLED 55B13LA, Samsung Neo QLED QE50QN91AAT, Epson EH-TW3200, Samsung S21
Galeria
Odpowiedź z Cytatem
krzysztofradio jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Junior Member

Meldunek: Jun 2011
03-12-2013, 17:25
Domyślnie

Podepnę się pod temat:
- Do każdego postu mam dopinaną jakąś listę języków (przykład powinien być widoczny poniżej). Błąd występuje pod Firefoxem 24, z NoScriptem, ale nie zauważyłem, żeby odblokowanie skryptów coś zmieniło. Zmiana na IE usuwa problem.
- Mój temat całkowicie znikł z działu, bez żadnego powiadomienia o skasowaniu przez administrację. Czy coś było z nim nie tak, czy to po prostu jakiś błąd? Ścieżka do tematu: HDTV>Sprzęt

AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchG alicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrish ItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedon ianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRom anianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSw edishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddis hAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstoni anFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreek Haitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrish ItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedon ianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRom anianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSw edishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddis h
Detect language » Polish

Odpowiedź z Cytatem
Aramil_S jest offline
Member

Meldunek: Feb 2010
11-12-2013, 09:34
Domyślnie

Nie chcę tworzyć nowego tematu. U mnie problem błędnego przekierowywania też niekiedy występuje, ale ostatnio bardzo rzadko.

Bardziej wkurza mnie problem z wyświetlaniem stron w większych tematach, tzn. temat ma np. 305 stron i chcąc przejść na ostatnią stronę wrzuca mnie np. na 299 Ma ktoś tak jeszcze? Jest to mega irytujące, bo nie mogę przeczytać ostatnich postów w danym temacie.
Wiem, że na innych forach, admini bronią się przed tak 'spuchniętymi' tematami, bo takie bugi potrafią się przydarzyć.
Odpowiedź z Cytatem
K@mil jest offline
reklama

ar2
Wsparcie
ADMINISTRATOR

11-12-2013, 17:59
Domyślnie

Cytat:
Napisał Aramil_S Zobacz post
Podepnę się pod temat:

AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchG alicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrish ItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedon ianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRom anianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSw edishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddis hAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBe larusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstoni anFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreek Haitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrish ItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedon ianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRom anianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSw edishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddis h
Detect language » Polish

Proszę podesłać screen na adres z dołu strony

@Kamil,

Błąd vb na który nie mamy wpływu, strona na którą wrzuca najprawdopodobniej jest ostatnia proszę sprawdzić daty postów.

Pozdr,
ar2

Odpowiedź z Cytatem
ar2 jest offline
tdx
Wspiera forum

Meldunek: Dec 2008

11-12-2013, 18:15
Domyślnie

Cytat:
Nie chcę tworzyć nowego tematu. U mnie problem błędnego przekierowywania też niekiedy występuje, ale ostatnio bardzo rzadko.

Bardziej wkurza mnie problem z wyświetlaniem stron w większych tematach, tzn. temat ma np. 305 stron i chcąc przejść na ostatnią stronę wrzuca mnie np. na 299 Ma ktoś tak jeszcze? Jest to mega irytujące, bo nie mogę przeczytać ostatnich postów w danym temacie.
Wiem, że na innych forach, admini bronią się przed tak 'spuchniętymi' tematami, bo takie bugi potrafią się przydarzyć.
Mi się wydaje że to wina usuwania postów.
To samo się dzieje jak dajesz wyszukiwanie jakiegoś tekstu po postach a nie tematach jak klikasz w konkretny nr postu okazuje się że wynik wyszukiwania przenosi się 1-3 dalej niż ten post się znajduje obecnie...
Odpowiedź z Cytatem
tdx jest offline
Full HD

Meldunek: Oct 2013

11-12-2013, 18:25
Domyślnie

Cytat:
Mam tak samo.. szczególnie przy dużych tematach.. niby przechodzę na koniec wątku a tu okazuje się, że załadowała się strona 2ga lub 3cia przed końcem.. sądziłem, że jest to błąd skryptu forum a nie autocenzury adminów..
Odpowiedź z Cytatem
psiaja jest offline
Member

Meldunek: Feb 2010
12-12-2013, 08:57
Domyślnie

@ar2, faktycznie, w temacie który mnie konkretnie interesuje, pokazuje 3 strony do końca, a ostatni pokazany post jest ostatnim.

Inny problem, klikając w nazwę swojego nicka w prawym górnym rogu chciałbym obejrzeć swój profil, a pokazuje mi profil użytkownika k2mil0
Odpowiedź z Cytatem
K@mil jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania