Thomson - szersze spojrzenie na rynek i na potrzeby klienta.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli się spełnią zapowiedzi firmy TCL to w tym roku firma już na stałe zamelduje się na podium w ilości sprzedanych telewizorów LCD na świecie. Podium tym momencie oznacza trzecie miejsce na rynku światowym.
001_foto1.JPG

Opublikowane wczoraj wyniki jakby potwierdzały ten trend.
http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...zorow-na-swiecie-za-rok-2011-i-za-2012-a.html

Co więcej Thomson zgłasza swój akces co do miejsca technologii jakości i aplikacji na co dowodem jest :
http://www.hdtv.com.pl/forum/thomso...tyl-nowy-desing-nowa-jakosc-niech-piekno.html


001_P1510212.JPG
 
Ostatnia edycja:

Tommaz

New member
Witam!
Ja od lat nie widzialem za wiele tego sprzetu po sklepach, kiedys w niemczech wystepowaly crt tv w tanszych sieciach marketowych, ogolnie to chyba katalogi wysylkowe typu otto, neekerman itp
A tu prosze trzecie miejsce, ciekawe w krórych państwach to rządzi?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale jak widać nie na 3 miejscu.
Akai - produkowane jest w Polsce !
Funai też produkowane jest w Polsce
Orion również w Polsce
 

Wołek 1967

New member
Witam! Od ponad roku jestem posiadaczem Oriona 32".Oto moja opinia tego tv.: prosty w obsłudze,szybka reakcja na pilota, USB odczytuje prawie wszystko z napisami,dobry odbiór kanałów SD,matryca pólmat, można patrzać z boku pod kątem,kolory naturalne i dobże fabrycznie z kalibrowane ,być może że to efekt matrycy IPS która jest w nim montowana. Minusy to:chmurki na czarnym tle(nie przeszkadzają w oglądaniu i ...duży pilot 26 cm!)Wniosek z tego ,że z tymi tv z ,,niższej" półki nie jest tak żle.
 
Ostatnia edycja:

jarjar82

New member
Lolek jakieś sensowne uzasadnienie :D ? Nazwę sobie zaklej lub kup inny napis :) uważam że wręcz przeciwnie, wybór marki z poza "elity" może być bardziej trafny. Kiedyś KIA miała podobną renomę..że wszystko OK tylko ta nazwa.. heh wystarczyło kilka lat, a teraz VW musi naginać by nie zostać w tyle ;) polecam obejrzeć nowy model Pro ceed'a.
 
Do góry