Przyjechała na testy nowa plazma Panasonica 50ST60 - proszę o pytania do testu.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli pytasz o czerń - to ma gorszą czerń - Tak !
I to na identycznych ustawieniach.
 

Danus1

New member
Patrzę na ten temat i oczom nie wierze.
Nie chciałbym myśleć, ze użytkownik KIKI wali ściemę i robi nas w ciula, raczej nie byłby taki głupi. Może się pomylił, albo ja się mylę. Co jest dziwne?
To zdjęcie z tego tematu, osławione porównanie czerni VT50 z ST60:
001_P1500928.JPG

Z lewej VT50 z prawej ST60.
1A teraz zobaczcie na zdjęcie zrobione przez Pana Kikiego, w jego własnym teście VT50:
002_P1390358.JPG

Z prawej to oczywiście VT50 z lewej VT30.
Czy to nie jest dziwne, co nagle czerń w VT50 doznała pogorszenia?
Panie KIKI proszę to wytłumaczyć, bo inaczej zacznę podejrzewać szwindel.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To proste prawa fizyki.
Stawiasz coś lepszego obok czegoś słabszego i widzisz. Nie zastanawiasz się po co , kto ma w tym jaki interes. Sprawdzasz kilkanaście razy lub kilkadziesiąt razy bo wiesz że zaraz się pojawią Ci którzy wiedzą chociaż nie widzieli.
Nie użyją słów pytających ale zaraz szwidel , kombinacje , ukryte cele.
A mi jest zupełnie obojętne która plazma wygra - bo to nie moja sprawa.
Wydaje mi się swoją drogą że to raczej pozytywne że nowe auto jest lepsze , bardziej wypasione , bezpieczniejsze, mniej paliwożerne od starego.

Ale jeśli nowa seria telewizorów jest lepsza od starej to już wręcz obraza Boska. Toż to przecież anarchia ( "Sami Swoi")
Telewizory są jeszcze do sprawdzenia jutro . I zapraszam bo jutro odsyłam modele testowe.

Ale będzie więcej niespodzianek bo ten telewizor porównałem również z modelem SOny HX 955 (który zdradzę że .... albo nie)

Test plazmy w całości jest już TU :
http://www.hdtv.com.pl/forum/pdp-pl...azm-panasonica-puka-glosno-do.html#post889812

Odpowiedzi niektóre na pytania - padły w teście a na pozostałe odpowiem jutro.

Sprawdzasz na wszystkich ustawieniach, żeby nie było lipy jak ktoś będzie chciał zrobić to samo.
 
Ostatnia edycja:

Danus1

New member
Kiki, migasz się od odpowiedzi?
Pytanie padło następujące:
- dlaczego VT50 z testu sprzed chyba roku ma gorszą czerń niż VT50 postawiona obok ST60?
Nie neguję tego, że może mieć słabszą czerń od ST60.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dobieraj proszę słowa.
To pytanie raczej do Panasonica nie do mnie - dla Ciebie może być odwrotnie - pasuje ?
Ja wyciągam dwa telewizory z kartonu , stawiam obok siebie . Wybieram identyczne ostawia i tyle. I co ma kłamać bo co ???
Sprawdziłem kilkanaście razy i tyle.

Zapraszam bo jutro można jeszcze spokojnie sprawdzić.
 
Do góry