Sharp 2013 - japoński producent wprowadza topową serię modeli LE 857.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]
001_Obraz1.jpg
[/FONT]


[FONT=&quot]Sharp 2013 - japoński producent wprowadza 20 [/FONT]nowych modeli telewizorów w 4 rozmiarach - od[FONT=&quot] 22’’ [/FONT]do [FONT=&quot]90’’, [/FONT]w tym [FONT=&quot]14 [/FONT]modeli w rozmiarze[FONT=&quot] 39’’ [/FONT]i większych.

Model topowy - to model serii 857
005_P1500557.JPG


Seria LE857 - występować będzie w rozmiarach 60’’/70”/80”
W[FONT=&quot]ą[/FONT]ska ramka, aluminiowe wyko[FONT=&quot]ń[/FONT]czenie premium, lekki design. Całość prezentuje się znakomicie.

LE855_front.jpg



LE 857 to esencja TV SHARP AQUOS 2013: wielki ekran, najwy[FONT=&quot]ż[/FONT]sza jako[FONT=&quot]ść[/FONT] obrazu, elegancki design, dost[FONT=&quot]ę[/FONT]p do osobistych folderów, Internetu oraz multimedialnej rozrywki.



006_P1500558.JPG

W[FONT=&quot]ą[/FONT]ska ramka o szer. 15mm

Sharp - liderem sprzeda[FONT=&quot]ż[/FONT]y wielkoekranowych LCD
W 2013 r. planowane wzmocnienie pozycji lidera na rynku TV 60”+ poprzez wprowadzenie 90” giganta
Planowane wzmocnienie sprzeda[FONT=&quot]ż[/FONT]y na rynku LCD 50”+ poprzez wprowadzenie dwóch modeli 50” w obszarze cenowym do 3995 PLN

007_P1500559.JPG


Du[FONT=&quot]ż[/FONT]y ekran stwarza ogromn[FONT=&quot]ą[/FONT] ró[FONT=&quot]ż[/FONT]nic[FONT=&quot]ę[/FONT] w odbiorze
Ju[FONT=&quot]ż[/FONT] po prostu nie ogl[FONT=&quot]ą[/FONT]dasz filmu - jeste[FONT=&quot]ś[/FONT] w [FONT=&quot]ś[/FONT]rodku jego akcji
W pe[FONT=&quot]ł[/FONT]ni uczestniczysz w dramaturgii filmu
Ca[FONT=&quot]ł[/FONT]ym sob[FONT=&quot]ą[/FONT] czujesz sportowe emocje
Powracasz do wzruszaj[FONT=&quot]ą[/FONT]cych wspomnie[FONT=&quot]ń[/FONT] ogl[FONT=&quot]ą[/FONT]daj[FONT=&quot]ą[/FONT]c osobiste zdj[FONT=&quot]ę[/FONT]cia i filmy

008_P1500560.JPG


Nowy design przypomina wysokiej klasy telewizory Loewe.

Wyposażenie:

Nowy AQUOS NET+ przegl[FONT=&quot]ą[/FONT]darka
Dwurdzeniowy procesor
Aplikacja do sterowania TV (iOS & Android)
Premium VoD
Skype (opcjonalnie z kamer[FONT=&quot]ą[/FONT])
- Integracja ze [FONT=&quot]smart[/FONT]fonem i aplikacjami poprzeznowy portal AQUOS NET+ z otwart[FONT=&quot]ą[/FONT] przegl[FONT=&quot]ą[/FONT]dark[FONT=&quot]ą[/FONT]
- WiFi (USB WiFi dongl w pakiecie)
- Aplikacja do sterowania TV (iOS & Android)
- USB PVR z Divx HD Plus
- Skype (opcjonalnie z kamer[FONT=&quot]ą[/FONT])
- Klasyfikacja energetyczna A+
- (DVB-T/C/T2/S2)

010_P1500562.JPG


Podstawa obrotowa.

023_P1500576.JPG


Najwy[FONT=&quot]ż[/FONT]szej jako[FONT=&quot]ś[/FONT]ci panele X-GEN produkowane we w[FONT=&quot]ł[/FONT]asnej fabryce w Japonii (Sakai)

024_P1500577.JPG


Zupełnie nowe menu graficzne opracowane wspólnie z firmą Loewe.

TECHNOLOGIA PRODUKCJI PANELI X-GEN Z TECHNOLOGIĄ UV2A

Wysoki wspó[FONT=&quot]ł[/FONT]czynnik kontrastu 5M:1
Minimalne zak[FONT=&quot]ł[/FONT]ócenia obrazów 3Dcrosstalk
Krótki czas reakcji panela
Zmniejszone straty [FONT=&quot]świat[FONT=&quot]ła w panelu
[/FONT][/FONT]+25% WI[FONT=&quot]Ę[/FONT]KSZY KONTRAST NI[FONT=&quot]Ż[/FONT] W TRADYCYJNYCH PANELACH

003_P1500581.JPG


Zaawansowana, unikalna technologia odtwarzania obrazu dla oddania jak najwi[FONT=&quot]ę[/FONT]kszej ilo[FONT=&quot]ś[/FONT]ci szczegó[FONT=&quot]ł[/FONT]ów.
+ 33% wi[FONT=&quot]ę[/FONT]cej subpixeli oznacza + 33% wi[FONT=&quot]ę[/FONT]ksz[FONT=&quot]ą[/FONT] rozdzielczo[FONT=&quot]ść [/FONT]
- AKTYWNY KONTRASTi ODTWARZANIE IDEALNEGO ODCIENIA SKÓRY
- ACTIVE MOTION 800-Redukcja szumów obrazu, rozmycia i migotania podczas dynamicznych scen.

004_P1500582.JPG

Nowoczesny design, który idealnie komponuje si[FONT=&quot]ę[/FONT] we wspó[FONT=&quot]ł[/FONT]cze[FONT=&quot]ś[/FONT]nie zaprojektowanych wn[FONT=&quot]ę[/FONT]trzach.
Dostępność od czerwca 2013 r.

Wymiary:
80’’ – 203 cm
70’’ – 177 cm
60’’ – 152 cm

010_P1500536.JPG


Ceny odpowiednio:

60" - 2699 euro
70" - 4399 euro
80" - 7499 euro

011_P1500537.JPG


Bardzo cienka ramka.

014_P1500592.JPG
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Piękny.To właśnie jest Sharp , współpracujący z najlepszymi....inni niech się uczą.Koreańczykom daleko.Przydało by się już 4k...:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie tv sharpa bardzo podobny do lg, a co do nauki to ja nie wiem ale mysle ze sharp chcialby tyle sprzedawac tv co lg czy samsung.... i choc nie jestem zwolennikiem za duzym jesli chodzi o te firmy koreanskie to fakt jak robia marketing to wlasnie sharp i inni mogliby sie od nich uczyc... Ale tv sharp z wygladu wyglada dobrze, 3 d jaka technologia jest w tym modelu, i jakies okulary sa dokaldane w komplecie ? Sprawa wifi i dongla za te pieniadze to tez dosyc dziwny pomysl...
lolek
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sharp jest podobny do Loewe.
Tu widać klasę wykonania. Dodatkowo ma najlepszę matrycę na świecie.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Sharp jest podobny do Loewe.
Tu widać klasę wykonania. Dodatkowo ma najlepszę matrycę na świecie.

Ładnie to KIKI podsumowałeś , to właśnie miałem na myśli ,To sharp stworzył technologię LCD to sharp ma fabrykę 10 generacji i nikt takiej nie ma.To sharp ma IGZO. To sharp już pokazuje 8K....coś jeszcze??Nadal lubicie tandetę od Koreańczyków??Szczerze mówiąc to sharp nic nie mówi o oled...

Moth Eye zapomniałem dodać....:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tam bym nie stawial sharpa i loewe na jedenj polce ale nie bedziemy sie spierac, kazdy niech zostanie przy swoim i tak jak napisalem ze nei jestem zwolennikiem lg czy samsunga i mysle ze nawet nie wiem co wymysli sharp, sony czy pansonic to i tak ludzie dalej beda kupowac lg i samsunga ....
A co ci kolego po 4k czy 8k jak w Polsce ludzi nawet ktorzy maja tv drogie to i tak sciagaja z netu filmy bo nie stac ich na oryginaly.... wiec zanim wejdzie do obiegu film nagrany na bluray w 4k to jeszcze troszke wisly uplynie, a o cenie to juz nawet nie wspomne... Na razie w Polsce ma okolo 35 % ludzi odtwarzacze bluray wiec to juz o czyms swiadczy ...
Ale czas pokaze zobaczymy w sklepie ten tv i sie okaze ile jest warty w stosunku do innych tv... ja tam nigdy nie chwale czegos czego nei zobacze i nie poczytam o nich w jakis testach zagranicznych.
Lolek
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Ja tam bym nie przyruwnywal sharpa do loewe ale nie bedziemy sie speirac o to kazdy niech zostanie przy swoim i tak jak napisalem ze nei jestem zwolennikiem lg czy samsunga i mysle ze nawet nie wiem co wymysli sharp, sony czy pansonic to i tak ludzie dalej beda kupowac lg i samsunga ....
A co ci kolego po 4k czy 8k jak w Polsce ludzi nawet ktorzy maja tv drogie to i tak sciagaja z netu filmy bo nie stac ich na oryginaly.... wiec zanim wejdzie do obiegu film nagrany na bluray w 4k to jeszcze troszke wisly uplynie, a o cenie to juz nawet nie wspomne... Na razie w Polsce ma okolo 35 % ludzi odtwarzacze bluray wiec to juz o czyms swiadczy ...
Ale czas pokaze zobaczymy w sklepie ten tv i sie okaze ile jest warty w stosunku do innych tv... ja tam nigdy nie chwale czegos czego nei zobacze i nie poczytam o nich w jakis testach zagranicznych.
Lolek

To są moje tylko spostrzeżenia.Ale jak stanę z ostrego konta to telewizor Lg47/660 to już nie ma czerni tylko granat.Jak stanę z ostrego konta przy sharp 46/830 nadal jest smolista czerń.Żadnego postępu już nie robią z jakością obrazu w TV tylko multimedia i tym nam mydlą oczy.Sharp widzę i obserwuje to cały czas coś grzebie przy tych matrycach;) tylko właśnie w tych bajerach może być słabszy niż koreańczycy.....mi osobiście także podobają się TV lg 2012/2013 z roku.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
J amysle ze swiat teraz jest inny i tak naprawde cena jest najbardziej istotna dla ludzi i zebym nie wiem jakie mial panele np. sharp to w tej chwili ciezko bedzie komu kowliek sie zblizyc do takiej sprzedazy jaka ma lg czy samsung....takei jest zycie, a do tego to jaki jest marketing w sklepach na samsunga i lg jest o niebo lepszy jak na kazda inna firme to widac, slychac i czuc :)
lolek
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dziwisz sie? Obserwowalem ta zmiane uwaznie, oczywiscie okiem zwyczajnego usera. Pierwsza sprawa do design, jako pierwsi wprowadzili konkretne zmiany, nie bali sie i uderzyli z grubej rury. Sprawdzilo sie, klient masowy lubi swiecace i blyszczace produkty, druga sprawa to odpowiedni marketing - standy na kazdym kroku. Odpowiednie demowki na okraglo. Trzecia, najwaniejsza to ceny, za stosunkowo przyzwoita cena mozna nabyc dizajnerski nowoczesny tv. Wydaje sie to blache, ale klient masowy na takie "drobnostki" zwraca uwage w pierwszej kolejnosci. Pomijam tutaj uzytkownikow ktorzy znaja sie odrobine na sprzecie, na tych to nie specjalnie dziala. Dlaczego Philipsy zawsze stoja gdzies z boku w duzych sieciowkach typu MM? Przykladow jest sporo, a wnioski mam takie jezdzac po Polsce.
Nie chce nawet myslec co Sony byloby w stanie osiagnac idac inna droga, byla renoma, wypracowana marka, byl design (moze nie taki chwytliwy jak Samsunga), za to byl jeden znaczacy minus - cena.
 

kendzi1

New member
Bardzo podoba mi sie ten Sharp 857 jestem ciekawy kiedy bedzie dokladny jego test.Ile bedzie kosztowala wersja 60 calowa w Polsce czym bedzie sie roznil ten model 857 od 835???
Czy bedzie mial pelne podswietlanie full led???
3d bedzie mial pasywne czy aktywne???
Czy sprawdzi sie tylko do graniu na ps4 i ogladaniu filmow blu ray 3d:)
Jak z kolorami czernia i biela???
Prosze o wszelkie informacje ten model mega mnie zainteresowal starsznie mi sie podoba:)
 
Do góry