Cabletech URZ0193 - czyli ANDROID i WIFI na prawie każdym Telewizorze

dlugas

New member
Na jakie właściwości przekłada się to że posiada 2 rdzenie? szybsze menu? większy i szybszy multitasking (więcej aplikacji może działać na raz i nie kisi?)i coś jeszcze, bo chyba lepiej odtwarzać plików mkv czy BR te 2 czy 4 rdzenie nie będą. Będzie jakaś różnica w plikach 3D?
Skoro zwykły "jedynak" odtwarza podobno całkiem normalnie "wszystkie" pliki video, to jaki jest sens kupowania szybszego zegara procesora do takiego dongla? pytam, bo nie wiem czy czekać na coś nowszego czy mi te obecnie na rynku wystarczą do oglądania filmów (funkcję netu i 90% aplikacji w TV androida jest mi i będzie w przyszłości raczej zbędne)

Są jakieś poważne różnice pomiędzy URZ0193 a mk808 ? pomijam szybkość menu itp.bo tej akuratnie do moich celów aż tak mi nie potrzeba. Chodzi mi o wyświetlanie filmów i napisów wszelakiej maści ?
dzięki
 

matek451

New member
URZ0193(Mk 808 i inne klony) to nie odtwarzacz multimedialny. Jest to odpowiednik tableta z Androidem na TV. Lepszy procesor przekłada się na zalety, które wymieniłeś. URZ0193 to już stary model( odpowiednik mk802). Chinole trzepią już czterordzeniowce ale cena na razie około 100$. Ja kupiłem dwurdzeniowy UG007(klon mk808II) za 53$. Taki dongle to idealne rozszerzenie TV o funkcję SMART. Jeśli chcesz w większości odtwarzać pliki filmowe to nic nie zastąpi odtwarzacza multimedialnego, najlepiej na Realteku RTD 1186DD lub SIGMIE.
 

krzysiekpl5

New member
Czy moze mi ktos powiedziec jaki bedzie najlepszy gadzet aby ogladac telewizje weeb .tv w jakosc full hd.Czytajac na innych forach to ludzie maja wiele problem z mk 808 poniewaz one wymagaja instalowania odpowiednich softow a jak sadze osoby ktore nie maja pojecia tak samo jak ja to moga miec problem z odpowiednim dostrojeniem tych dongli aby wszystko chodzilo sprawnie.Mam prosbe czy moze ktos mi powiedzic jaki jest najlepszy sposob aby mozna bylo ogladac telewizje internetowa, oprocz komputera podlaczonego do telewizora?albo jesli juz to jaki jest najlepszy android obecnie na rynku lub inny gadzet?uprzejmie dziekuje tym ktorzy napisza
 
Do góry