Philips 2013 - nowe serie telewizorów, czyli ambilight w pełnej krasie.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TP Vision prezentuje kolejne telewizory Philipsa na 2013

Nowe modele to bardziej wyrafinowany wygląd i multimedia telewizorów Philipsa na rok 2013.

lifestyle_b_56654.jpg


Topowy Model z serii 9000 jak zawsze zostanie zaprezentowany na targach IFA w Berlinie.
Oto pięć serii TV, które pojawią się w ciągu najbliższych kilku miesięcy na rynku.


Philips PFL4208
Seria podstawowa modeli w małych rozmiarach - 22" i 24 ". LCD LED, wbudowane Wi-Fi i Smart TV a także po raz pierwszy połączenie przez USB do ewentualnej kamery Skype.
4200.jpg

Philips PFL5008
To seria, która obejmuje wszystkie rozmiary od 32" poprzez 42" i 47 " do 50".
Tu będzie już Ambilight, Edge LED i 3D pasywne oraz trzy wejścia HDMI, Smart TV z Wi-Fi i funkcją PVR.
500.jpg
Philips PFL6008
6000 to klasyczna seria mid-range: w rozmiarach 42", 47", 55" i 60" z bezramkową konstrukcją i bardzo cienką ramką. W tej serii Philips korzysta z nowego procesora obrazu z 500Hz Perfect Projekt 3D i Perfect Natural Motion. Ma pasywne 3D, Smart TV i pilot zdalnego sterowania z klawiaturą zintegrowaną QWERTY. Seria 6 obsługuje również Miracast, streaming i obsługę urządzeń z systemem Android.
600.jpg

dday
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten filek wyglada jak kazdy inny obecnie, za to popatrzcie na te po lewej, to jest "dusza i charakter". Pamietam takie tv :)
 

przemo73

New member
Bez reklam
Na pierwszy rzut oko to seria 5 przejęła design z "szóstki" 2012. Mnie najbardziej podoba się wygląd serii 6, czyli tak jak w zeszłym roku ;).
Czy można liczyć na takie zestawienie jak w 2012 roku:

 

przemo73

New member
Bez reklam
W tym roku seria 6 jest mocno urozmaicona. Symbole modeli to: 6008, 6158, 6678, 6188, 6198. Jeśli możesz wyciągnąć od Philipsa szczegółowe różnice między tymi modelami to poproszę.
A! Jeszcze ważna sprawa, to które z tych modeli będą w sprzedawane w naszym kraju.
Pytanie dotyczy także serii 7, ponieważ tam jest rozbicie na dwa modele 7008 i 7108. Na tą chwilę ustaliłem, że 7008 ma Ambi dwustronny, a 7108 trójstronny.
Jak to jest w "szóstce" nie wiem.
 

mirsiek

New member
Czy seria PFL5008 będzie porównywalna z PFL6007 ew. w czym są różnice, jaki będzie tam procesor i czy będzie miał już DVB-T2?
Które serie oprócz w/w będą miały modele 32''?
 
Ostatnia edycja:

otu12

Banned
Amblilight w coraz niższych seriach, to bardzo dobrze. Są też coraz ładniejsze, z coraz cieńszą ramką. Elegancko to wygląda, myślę, że znów coraz więcej ludzi będzie rozważać zakup telewizora Philipsa, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu.
 
Do góry