Najnowsze badania co wg Was jest najważniejsze przy zakupie telewizora ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najnowsze badania co wg Was jest najważniejsze przy zakupie telewizora ?


Najnowsze badania przeprowadzone na reprezentatywnej grupie dotyczące kryteriów wyboru telewizorów potwierdzają, że klienci jako najważniejszy argument wybierają jakość obrazu.
Do bardzo ważnego problemu urasta teraz cena, która jest tak samo silna jak jakość .
Na trzecie miejsce awansował rozmiar telewizora.
I bardzo, bardzo wysoko jest dźwięk .


Natomiast 3D to porażka.....

Więc trzymajmy się Panie i Panowie JAKOŚCI !!!
fullhd
 

guteczek

New member
Gdyby te badania miałyby jakiekolwiek odzwierciedlenie w rzeczywistości to żarówki (LCD) samsunga nie wiodłyby w rankingach sprzedaży!
 

jenson

Banned
Obserwując ludzi w sklepie na pierwszym miejscu ustawiłbym markę - cenę - wygląd - jakoś obrazu - dalej nieistotne... Zazwyczaj przychodzi mąż z żoną i facet mówi "samsung to jest dobra marka", żona od razu "o ładny jest", a jakość obrazu dla nich jest bez różnicy, puścisz demo full hd i nie zauważą***różnicy między lcd i plazmą.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Obserwując ludzi w sklepie na pierwszym miejscu ustawiłbym markę - cenę - wygląd - jakoś obrazu - dalej nieistotne... Zazwyczaj przychodzi mąż z żoną i facet mówi "samsung to jest dobra marka", żona od razu "o ładny jest", a jakość obrazu dla nich jest bez różnicy, puścisz demo full hd i nie zauważą***różnicy między lcd i plazmą.

Dokładnie.Znawców obrazu jest mało.Pobór prądu to jest priorytet.Wygląd(grubość) to liczy się dla klienta no i cena.....Znawcy obrazu to są tylko tu na forum:) reszta to zwykły zjadacz chleba.
 

kriswas

Member
Bez reklam
Obserwując ludzi w sklepie na pierwszym miejscu ustawiłbym markę - cenę - wygląd - jakoś obrazu - dalej nieistotne... Zazwyczaj przychodzi mąż z żoną i facet mówi "samsung to jest dobra marka", żona od razu "o ładny jest", a jakość obrazu dla nich jest bez różnicy, puścisz demo full hd i nie zauważą***różnicy między lcd i plazmą.

:hihi:A jest jakaś? :razz:
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Bo plazmy powinny być wystawiane w oddzielnych przyciemnionych pomieszczeniach a nie razem z LED-ami.Jedynie MM w Warszawie na Ostrobramskiej ma warunki prawidłowe tj. domowe aby zobaczyć oba typy telewizorów jak należy, a nie oświetlone do bólu jarzeniówkami !!!!!!!!!!
 

guteczek

New member
Dodatkowo agresywny marketing. Ostatnio miałem przyjemność "wątpliwą" przysłuchiwania się naganiacza w media markt , który przekonywał nieświadomą młodą rodzinę , że samsung to jedyny naprawdę przodujący w jakości obrazu telewizor. Wszystko co stało obok było tylko tłem dla samsunga. No nie mogłem tego słuchać. Już nie wspomnę , że prawnicy z samsunga nie wychodzą chyba z sądu. Czy to w telefonii czy rtv a nawet AGD gdzie inne marki choć to kosztowne zaczęły patentować rozwiązania - w każdej dziedzinie pozwy! Zrzynają wszystko jak leci.
 

janusz

New member
Bez reklam
Dodatkowo agresywny marketing. Ostatnio miałem przyjemność "wątpliwą" przysłuchiwania się naganiacza w media markt , który przekonywał nieświadomą młodą rodzinę , że samsung to jedyny naprawdę przodujący w jakości obrazu telewizor. Wszystko co stało obok było tylko tłem dla samsunga. No nie mogłem tego słuchać. Już nie wspomnę , że prawnicy z samsunga nie wychodzą chyba z sądu. Czy to w telefonii czy rtv a nawet AGD gdzie inne marki choć to kosztowne zaczęły patentować rozwiązania - w każdej dziedzinie pozwy! Zrzynają wszystko jak leci.

I masz jeszcze problem z mgłą?
 
Do góry