Telewizory LCD - zmiana na podium. Samsung przed LG i TCL (Thomson)

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizory LCD - zmiana na podium. Samsung przed LG i TCL (Thomson).

020_DSC_9624.jpg

Samsung i LG osiągną w wyniku połączonych sił udział w globalnym rynku telewizorów na poziomie 34-35% w 2013 r

024__MG_1658.jpg

Oczekuje się że Samsung Electronics i LG Electronics sprzedadzą odpowiednio 45,0 mln i 30,5 milionów telewizorów LCD sięgając łącznie 34-35% światowych dostaw.

017__MG_2452.jpg

Tymczasem Chiny oparte o TCL dostarczą 15 mln telewizorów. To daje historyczny awans na podium temu koncernowi.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Nie ma co się dziwić . Zawsze tak było , dobra reklama dźwignią handlu. Firmy Samsung i LG są na dziś
w tej dziedzinie liderami .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie wystarczy wejsc do naszych marketow jak sa reklamowane te firmy - pelen szacun jesli chodzi a marketing, inni sie moga tylko uczyc ...
lolek
 

janusz

New member
Bez reklam
Bzdura, sama reklama nic nie daje. Musi się wszystko zgrać, cena, jakość wykonania, design, trwałość, opinie klientów, dopierowtedy jest sukces. Nie zawsze to jednak jest możliwe, szczególnie, że firmy są mocno uzależnione od sytuacji makroekeonomicznej w danym kraju. To nie przypadek, że japońskie firmy padają jak grzyby po deszczu, nie jest możliwe, że wszystkie robią te same błędy.
 

marcinkoleksl

New member
janusz, opinie klientów? jak pracowałem w sklepie, klient nabył pewien produkt firmy samsung. niby był do wymiany, ale musiał czekać z tym 4 miesiące, bil się z lokalnym serwisem, centralą samsunga itp.
dopiero jak przyszedł do sklepu, w 1 dzień dyrektor handlowy sieci w której pracowałem, załatwił mu wymianę towaru, która należała mu się od dawna. nie będę wchodził w szczegóły, ale firmy Samsung to ja nic nie mam w domku ;)
tamta sytuacja nauczyła mnie tyle, ze kasę brać potrafi każdy, ale później szanować kogoś i wywiązać się, aby mieć sprawny produkt, to już nie!
 

bluray

Banned
Sukces Samsunga i LG to efekt wieloletniej pracy.
Zwracam uwagę, że obie te firmy nie prowadzą czarnego PR ani nie angażują spamerów na forach netowych !!!

Gdzie są na liście liderzy w tych wstrętnych socjotechnikach ?
Mowa o SONY i Panasonic.
Nic im robienie wody z mózgu nie dało.
Warto zapamiętać.
 

omot

Member
Hohoho...a Philipsa (tfu TP-Vision) nie ma na podium ...miły widok :)

Pytanie jeszcze ..co w tym przypadku oznacza LCD ..stare LCD czy w połączeniu z LED'ami.
 

beny

New member
Thomson (TLC)

No ciekawe jak TLC wejdzie z nowym Thomson 47',55'--8765 podobno moze byc przeboj i przy cenie ok 4800 takze za 55; ale test mial byc juz dawno i niema szkoda bo duzo osob by pewnie wzielo go pod uwage - TLC niezle sie rozwija i ciekawe co bedzie dalej :)
 

bluray

Banned
Na reklamę trzeba zarobić.
Kto nie ma zysków ten cicho siedzi.

O Philipsa to bym się nie martwił.
Z takim wsparciem jak TP Vision to spoko.
Już widać, że dają radę z nowym zapleczem kapitałowym.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Na Polskim rynku sytuacja jest naprawdę zdominowana przez koreańców. W najnowszej "gieefce" widziałem ponad 40% Samsunga i blisko 20% LG. Philips oprócz września trzyma się na 5-7miejscu, podobnie jak Sony. Największy wzrost ma obecnie Panasonic oraz Toshiba (odpowiednio 7 i 11% rynku).
Sharp zahacza o błąd statystyczny :p
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Gfk jest obarczona błędami. Obejmuje jedynie niektóre sieci sprzedaży.
Dane Display Search to dane producenckie wynikające z raportów.
Z danych do których my mamy dostęp w Polsce i z tendencji - tylko dwa pierwsze miejsca się zgadzają.
Ale najważniejsze jest to że w Polsce wszystkim przyrosło...
 
Do góry