Panasonic przedstawia europejskie ceny Plazm i telewizorów LCD LED na 2013 r.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic przedstawia europejskie ceny Plazm i telewizorów LCD LED na 2013 r.


Strona internetowa z Holandii przedstawiła ceny wszystkich telewizorów Panasonic, które zostaną wydane w 2013 roku.

LED LCD Series
panasonic-prices-1.jpg

Plasma Series
panasonic-prices-2.jpg



homecinemamagazine
 

beny

New member
Ceny raczej sie pokrywaja z naszymi w sklepach narazie....moze bedzie taniej ale napewno za jakis czas ....ale seria DT droga myslalem o 55" ale ponad 7tys hmmmwiadomo nowosc ale seria ET60 za 55" juz ponad 5tys to dobra cena za ta jakasc :) mam nadzieje ze u nas ceny beda podobne
 

Horacy!

New member
Ceny raczej sie pokrywaja z naszymi w sklepach narazie....moze bedzie taniej ale napewno za jakis czas ....ale seria DT droga myslalem o 55" ale ponad 7tys hmmmwiadomo nowosc ale seria ET60 za 55" juz ponad 5tys to dobra cena za ta jakasc :) mam nadzieje ze u nas ceny beda podobne

Mam nadzieje ze nie będą podobne i raczej są niższe ! np. seria 47ET60 w sklepie internetowym EURO AGD to 3,600 zł a podana na wykazie to ok. 5 tys przeliczając na zł.
 

beny

New member
TO sa ceny w EURO wiec pojechali ale wiadomo bedzie taniej - w Euro taniej sa te 42,47 Et60 ...wiec warto jeszcze chwile pojawia sie inne , pozdro
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
18 tyś za ZT60 i to jeszcze tylko wersja 60 cali ???? już widzę jak go tłumy kupują, prędzej wszyscy będą brać VT60 bo jest i 65 cali i jakość pewnie nie wiele gorsza.I znowu przyjdzie czekać aż do listopada aż ceny będą normalne jak za taki sprzęt.Panasonic chyba nie nauczy się że cena to najważniejszy parametr w przypadku upadających plazm.Ale ich strata jak chcą polec na tym polu walki o klienta.Samsung jak zwykle wykorzysta sytuację i zarobi na chytrości Japońców , bo ich ceny są o wiele atrakcyjniejsze !!! Podsumowując, ceny takie same jak w 2012 a miało być podobno taniej.Co do poprawy znaczącej obrazu jestem raczej sceptyczny i pewnie lepiej będzie kupić tanio modele z zeszło rocznej serii 50 niż wywalać kasę o 50 % więcej za np. my home screen czy kamerkę i CIUT lepszą czerń albo możliwość gadania do telewizora-ZGROZA !!! Na dokładkę ten sam ZT60 w USA ma kosztować na złotówki 11300 zł !!!!!http://tc-p65zt60.com/TC-P65ZT60.phphttp://tc-p65zt60.com/TC-P65VT60_Series.php czyli Europa została podwójnie pokrzywdzona, raz 50% wyższa cena oraz brak wersji 65 cali.Oto cały Panasonic.Polegną jak powoli legnie SONY z ich kosmicznymi cenami np. 22 tyś zł za 65 HX955.
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
ostro pojechali z cenami, dla Polski ceny muszą być inne, u nasz zamożność ma inny poziom niż na zachodzie....
A ich to g..o obchodzi że polaczka nie będzie stać na ich wspaniały drogi telewizorek.Tak powstaje kryzys, lepiej niech zalega magazyny a niech cena będzie zaporowa !!!!:spam::spam::spam::spam::spam:Dlatego czas zrezygnować z tej firmy.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kolega musza albo i nie musza , nie wiem czy pamietasz jak wszedl 55 wt 50 kosztwoal ponad 11 tys. :) po dwoch tygodniach juz kosztowal okolo 10 tys. wiec mysle ze tearz bedzie podobnie tak czy siak tylko zapalniec kupi edge leda za 10 tys nikt normalny nie da tyle... bo dolozy tysiac lub poltora tysiaca na maxa oczywiscie wiedzac gdzie i kupuje full leda sonego w 55 calach hx 955, takze spoko ceny moga dawac jakie chca pytanie czy znajda chetnych :) ja mysle ze watpie kwestia za ile pokaza sie samsungi i lg i sony W 900 i bedzie wszystko jasne ...
lolek
ps .... i dolozenie tego tysiaca lub 1500 to oczywiscie mowa po tym jak z tanieje do poziomu 10 tys. bo na wejsce z taka cena jak np 11 tys czy 11500, to za tyle bedzie mozna kupic od razu bez laski hx 955 :)
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
Kolega musza albo i nie musza , nie wiem czy pamietasz jak wszedl 55 wt 50 kosztwoal ponad 11 tys. :) po dwoch tygodniach juz kosztowal okolo 10 tys. wiec mysle ze tearz bedzie podobnie tak czy siak tylko zapalniec kupi edge leda za 10 tys nikt normalny nie da tyle... bo dolozy tysiac lub poltora tysiaca na maxa oczywiscie wiedzac gdzie i kupuje full leda sonego w 55 calach hx 955, takze spoko ceny moga dawac jakie chca pytanie czy znajda chetnych :) ja mysle ze watpie kwestia za ile pokaza sie samsungi i lg i sony W 900 i bedzie wszystko jasne ...
lolek
ps .... i dolozenie tego tysiaca lub 1500 to oczywiscie mowa po tym jak z tanieje do poziomu 10 tys. bo na wejsce z taka cena jak np 11 tys czy 11500, to za tyle bedzie mozna kupic od razu bez laski hx 955 :)
Wszystko prawda ale HX955 nie zapewni obrazu z VT60 a tym bardziej z flagowego ZT60 :oops:
 

lm648

Banned
W podsumowaniu całej dyskusji zacytuję pewne powiedzenie: "dany towar/produkt jest tyle wart ile gotowy jest za niego zapłacić klient"
Na to wygląda, że u nas w PL-u potencjalny klient chyba nie jest jeszcze na tyle gotowy :)
 
Do góry