Przedstawiamy perły CES 2013 - Panasonic ZT60

ROMAN38

New member
Bez reklam
Najlepiej widać różnicę w stosunku do serii vt50,tyle że pod kątem .Tu zdjęcie do porównania http://static.trustedreviews.com/94/000025d7c/c1c6/PanasonicP60ZT60inboothsidebyside.jpg tu film http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=qh1IknpJmuE opis Panasonic TX-P60ZT60 product preview - TV - Trusted Reviews. Nowy Master panel ma filtr czy szybę bezpośrednio przyczepiony do komórek plazmowych, bez lekkiej przerwy między nimi, tak było w starych konstrukcjach.Zabieg ten ma wyeliminować problemy przy oglądaniu pod kątem oraz zwiększyć jasność i czerń.Także podobną do komórek ma przednią szybę aby zmniejszyć odbicia światła.Na tym zdjęciu różnica jest KOLOSALNA, ale testy pokażą co to za cudo.Pewnie jak zawsze wyjdą inne wady i obawiam się że za 65 cali dowalą z 18 tyś !!!! Poza tym postęp dzisiaj jest o wiele szybszy niż kilka lat temu i jak w smartfonach mamy nowe modele co roku.Narzekacie na to a przecież LCD praktycznie zatrzymało się w rozwoju, a producenci jako deskę ratunkową wprowadzają na siłę rozdzielczość 4K .Plazma ma jeszcze wiele do powiedzenia i będzie się rozwijać/ulepszać aż OLED-y staną się tanie jak teraz LCD.W LED-ach już nie zobaczymy lepszego obrazu, chociaż jedyne modyfikacje to podświetlenia full led ale efekt "halo" daje o sobie znać.Najlepiej wychodzi to Philipsowi
 
Ostatnia edycja:

play007

New member
Bez reklam
A mnie kolego Peterka wmawiałeś że plazmy Panasonica Vt50 są bez wad a teraz je wyliczasz.Troche konsekwencji.Twierdziłeś że to najlepsze ekrany na rynku.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
A mnie kolego Peterka wmawiałeś że plazmy Panasonica Vt50 są bez wad a teraz je wyliczasz.Troche konsekwencji.Twierdziłeś że to najlepsze ekrany na rynku.

Kolego play007 gadasz takie głupoty , że lepiej się wogóle nie wypowiadaj . Tutaj jest temat o plazmach w tym wypadku Panasonicu . Gdzie jakość Twojego wspaniałego Philipsa nigdy nie dotrze . W porównaniu z tym Twoim Philipsem to każda plazma z wyższej półki jest Mercedesem . Natomiast stwierdzam fakt że Panasonic nic nie wnosi od modelu VT20 w kwestii samego obrazu . Nigdy nei pisałem że plazma nie ma wad . Więc nie łap mnie za słowa . A do kolegi Fluid . Chciałbym, aby Twoje błyskotliwe wywody o nowym fosworze i deklasacji seri VT50 przez serie ZT60 choćby się sprawdziły w 5 procentach . Jeżeli się mówi o czymś że coś deklasuje to oznacza tyle że musi być różnica conajmniej 50 % , a nie wiem czy taki telewizor wogóle kiedykolwiek będzie wstanie powstać co o te 50 % zagra lepiej nawet od plazmy z niższej półki .
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Najlepiej widać różnicę w stosunku do serii vt50,tyle że pod kątem .Tu zdjęcie do porównania http://static.trustedreviews.com/94/000025d7c/c1c6/PanasonicP60ZT60inboothsidebyside.jpg tu film Panasonic mostra a linha 2013 de TVs de Plasma - YouTube opis Panasonic TX-P60ZT60 product preview - TV - Trusted Reviews. Nowy Master panel ma filtr czy szybę bezpośrednio przyczepiony do komórek plazmowych, bez lekkiej przerwy między nimi, tak było w starych konstrukcjach.Zabieg ten ma wyeliminować problemy przy oglądaniu pod kątem oraz zwiększyć jasność i czerń.Także podobną do komórek ma przednią szybę aby zmniejszyć odbicia światła.Na tym zdjęciu różnica jest KOLOSALNA, ale testy pokażą co to za cudo.Pewnie jak zawsze wyjdą inne wady i obawiam się że za 65 cali dowalą z 18 tyś !!!! Poza tym postęp dzisiaj jest o wiele szybszy niż kilka lat temu i jak w smartfonach mamy nowe modele co roku.Narzekacie na to a przecież LCD praktycznie zatrzymało się w rozwoju, a producenci jako deskę ratunkową wprowadzają na siłę rozdzielczość 4K .Plazma ma jeszcze wiele do powiedzenia i będzie się rozwijać/ulepszać aż OLED-y staną się tanie jak teraz LCD.W LED-ach już nie zobaczymy lepszego obrazu, chociaż jedyne modyfikacje to podświetlenia full led ale efekt "halo" daje o sobie znać.Najlepiej wychodzi to Philipsowi
Kolego obawiam się że to tylko pobożne życzenia co do jakości i stwierdzeniach że ZT60 pobije Kuro . A co do ceny za 65 cali czyli jak podałeś 18000 zł to jak tylko będzie taka , a jakość taka jak marzy Fluid . Zaraz zawita u mnie w domu seria ZT60 65 cali .:) Czego sobie życzę .A co do zdjęć o których piszesz to wybacz ale jak dla Ciebie fotki czy jakiś śmieszny filmik w necie jest wykładmnikiem to nie mamy o czym mówić . Dopóki ja sam nie zobacze na włsne oczy nie uwierze . Zobacz relacje z tamtegorocznego ces . Jak wszyscy piali z zachwytu jaka czerń na VT50 , ile to da to wspaniałe 2500 zamiast 600 itd . A nie dało nic . Dosłownie nic .Więc wiesz papier wszystko przyjmie . Opisy tak samo , zwłaszcza cudze . Przewaliłem tego już u siebie w domu łacznie z Kuro , więc kto jak kto ale ja mam prawo pisać o tym jak jest naprawde , a nie w marzeniach marketingowców czy testów sponsorowanych . Nawet KIKI zarzekał się jak miałem kupować że powidoków nie ma na VT50 , zarzekał się że nie widzi efektu 50 Hz . A jak było tak jest wszystko i nic nie zmieniała od seri VT20 ani VT30 ani VT50 . Więc podejrzewam że ZT60 będzie kolejnym produktem mającym naciągnąć na kase naiwniaków i nic więcej . Też chciałbym żeby tak nie było . Ale teraz już napewno nie kupie go jak się pojawi tylko dopiero conajmniej po roku bycia na rynku jak wszyscy posiadacze jego powiedzą zgodnym chórem " Zakasował Kuro , nie ma powidoków a o przypadłości 50 Hz mozna zapomnieć "
 
Ostatnia edycja:

ROMAN38

New member
Bez reklam
Kolego play007 gadasz takie głupoty , że lepiej się wogóle nie wypowiadaj . Tutaj jest temat o plazmach w tym wypadku Panasonicu . Gdzie jakość Twojego wspaniałego Philipsa nigdy nie dotrze . W porównaniu z tym Twoim Philipsem to każda plazma z wyższej półki jest Mercedesem . Natomiast stwierdzam fakt że Panasonic nic nie wnosi od modelu VT20 w kwestii samego obrazu . Nigdy nei pisałem że plazma nie ma wad . Więc nie łap mnie za słowa . A do kolegi Fluid . Chciałbym, aby Twoje błyskotliwe wywody o nowym fosworze i deklasacji seri VT50 przez serie ZT60 choćby się sprawdziły w 5 procentach . Jeżeli się mówi o czymś że coś deklasuje to oznacza tyle że musi być różnica conajmniej 50 % , a nie wiem czy taki telewizor wogóle kiedykolwiek będzie wstanie powstać co o te 50 % zagra lepiej nawet od plazmy z niższej półki .
Powiedz jeszcze że nie ma różnicy 50 % na tym porównaniu http://static.trustedreviews.com/94/000025d7c/c1c6/PanasonicP60ZT60inboothsidebyside.jpg .Lepiej szukaj kupca na starego vt50, tym razem zakup będzie uzasadniony.:D
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Powiedz jeszcze że nie ma różnicy 50 % na tym porównaniu http://static.trustedreviews.com/94/000025d7c/c1c6/PanasonicP60ZT60inboothsidebyside.jpg .Lepiej szukaj kupca na starego vt50, tym razem zakup będzie uzasadniony.:D
:) Kupca na mojego 55VT50E mam już od dawna bo mam kilka osób co nie znają sie wogóle na sprzęcie RTV . Wiedzą natomiast że ja mam hopla na tym punkcie . Mój kumpel i jego rodzina kupili odemnie już Kuro , dwa tv 50VT20E , 55VT30E ,a teraz już mnie męczy żebym mu sprzedał mojego 55VT50E . :) Ale mniejsza . Wierz mi że fotki czy filmiki z netu to nie ta droga oceny . To jak byś na laptopie chciał odsłuchać audiofilskie kolumny i wzmacniacz i polegał na tym co słyszysz na Yutubie na lapku . :) Nie bądź śmieszny . Nawet jak Kiki napisze jak o Philipsie 9706 że to nowe KURO i wzór obrazu to i tak nie będe tego brał pod uwagę bo to nie prawda . :) Zamówie zanim sprzedam 55VT50E prezentacje w moim domu tego 60ZT60 czy 65ZT60 i dopiero po conajmniej 6 godzinnym katowaniu moim materiałem porównawczym zapłace za to niby cudo jak faktycznie będzie takie naj naj . :) A apropos porwnywania dwóch telewizorków obok siebie to uwierz mi że nie trzeba być fachowcem żeby tutaj zjechać , tam podjechać i udowodnie Ci na takich fotkach że mój VT50 gra o klase gorzej aniżeli nawet byle jaki LCD . Zreszta może inaczej , pokaż mi chociaż jeden przykład żeby ktoś na fotklach pokazał że nowszy sprzet gorzej chodzi od starego modelu . Taką fotke by zaraz skasowali . Tak się własnie dzieje w kwestii starych LCD co chodzą o klase lepiej od tych dzisiejszych wspaniałych Led lcd . Znajdz takie porównanie . Nie ma bo nie może być bo by nikt tego nowego gówna nie kupił nawet za połowe ceny . Bo postęp jest ale wsteczny w tej materii :)
 
Ostatnia edycja:

fluid

Banned
Bez urazy ale mało kogo obchodzi to - kiedy zamowisz' czy zamówisz , co kupiła Twoja rodzinka -czego nie kupiła ... To jest nie istotne a sie rozwodzisz nad tym nie potrzebnie :D Panel jaki posiada zt60 to Newsik , nie bylo jeszcze tego wczesniej dlatego nalezy spodziewac sie szału . Może nawet choćby dlatego na nowo zaistniała wersja ZT bo niesie ze soba nową jakość ?! Dlaczego tylko model flagowy wyposazony jest w ta nowa matryce a pozostale nie ?! To chyba o czyms świadczy ... ps.Czemu nie prawda jest to co Kiki opowiada o Philipsie 9706 ?! Halooo
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Bez urazy ale mało kogo obchodzi to - kiedy zamowisz' czy zamówisz , co kupiła Twoja rodzinka -czego nie kupiła ... To jest nie istotne a sie rozwodzisz nad tym nie potrzebnie :D Panel jaki posiada zt60 to Newsik , nie bylo jeszcze tego wczesniej dlatego nalezy spodziewac sie szału . Może nawet choćby dlatego na nowo zaistniała wersja ZT bo niesie ze soba nową jakość ?! Dlaczego tylko model flagowy wyposazony jest w ta nowa matryce a pozostale nie ?! To chyba o czyms świadczy ... ps.Czemu nie prawda jest to co Kiki opowiada o Philipsie 9706 ?! Halooo

Nie prawdą jest że ten Philips jest nowym wyznacznikiem jakości obrazu telewizyjnego , a już odnoszenie się że zakasował Kuro jest nieusprawiedliwione wogóle . Taką jak ten Philips prezentuje nadpłynność objawiającą się tzw objawem obrazu teatralnego , a po wyłaczeniu poprawiaczy uratą ostrości gorszą aniżeli na Panasie VT50 , nie może dawać mu palmy pierwszeństwa , no chyba że jedynie wśród paneli LCD . Chcesz to wierz we wszelkie opisy ślepo jak to robisz , Twoja sprawa . Szanuje Kikiego robote ale niestety przy swoich testach powinien pisać raczej nie '' Test '' , a raczej Moje własne odczucia . Wtedy by to była prawda :)
 

play007

New member
Bez reklam
Kolego play007 gadasz takie głupoty , że lepiej się wogóle nie wypowiadaj . Tutaj jest temat o plazmach w tym wypadku Panasonicu . Gdzie jakość Twojego wspaniałego Philipsa nigdy nie dotrze . W porównaniu z tym Twoim Philipsem to każda plazma z wyższej półki jest Mercedesem . Natomiast stwierdzam fakt że Panasonic nic nie wnosi od modelu VT20 w kwestii samego obrazu . Nigdy nei pisałem że plazma nie ma wad . Więc nie łap mnie za słowa . A do kolegi Fluid . Chciałbym, aby Twoje błyskotliwe wywody o nowym fosworze i deklasacji seri VT50 przez serie ZT60 choćby się sprawdziły w 5 procentach . Jeżeli się mówi o czymś że coś deklasuje to oznacza tyle że musi być różnica conajmniej 50 % , a nie wiem czy taki telewizor wogóle kiedykolwiek będzie wstanie powstać co o te 50 % zagra lepiej nawet od plazmy z niższej półki .

Napisz to do Kikiego bo nie wie co pisze w swoich testach.Twój Panas może tylko pomarzyć o takiej czerni i kontraście której nawet Kuro nie miał.Obydwa fora to potwierdziły.
Plazma Vt50 to tylko śmieszny tv (żaden rywal)obok mojego Philipsa 9607.
Jeśli tu jest temat o plazmach czemu Cię widzę mistrzu jakości w wątkach o led lcd Philipsa.Jesteś cenzorem.
Tej plazmy nawet bym nie postawił obok Phila.To żaden rywal.Panasonic nawet problemu 50hz nie potrafi od lat rozwiązać.Jak to Mercedes to chyba taki sprzed 20 lat.Philips przy nim to Ferrari.
Twoje poglądy są dziwaczne i każdy to widzi.Jesteś tak zadowolony z plazm Panasa że je zmieniasz co rok.Bo to chyba buble?
Nikt normalny nie kupuje tv co rok.
 

play007

New member
Bez reklam
Nie prawdą jest że ten Philips jest nowym wyznacznikiem jakości obrazu telewizyjnego , a już odnoszenie się że zakasował Kuro jest nieusprawiedliwione wogóle . Taką jak ten Philips prezentuje nadpłynność objawiającą się tzw objawem obrazu teatralnego , a po wyłaczeniu poprawiaczy uratą ostrości gorszą aniżeli na Panasie VT50 , nie może dawać mu palmy pierwszeństwa , no chyba że jedynie wśród paneli LCD . Chcesz to wierz we wszelkie opisy ślepo jak to robisz , Twoja sprawa . Szanuje Kikiego robote ale niestety przy swoich testach powinien pisać raczej nie '' Test '' , a raczej Moje własne odczucia . Wtedy by to była prawda :)

Tę nadpłynność widzieli tylko testerzy z drugiego forum.Nikt w testach zagranicznych tego nie potwierdził.Spytaj mnie bo go mam.Ty nawet nie widziałeś tego tv bo plazma to stoi w każdym markecie a Philips jest na zamówienie i kosztuje jak dwa Twoje Vt50 w 55 calach.

Kto na tym forum to potwierdzi i kto ma Philipsa 9607? Użytkowników Panasa jest bez liku.Pytaj Peterka innych lub sam stwierdź to .Jak na włączonym PFM na min widzisz teatr lub brak ostrości i judder przy wyłączonym PFM to chyba za dużo pijesz.
Wpierw napisz czy widziałeś Philipsa czy tylko słyszałeś od konkurencji.
Co znaczy w testach zagranicznym nadzwyczajny odbiór 2d oraz kompensacja ruchu.
Pokaż drugi tv z takim kontrastem i poziomem czerni z plazm i led w Polsce na dziś.
Vt 50 to dobry panel ale trochę mu brakuje do tego Phila.
A Kuro to na dziś zabytek, którego Panasonic od lat nie może dogonić.
http://tablica.pl/oferta/plazma-pioneer-kuro-60-pdp-lx6090-9-500zl-ID2626L.html#ef0830741a;r:;s:
Aukcja dla właścicieli lombardów i komisów.Nic tylko brać cena malina.
Panas przy nim darmo:
http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/4153699
 
Ostatnia edycja:

peterka1000

Member
Bez reklam
Tę nadpłynność widzieli tylko testerzy z drugiego forum.Nikt w testach zagranicznych tego nie potwierdził.Spytaj mnie bo go mam.Ty nawet nie widziałeś tego tv bo plazma to stoi w każdym markecie a Philips jest na zamówienie i kosztuje jak dwa Twoje Vt50 w 55 calach.

Kto na tym forum to potwierdzi i kto ma Philipsa 9607? Użytkowników Panasa jest bez liku.Pytaj Peterka innych lub sam stwierdź to .Jak na włączonym PFM na min widzisz teatr lub brak ostrości i judder przy wyłączonym PFM to chyba za dużo pijesz.
Wpierw napisz czy widziałeś Philipsa czy tylko słyszałeś od konkurencji.
Co znaczy w testach zagranicznym nadzwyczajny odbiór 2d oraz kompensacja ruchu.
Pokaż drugi tv z takim kontrastem i poiomem czerni z plazm i led w Polsce na dziś.
Vt 50 to dobry panel ale trochę mu brakuje do tego Phila.
A Kuro to na dzis zabytek, którego Panasonic od lat nie może dogonić.
Plazma Pioneer KURO 60" PDP-LX6090 9,500zł Poznań ? Tablica.pl
Aukcja dla właścicieli lombardów i komisów.Nic tylko brać cena malina.
Panas przy nim darmo:
Panasonic TX-P55VT50 55" - Telewizory - Panasonic TX-P55VT50 55" cena od 7129.00zł
Play bez urazy ale nie masz pojęcia na co patrzeć nawet jeśli chodzi o obraz . Mogę się założyć że jak bym do Ciebie wpadł i pokazał Ci co i jak zmieniłbyś zdanie . Czerń na Twoim telewizorze nigdy ie dorówna w szczegółach mojemu Panasonicowi . Jest to czerń sztuczna . W pewnych scenach nie dojrzysz wogole szczegułów . Ale mniejsza . Twoje argumenty cenowe mnie rozśmieszają wręcz . Tym potwierdzasz że jesteś zupełnym laikiem nic więcej . Jak tak iść Twoją retoryką amatora to jaki kolwiek telewizor Loewe co kosztuje tyle co Twoje 3 Philipsy powinien miażdżyć wszystko jakością obrazu , a Loewe się nawet nie zbliża do tych najlepszych . Owszem wykonanie obudowy i kolorystyka tak ale nie obraz to po pierwsze . Po drugie nie chwal się ceną Twojego grata , bo znowu jak tak chcesz porównać to na drugim forum się sam chwaliłeś że dałeś coś około 9000 zł za niego w jakiejś promocji czy za pk jakieś . Więc wiedz że mój Panasonic jest droższy od Twojego tv bo ja dałem za niego równe 9800 zł . :) Więc zero jak zwykle retoryki w Twoich postach poza mam i dlatego mam najlepszy . Taka prawda . Nie obrażając Cię ale nie masz nawet podstawowej wiedzy jak tv działają itd . Czepiłeś się tego Philipsa jak by to była góra złota . Zobaczymy czy zanim będzie miał rok nie zepsuje sie do tego czasu albo sam sie nie zacznie przełaczać z przez wiecznie nie dopracowane oprogramowanie . Panasonika ma wiecej ludzi bo jak ktoś się zna a do tego nie ma zamiaru przepłacać to nigdy nie weźmie LCD jak jest kinomanem . Bo LCD się do tego nie nadawał , nie nadaje i nigdy nie będzie nadawał . Pozdrawiam i bez urazy. I wierz mi że jakby ten Philips chociaż mógł się porównać z moim Panasem już by zamiast niego stał na stoliku lub wisiał na ścianie u mnie .
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Tę nadpłynność widzieli tylko testerzy z drugiego forum.Nikt w testach zagranicznych tego nie potwierdził.Spytaj mnie bo go mam.Ty nawet nie widziałeś tego tv bo plazma to stoi w każdym markecie a Philips jest na zamówienie i kosztuje jak dwa Twoje Vt50 w 55 calach.

Kto na tym forum to potwierdzi i kto ma Philipsa 9607? Użytkowników Panasa jest bez liku.Pytaj Peterka innych lub sam stwierdź to .Jak na włączonym PFM na min widzisz teatr lub brak ostrości i judder przy wyłączonym PFM to chyba za dużo pijesz.
Wpierw napisz czy widziałeś Philipsa czy tylko słyszałeś od konkurencji.
Co znaczy w testach zagranicznym nadzwyczajny odbiór 2d oraz kompensacja ruchu.
Pokaż drugi tv z takim kontrastem i poiomem czerni z plazm i led w Polsce na dziś.
Vt 50 to dobry panel ale trochę mu brakuje do tego Phila.
A Kuro to na dzis zabytek, którego Panasonic od lat nie może dogonić.
Plazma Pioneer KURO 60" PDP-LX6090 9,500zł Poznań ? Tablica.pl
Aukcja dla właścicieli lombardów i komisów.Nic tylko brać cena malina.
Panas przy nim darmo:
Panasonic TX-P55VT50 55" - Telewizory - Panasonic TX-P55VT50 55" cena od 7129.00zł
Ta twoja czerń to raczej smoła która zasłania wszystkie detale w ciemnych scenach :lol: kolory też z innej bajki wymyślonej przez Holendrów :D Panasonic wie co robi i dlatego trzymają się plazm do samego końca jej epoki.Philips lubi eksperymenty,łącznie z tym ambilightem a raczej ogłupiaczem oczu :p LCD to ekran do PC a nie do filmów i nic tego nie zmieni.
 

peterka1000

Member
Bez reklam
Napisz to do Kikiego bo nie wie co pisze w swoich testach.Twój Panas może tylko pomarzyć o takiej czerni i kontraście której nawet Kuro nie miał.Obydwa fora to potwierdziły.
Plazma Vt50 to tylko śmieszny tv (żaden rywal)obok mojego Philipsa 9607.
Jeśli tu jest temat o plazmach czemu Cię widzę mistrzu jakości w wątkach o led lcd Philipsa.Jesteś cenzorem.
Tej plazmy nawet bym nie postawił obok Phila.To żaden rywal.Panasonic nawet problemu 50hz nie potrafi od lat rozwiązać.Jak to Mercedes to chyba taki sprzed 20 lat.Philips przy nim to Ferrari.
Twoje poglądy są dziwaczne i każdy to widzi.Jesteś tak zadowolony z plazm Panasa że je zmieniasz co rok.Bo to chyba buble?
Nikt normalny nie kupuje tv co rok.

Żal mi takich ludzi jak Ty . Nie masz swojego zdania bo skąd masz je mieć . Kupiłeś knota i teraz szukasz uzasadnienia u innych dla swojej decyzji .Czytasz fora , testy . A nawet nie wiesz o czym czytasz . Kup sobie gazetke w stylu to i owo , tam na ostaniej stronie czy przedostatniej są opisy różnych gadżetów . Może dojrzysz Twojego phila to będziesz cytował i wklejał zdjęcia w nieskończoność . hahahha. I zrozum raz jeszcze że gdyby Twój Philips był lepszy od Panasa już bym miał go . Ale nie jest i nigdy nie będzie . Ambiligyt nawet nie wiesz po co Philips opatentował . Niby tłumaczy to tym że komfort oglądania jest lepszy bo oczy się nie męczą a to nieprawda . Bo owszem jest wskazane światło za telewizorem ale w kolorze jasnym i jednokolorowym , a nie migotanie jak fonobłyski z czasów PRL na tanich dyskotekach . :) Po to go stworzyli żeby tuszować niedoróbki obrazu jak Halo i inne . Philips ma akurat Halo małe ale ma . Taka prawda . Więc przestań się podniecać ceną i opowieściami że Panas jest gorszy . Kupiłeś drogiego knota hahah. Za dwa lata jak się skończy gwarancja ( o ile się nie rozlezie w tym czasie ) nie kupisz za niego nawet czapki gruszek . Taka smutna prawda o Philipsie co olewa klientów ,a Polske już wybitnie . Pozdrawiam i już nie odpowiadam na Twoje nudne posty samouwielbiające i niemerytoryczne . Ty chyba masz tak do dupy obraz że zamiast oglądać tego Phila siedzisz w necie i szukasz potwierdzenia bo już nie wiesz czy dobrze zrobiłeś czy nie . Jednym słowem czysta AMATORKA .
 

RHJG

New member
Bez reklam
Tak,ale tu mi podpowiadają,że o wiele jasniejszy i ostrzejszy będzie byle jaki LCD-LED za mniej niż 3000zł.Tylko to na papierze,co tam parametry liczy się no własnie Co???,jedni mówią Fanboy,inni fanatyk danej firmy,a ja mówie to tylko TELEWIZOR który i tak bedzie za dwa lata przestarzały- a bronicie swoich tez jak niepodległości.merytorycznej dyskusji-zero,królują inwektywy,poziom Onet.pl-przykre-pora się opamietać właściciele doskonałych,jedynych,niepowtarzalnych,wyjątkowych,itd,itp....pozdr.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Tak,ale tu mi podpowiadają,że o wiele jasniejszy i ostrzejszy będzie byle jaki LCD-LED za mniej niż 3000zł.Tylko to na papierze,co tam parametry liczy się no własnie Co???,jedni mówią Fanboy,inni fanatyk danej firmy,a ja mówie to tylko TELEWIZOR który i tak bedzie za dwa lata przestarzały- a bronicie swoich tez jak niepodległości.merytorycznej dyskusji-zero,królują inwektywy,poziom Onet.pl-przykre-pora się opamietać właściciele doskonałych,jedynych,niepowtarzalnych,wyjątkowych,itd,itp....pozdr.
Jaśniejszy to on będzie ale nie ostrzejszy i to tyle,bo reszta parametrów obrazu ginie w technologi LCD.:D
 

play007

New member
Bez reklam
Ta twoja czerń to raczej smoła która zasłania wszystkie detale w ciemnych scenach :lol: kolory też z innej bajki wymyślonej przez Holendrów :D Panasonic wie co robi i dlatego trzymają się plazm do samego końca jej epoki.Philips lubi eksperymenty,łącznie z tym ambilightem a raczej ogłupiaczem oczu :p LCD to ekran do PC a nie do filmów i nic tego nie zmieni.

Widziałeś tę czerń czy powtarzasz to po Guru Forum Peterce te bzdury?
Panasonic wie co robi dwa lata temu ich plazmy traciły czerń.
Jakbyć zobaczył co pokazuje ambilight spectra 3
to byś zmienił zdanie.
Kolejny nawiedzony co nie widział tv na żywo i ocenia.

Widocznie Philips Toshiba Sony i Sharp nie robią tv do filmów bo dawno zrezygnowali z takiego wynalazku poprzedniej epoki jak plazma.
Najlepsi to lg samsung i panasonic gdzie linie montażowe jeszcze spychają ten shit dla ułomnych.
 

play007

New member
Bez reklam
Żal mi takich ludzi jak Ty . Nie masz swojego zdania bo skąd masz je mieć . Kupiłeś knota i teraz szukasz uzasadnienia u innych dla swojej decyzji .Czytasz fora , testy . A nawet nie wiesz o czym czytasz . Kup sobie gazetke w stylu to i owo , tam na ostaniej stronie czy przedostatniej są opisy różnych gadżetów . Może dojrzysz Twojego phila to będziesz cytował i wklejał zdjęcia w nieskończoność . hahahha. I zrozum raz jeszcze że gdyby Twój Philips był lepszy od Panasa już bym miał go . Ale nie jest i nigdy nie będzie . Ambiligyt nawet nie wiesz po co Philips opatentował . Niby tłumaczy to tym że komfort oglądania jest lepszy bo oczy się nie męczą a to nieprawda . Bo owszem jest wskazane światło za telewizorem ale w kolorze jasnym i jednokolorowym , a nie migotanie jak fonobłyski z czasów PRL na tanich dyskotekach . :) Po to go stworzyli żeby tuszować niedoróbki obrazu jak Halo i inne . Philips ma akurat Halo małe ale ma . Taka prawda . Więc przestań się podniecać ceną i opowieściami że Panas jest gorszy . Kupiłeś drogiego knota hahah. Za dwa lata jak się skończy gwarancja ( o ile się nie rozlezie w tym czasie ) nie kupisz za niego nawet czapki gruszek . Taka smutna prawda o Philipsie co olewa klientów ,a Polske już wybitnie . Pozdrawiam i już nie odpowiadam na Twoje nudne posty samouwielbiające i niemerytoryczne . Ty chyba masz tak do dupy obraz że zamiast oglądać tego Phila siedzisz w necie i szukasz potwierdzenia bo już nie wiesz czy dobrze zrobiłeś czy nie . Jednym słowem czysta AMATORKA .

Ambilight ma tryb isf ciepła biel i można go ustawić w jednej barwie jasnej bez migotania.Raczej plazmy z wyglądu przypominają plastikowe zabawki z PRL.
Żal z kimś takim dyskutować.Halo to ma Sony i to duże.POwidoki wypaliły ci rozum.Gwarancji ma 3 lata - trzeci rok dał mi bank.Tv zmienię za 5-7 lat a nie jak Ty kolejne buble panasonica co rok.
Ty jesteś merytoryczny jak gimnazjalista.Plazmy Panasa to stoją w Realu.Bo to tanie ekrany dla ludu
Poznaliśmy Twój profesjonalny poziom wiedzy i wypowiedzi po tym co zaprezentowałeś w wątkach o lcd Philipsa swoim bezmyślnym atakiem na tę technologię.Bardzo merytorycznym wpisem.
Jak widzę co wypisujesz to dam Ci radę - załóż forum hdtv .Bedziesz miał wielu zwolenników bo Twoja wiedza mnie poraża.
Bez komentarza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry