Brak działu Funai, dlaczego ?

omot

Member
Zastanawia mnie dlaczego nie ma działu w obrębie LCD poświeconego telewizorom firmy Funai mimo
że takowe są w sprzedaży..i to nawet z gwarancja na 5 lat.



Czyżby Funai telewizory została przejęta przez jakiegos poteżnego gracza, tylko ja o tym nie wiem ?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Oddział PL nie potrafił przeczytać regulaminu forum. Dodatkowo zbyt małe zainteresowanie marką.
 

heniumon

New member
Funai

Te japońskie telewizory tez powinny znależc sie na forum .Firma daje 5 lat gwarancji moze z czasem Funai TV bedzie w klasie wyższej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
One są takie japońskie jak Ziemia jest płaska.
Ważne że są . Wątek powstał i można w nim spokojnie pisać o modelach.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Funai to jeden z największych producentów produkujących na zlecenie innych firm. Blu-ray z Philipsa Made in Poland są tego najlepszym przykładem. Wiele innych też. A co do tv dają 5 lat żeby byli zauważalni....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Funai kilkanaście lat temu był marzeniem wielu Polaków . I to zarówno jako telewizor, wieża czy odtwarzacz VHS. Ale oleli wówczas rynek polski...
Teraz też lecą tylko cenami.
 

heniumon

New member
Funai

Funai Electric Co., Ltd. (jap. 船井電機株式会社, Funai Denki Kabushiki-gaisha?) – japońska korporacja specjalizująca się w produktach elektronicznych, z siedzibą główną w Osace.
Firma została założona w 1951 roku pod nazwą Funai Mishin Shokai, przemianowana następnie na Funai Electric Co. w sierpniu 1961. Zajmuje się przede wszystkim produkcją telewizorów LCD, nagrywarek HDD, odtwarzaczy Blu-ray i DVD. Jest jednym z największych dostawców i producentów sprzętu OEM. Rocznie sprzedawanych jest ok. 60 mln urządzeń z logo Funai.
Firma jest notowana na tokijskiej giełdzie

W Polsce Gorzów Wlkp.
 
Do góry