Problemy z forum

mar19000

New member
Witam ,

Mam pewne problemy z forum ostatnio i nie jestem pewien czy to u mnie komp wariuje ( wirusy szaleją ) czy może są jakieś drobne "chohliki forumowe".
Mianowicie jak klikam na dział Audio--> Amplitunery to przenosi mnie nie do ogólnego katalogu ze wszystkimi tematami tylko do jakiegoś EMPI cos tam ...
Druga sprawa jak umieszczam posty to godzina umieszczenia posta nie zgadza się z godziną rzeczywistą. Post powstaje jakby 2 godziny wcześniej. Piszę o 15 a na forum się pokazuje 13

Póki co zaobserwowałem te dwie rzeczy,

Pozdrawiam
 

mar19000

New member
Dzięki za podesłanie tematu.
Jeżeli chodzi o przeglądarkę to jak tylko zaczeło się to dziać to przeszedłem na IE ale strasznie jej nie lubię i dlatego pytałem czy coś mogę innego zrobić.
 

yacek _b

New member
Puszczają mi już nerwy na działanie forum , co kliknę na temat to wywala mnie na jakiś inny , co się cholera dzieje , problem występuje na Operze .
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To zalezy, u mnie na chrome dziala od kilku msc. bez najmniejszych problemow.
Koledzy nie maja tyle szczescia i nie zawsze zmiana przynosi skutek, byc moze u Ciebie bedzie ok.
 

Aramil_S

New member
Podepnę się pod temat:
- Do każdego postu mam dopinaną jakąś listę języków (przykład powinien być widoczny poniżej). Błąd występuje pod Firefoxem 24, z NoScriptem, ale nie zauważyłem, żeby odblokowanie skryptów coś zmieniło. Zmiana na IE usuwa problem.
- Mój temat całkowicie znikł z działu, bez żadnego powiadomienia o skasowaniu przez administrację. Czy coś było z nim nie tak, czy to po prostu jakiś błąd? Ścieżka do tematu: HDTV>Sprzęt

AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish
Detect language » Polish​

 

K@mil

New member
Nie chcę tworzyć nowego tematu. U mnie problem błędnego przekierowywania też niekiedy występuje, ale ostatnio bardzo rzadko.

Bardziej wkurza mnie problem z wyświetlaniem stron w większych tematach, tzn. temat ma np. 305 stron i chcąc przejść na ostatnią stronę wrzuca mnie np. na 299 :| :hmm: Ma ktoś tak jeszcze? Jest to mega irytujące, bo nie mogę przeczytać ostatnich postów w danym temacie.
Wiem, że na innych forach, admini bronią się przed tak 'spuchniętymi' tematami, bo takie bugi potrafią się przydarzyć.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Podepnę się pod temat:

AfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDetect languageDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddishAfrikaansAlbanianArabicArmenianAzerbaijaniBasqueBelarusianBulgarianCatalanChinese (Simplified)Chinese (Traditional)CroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGeorgianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatinLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishThaiTurkishUkrainianUrduVietnameseWelshYiddish
Detect language » Polish​


Proszę podesłać screen na adres z dołu strony

@Kamil,

Błąd vb na który nie mamy wpływu, strona na którą wrzuca najprawdopodobniej jest ostatnia proszę sprawdzić daty postów.

Pozdr,
ar2
 

tdx

New member
Bez reklam
Nie chcę tworzyć nowego tematu. U mnie problem błędnego przekierowywania też niekiedy występuje, ale ostatnio bardzo rzadko.

Bardziej wkurza mnie problem z wyświetlaniem stron w większych tematach, tzn. temat ma np. 305 stron i chcąc przejść na ostatnią stronę wrzuca mnie np. na 299 :| :hmm: Ma ktoś tak jeszcze? Jest to mega irytujące, bo nie mogę przeczytać ostatnich postów w danym temacie.
Wiem, że na innych forach, admini bronią się przed tak 'spuchniętymi' tematami, bo takie bugi potrafią się przydarzyć.

Mi się wydaje że to wina usuwania postów.
To samo się dzieje jak dajesz wyszukiwanie jakiegoś tekstu po postach a nie tematach jak klikasz w konkretny nr postu okazuje się że wynik wyszukiwania przenosi się 1-3 dalej niż ten post się znajduje obecnie...
 

psiaja

Member
Bardziej wkurza mnie problem z wyświetlaniem stron w większych tematach, tzn. temat ma np. 305 stron i chcąc przejść na ostatnią stronę wrzuca mnie np. na 299 :| :hmm: Ma ktoś tak jeszcze? Jest to mega irytujące, bo nie mogę przeczytać ostatnich postów w danym temacie.
Wiem, że na innych forach, admini bronią się przed tak 'spuchniętymi' tematami, bo takie bugi potrafią się przydarzyć.

Mam tak samo.. szczególnie przy dużych tematach.. niby przechodzę na koniec wątku a tu okazuje się, że załadowała się strona 2ga lub 3cia przed końcem.. sądziłem, że jest to błąd skryptu forum a nie autocenzury adminów.. :???:
 

K@mil

New member
@ar2, faktycznie, w temacie który mnie konkretnie interesuje, pokazuje 3 strony do końca, a ostatni pokazany post jest ostatnim.

Inny problem, klikając w nazwę swojego nicka w prawym górnym rogu chciałbym obejrzeć swój profil, a pokazuje mi profil użytkownika k2mil0:fool:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Podobnie jak wprzypadku numerowania, VB nie radzi sobie ze znakami specjalnymi jak @%#^& jeśli ktoś ma taki nick bez znaczka będzie otwierać jego profil, proszę wysłać prośbę o zmianę nicka i problem zniknie. Czekamy na załatanie najnowszej wersji, czyli VB 5 i będziemy planować przesiadkę.
 

MKa11

New member
takie tam kfiatki

Podczas odpisywania na post po raz pierwszy zauważyłem takie wynalazkowe trackbacks, ktoś specjalnie to robi?

W każdym razie błędne przekierowania doprowadzają do szału ;p czasami przeglądam na IE, kopiuje link do cytowania i odpalam go pod FF ;p
 

Attachments

  • Clipboard02.jpg
    Clipboard02.jpg
    60,6 KB · Wyś: 123

Domelo

New member
Mam tak samo.. szczególnie przy dużych tematach.. niby przechodzę na koniec wątku a tu okazuje się, że załadowała się strona 2ga lub 3cia przed końcem.. sądziłem, że jest to błąd skryptu forum a nie autocenzury adminów.. :???:

Ja również mam ten problem... Co ciekawe, chcąc odczytać posty z końca wątku, to na kolejnych stronach mam te same posty, co na stronie, do której mnie przeniosło klikając "ostatni post" :confused:
 

gamperek

New member
Dlaczego po zalogowaniu mam posty w odwrotnej kolejności i jak to zmienić? Początek wątku mam na dole a koniec na górze! Przed zalogowanie jest początek na górze i w miarę czytania przewijam w dól i tak był chciał.
 
Do góry