Oficjalna informacja Panasonica - Panasonic nie przerywa produkcji plazm w 2013 roku

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jestem po rozmowie z najważniejszymi osobami w Panasonic Polska odnośnie informacji agencji japońskich że Panasonic kończy w 2013 roku produkcję telewizorów plazmowych.

vt50_01.jpg

Na dziś odpowiedź brzmi :
Panasonic przygotował pełną nową linię modeli telewizorów plazmowych które zaplanowane są na 2013 rok. Nowa linia zaplanowana jest do wprowadzenia na rynek na przełomie lutego i marca 2013 roku. Nowa linia zawiera nawet model jeszcze wyższej serii niż VT50. Panasonic powrócił do modeli serii topowej - serii Z.
Dla zwolenników plazm na 2013 rok - kamień z serca.
Panasonic Polska
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Należy się tylko cieszyć , jeżeli to stanowisko firmy Panasonic się potwierdzi .

Nadal będzie wybór pomiędzy dobrymi telewizorami w technologii plazmowej , a dobrymi telewizorami w technologii LCD .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

LukeSky

Member
Bez reklam
@kiki, świetna wiadomość, ukłony że chciało się Wam temat ustalić bliżej, biorąc pod uwagę że CES już za kilkanaście dni to warto zorientować się co nowego przyniesie 2013, może będzie jeszcze lepiej, a może po prostu tylko ładniej :)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
ZT70 będzie mieć podwójnie nieskończony kontrast? :D Czy Ultra Mega Giga Pro Infinity Black?

Albo coś bardziej realnego - plazma z Ultra HD?

Oj czekam co tam zapowie na przyszły rok philips, sony, toshiba i sharp.
 

andrju75

New member
Witam.Troche zamieszania porobiły Philips seria 9 oraz Sony HX955 a w marcu wyjdzie plazma Panasona i zmiecie to towarzystwo jakościowo i nie będzie problemu, który jest naj...Panie i Panowie czekamy na najwyższą jakość obrazu od Panasonica.Pozdrawiam.
 

fluid

Banned
A wiec slusznie typowalem w odp na artykul " Panasonic przestaje produkować plazmy a swoje działania kieruje na OLED TV? " - to sie zgadza . kiedys kiedys Panasonic zrezygnuje z plazmy ale nie w ciagu najblizszych 2,3 lat ! Oby tylko seria na rok 2013 w najmocniejszej opcji CHOCIAZ zrownala sie z jakoscia Philipsa 60PFL9607 bo jak nie to ja nie wiem ... ;) co do Sony HX955 - widzialem 55 " wersje ost w salonie Soniaka i wypada calkiem ok ale wcale nie lepiej od vt50 - oj nie !
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
że wy się jeszcze telewizorkami podniecacie.....czy ma 50 czy ma 60 cali samochodziki na nich wyglądają jak resoraczki......To był chyba mój ostatni TV GT30 jaki kupiłem , idę w kierunku projektora i takie np 100-120 cali na ścianie.;)...pozdrawiam
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Życzę sobie i wszystkim z okazji świąt, aby seria Z zapewniała czerń W KOŃCU !-KURO i zlikwidowali ten problem 50 Hz.Jeszcze do pełni szczęścia oby funkcje smart były tak dopracowane jak u Samsunga.No i przydałoby się 75 cali a chociaż 70 !.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Czemu czerń ma być w końcu jak KURO, jak kuro wcale ideałem w tym względzie nie było, jak zgasisz światło to panel i tak świecił wyraźnie szarością i nie był wcale czarny. Pionner miał kiedyś wydać FUGE która już na prezentacjach zmiotła Kuro w tym względzie, obraz był naprawdę TOTALNIE CZARNY. Chciał bym więc by panas w tegorocznych modelach celował w poziom tej FUGI a nie KURO :) bo to już robi się powoli żenujące by wydawali którąś już generacje z kolei a wciąż nie mogli dorównać temu prototypowi pionka z 2008r.
 

andreas2012

New member
No i zla wiadomosc dla nas klientow, oznaczajaca to ze w 2013 roku bedziemy stali w miejscu z technologia TV a wiec spokojnie mozna kupowac teraz TV i za 5 lat jak bedziemy wymieniac powinno juz byc cos lepszego od niedopracowanych wciaz plazm i po czesci ulomnej technologii LCD wymagajacej WYSOKIEJ jakosci sygnalu do zapewnienia zadowalajacej jakosci obrazu
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
No i zla wiadomosc dla nas klientow, oznaczajaca to ze w 2013 roku bedziemy stali w miejscu z technologia TV a wiec spokojnie mozna kupowac teraz TV i za 5 lat jak bedziemy wymieniac powinno juz byc cos lepszego od niedopracowanych wciaz plazm i po czesci ulomnej technologii LCD wymagajacej WYSOKIEJ jakosci sygnalu do zapewnienia zadowalajacej jakosci obrazu
Za 5 to może nie ale za 3 max.:(:(:(
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Statystycznie od lat ja chyba tez cos ok. roku wymiana sprzetow, co do tv zawsze te pare cali wiecej i wiecej ale teraz juz chyba majac 80" (na ktore czekalem chyba z 10lat) poczekam na cos min. 90"-100" i to w wybitnej jakosci a przy tych oczekiwaniach predko to nie nastapi.
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Statystycznie od lat ja chyba tez cos ok. roku wymiana sprzetow, co do tv zawsze te pare cali wiecej i wiecej ale teraz juz chyba majac 80" (na ktore czekalem chyba z 10lat) poczekam na cos min. 90"-100" i to w wybitnej jakosci a przy tych oczekiwaniach predko to nie nastapi.
To czemu nie zainwestujesz w projektor ? , tam 150 cali to żaden problem ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mialem projektor i oczywiscie piekna sprawa, ale projektor tu nie rozwiaze sprawy. Przerabialem juz ten temat i mam pewne oczywiste wnioski.
Tv u mnie chodzi sporo czasu w ciagu dnia, takze projektor w tym wypadku odpada. Zdarza sie tez ze tv wlaczany jest na kilkanascie minut co tez nie jest zdrowe dla projektora, oczywiscie dochodzi wspomniany temat przyciemnienia pokoju za kazdym razem.
Tv wlaczam kiedy chce i jak chce (pora dnia) sprawdza sie idealnie do krotkich sesji typu wiadomosci, serial czy 15min. przy konsoli w samo poludnie, tak aby nie bawic sie w zaslanianie pokoju ale te krotkie sesje tez sprawiaja sporo frajdy na 80". Natomiast wieczorem przy tej przekatnej jest "prawie jak w kinie", a dlaczego "prawie" bo wlasnie w takich sytuacjach projektor pokazuje pazury, przychodzimy po pracy pelen relax, 100-130" (w zaleznosci od upodoban) i sie delektujemy faktycznie ogromna przekatna. Taki 80" tv to juz nie jest zwyczajny telewizor ale tez jeszcze nie to co daje projektor. Takze jak bedzie odpowiedni pokoj i czas na wieczorne seanse to naturalnie projektor ponownie zawita :)
 

andreas2012

New member
Ja zmieniam telewizory co roku :)


no sa tzw. "maniacy" albo inaczej zwani milosnicy tak jak melomani audiofile itd itd, to jest pewna nietypowa grupa osob ktora zachowuje sie w nietypowy sposob,
ale pomijajac ta grupe przecietny uzytkownik wymienia TV co kilka lat takze moja teza ze nie ma co czekac bo nic nas nowego nie czeka w przyszlym roku jest prawdziwa, ale w sumie o to chodzi firmom, jak oled wejdzie to po cichu albo zaczynajac od bardzo wysokiej ceny zeby nie zachwiac sprzedazy dotychczasowych odbiornikow a w miedzyczasie sie wyprzeda i zlikwiduje produkcje najpierw plazm a pozniej lcd
 
Do góry