Philips 55PFL8008 i 46PFL8008 - seria na 2013 rok.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 55PFL8008 i 46PFL8008 - seria na 2013 rok.
philips80002013-1l.jpg


Firma TPVision prezentuje nowe innowacyjne rozwiązania modeli nadchodzących serii.
Philips ma we wszystkich modelach wąską ramkę wokół telewizora.

Telewizory serii PFL8000 obejmują dwie przekątne czyli 55 i 46 cali.
Są FullHD, 1400 Hz [w PMR] czyli 200 Hz panel, edge-LED z Micro Dimming, Perfect Pixel HD.
Aktywne 3D [3D max] z dwoma okularami Active Shutter w komplecie.
Obydwa telewizory będą miały odbiorniki DVB-T / DVB-S / DVB-C.
Pozwala nagrywać na dysk zewnętrzny z portu USB (będzie miał 3 x USB ), Ambilight Spectra 3, wbudowane Wi-Fi, Miracast [Wi-Fi Direct] ze smartfona, tableta lub PC, będzie mógł być obsługiwany przez smartfony i tablety z iOS i Androida. Wspiera Skype.
Mamy funkcję naturalnego odtwarzacza multimedialnego z szeroką kompatybilnością i obsługą z klawiatury QWERTY.

[youtube]ScVAUJ3_UPY&feature[/youtube]

fullhd
 
Ostatnia edycja:

beny

New member
Nowa seria

Witam no niezle zaczyna sie ...:) juz mialem kupic 6007 moze 7007 a tu teraz panasonic nowe modele Philips ciekawe czy zachowaja jakos starej seri....
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Jakość pewnie będzie zachowana , ale ciekawe kiedy wejdą do sprzedaży no i jak będzie wyglądała cena tych modeli.
 

beny

New member
Na innym portalu podaja ze wejda 2 kwartal 2013 wiec niema co czekac :) poza tym ceny beda pewnie niezle :) ale spadna ceny 6007,7007 i 8007 i warto kupic w marcu,kwietniu pewnie juz spadna troche
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Mam nadzieję , że na rynek konsumencki telewizory firmy Philips z serii 8008 wejdą już w miarę z dobrze opracowanym i przetestowanym
oprogramowaniem , nie tak jak w ubiegłym roku , kiedy to kupujący musieli testować niedopracowane
zupełnie oprogramowanie fabryczne . Drobne usterki zdarzać się będą zawsze , ale duże błędy nie powinny mieć absolutnie miejsca.


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

heniumon

New member
Nowe telwizory zaprogramowaną użytecznością

Ale sie ludzie fascynują ,a oni z przemysłu elektronicznego juz odpowiednio zaprogramowali te telewizory ,po gwarancji długo nie będą użyteczne .Tak jak wiele wyrobów z elektroniki , AGD
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam z wygaldu ladnie sie zapowiada ale niestety znajac zycie to beda w sklepach gdzies we wrzesniu i oby wrzesien .... natomiast co do zachowania jakosci... to beny ty jak jestes zainteresowany philipsem to trzeba sie modlic sie zeby wlasnie w innym kierunku ta zachowana jakosc byla bo seria z 2012 roku to srednio sie ma z ta jakoscia... i troszke szczescia trzeba miec zeby byl calkowicie sprawny tv bez wad... ale jak jednemu uzytkownikowi serii 8 ktory niestety nie trafil do konca na dobry egz. napisalem, ze trzeba miec szczescie przy zakupie tego modelu to napisal mi ze szczescie to mozna miec ale w kartach, a nie przy zakupie tv za 8 tys ... i trzeba racje mu przyznac... Pozdrawiam.
lolek
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja kupiłem , mam i mogę powiedzieć że wybrałem dlatego ze JAKOŚĆ , właśnie JAKOŚĆ jest rewelacyjna.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ok Kiki ty kupiles i jestes zadowolony ( ale ty mozesz wiecej niz normalny czlowiek ktory chce kupic philipsa ) ale wez powiedz o jakosci tym wszytskim osobom co maja problem czy to z seria 8 czy 9, aczkwoliek ta ostatnia to tylko sprawa tego jednego trybu 3d jak do tej pory ale to jak to jest zalatwiane i ile czasu to juz trwa to zenada .... bo za takie pieniadze tv nie powinien miec takiej usterki... ale kazdy ma swoj wybor i kazdy moze kupic to co mu sie podoba dlatego jest pieknie.... ale przyklad szybala najlepiej swiadczy ze usterki philips lubi ( wymienil 2 modele serii 9, jeden serii 8 i kolejny serii 8 mial z nim problemy ) i to wszystko w przeciagu roku czy 1,5 ..... na szczescie teraz juz wszystko ok u niego... bo jemu szczegolnie nalezy sie dobry tv za te wszystkie wpadki...
lolek
 
Ostatnia edycja:

heniumon

New member
Philips

Po 12 latach uzytkowania 12 godz dzienie zaplaconych 12 tys.zł w 2000r przymierzam sie do zakupu Philipsa 47PFL6007 za jak najniższą cene. Mam świadomość ,ze te kartele telewizyjne zaprogramowały krótką zywotność wyrobów.Żaden dziennikarz w bezpośrednich relacjach z producentami TV nie raczył pytać o żywotność ich wyrobów.a konsumenci już zdają sobie z tego sprawe .No cóz zobaczymu po kupnie ile wspłczesny zaprogramowany na zepsucie Philips pochodzi napewno nie 12 lat, ale te przynajmniej 6 lat mnie by satysfakcjonowało. Pożniej OLED ,a może lepszy TMOS opracowany w 2007 roku??
 

brodacz

Active member
Bez reklam
l
Po 12 latach uzytkowania 12 godz dzienie zaplaconych 12 tys.zł w 2000r przymierzam sie do zakupu Philipsa 47PFL6007 za jak najniższą cene. Mam świadomość ,ze te kartele telewizyjne zaprogramowały krótką zywotność wyrobów.Żaden dziennikarz w bezpośrednich relacjach z producentami TV nie raczył pytać o żywotność ich wyrobów.a konsumenci już zdają sobie z tego sprawe .No cóz zobaczymu po kupnie ile wspłczesny zaprogramowany na zepsucie Philips pochodzi napewno nie 12 lat, ale te przynajmniej 6 lat mnie by satysfakcjonowało. Pożniej OLED ,a może lepszy TMOS opracowany w 2007 roku??

Dlatego ja zdecydowałem się na 5 lat gwarancji (dopłata 10%). Oby przed końcem gwarancji ostro padł...


o
 

accu

New member
Bez reklam
Nie widzę 60" w nowościach.

Witam uprzejmie,
Ptaszki "ćwierkają" o modelu z serii 9xxx również w wielkości przekątnej ekranu 65".(choć to do końca
nie jest potwierdzone , ale w drugiej połowie roku 2013 będzie wiadomo , czy firma Philips pokaże
swój telewizor w tej wielkości)



Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I bardzo dobrze robisz Brodacz ja tez jak bede kupowal tv to te zkupuje 5 letnia gwrancje tak zeby choc te 5 lat byc w miare zabezpieczony....
lolek
 

herberts

Banned
I bardzo dobrze robisz Brodacz ja tez jak bede kupowal tv to te zkupuje 5 letnia gwrancje tak zeby choc te 5 lat byc w miare zabezpieczony....
lolek
Panowie
Zanim wydacie swoje pieniądze na takie ubezpieczenie przeczytajcie sobie jego warunki (OWU) oraz zakres ochrony (jakie szkody/usterki obejmuje). A także w jaki sposób ubezpieczyciel wyceni wam wartość waszego TV w 3, 4 lub 5 roku po uwzględnieniu zmian cen na rynku takiego sprżetu oraz amortyzacji wynikającej z użytkowania.
Może się okazać że zapłacicie za polisę 500zł a jak będziecie mieli szczęście to wasz zepsuty sprzęt np. w 5 roku użytkowania ubezpieczyciel wyceni na 1/2 wartości kwoty polisy tj.składki. A jak nie będziecie go mieli to odmówi wam likwidacji szkody, wtedy nie dostaniecie nic.
pozdr
 
Do góry