Teraz Android w każdym telewizorze !!! W Twoim telewizorze również .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Testowaliśmy dziś taki sprzęt. Android TV Dongle.
$T2eC16RHJHYE9nzpdVDFBQTuOHIVdw~~60_12.JPG

Świetna sprawa. Menu w języku polskim. Wszystkie aplikacje łącznie z Ipla, TVN, Player, TVP VOD,
I wszystko co masz w swoim Androidzie.
Są już w sprzedaży. Teraz każdy telewizor ze złączem HDMI będzie miał możliwość posiadania systemu Android. Potrzebujesz oczywiście sieci WIfi w domu. Sprawdziliśmy na Sharpie, Panasonic, Toshiba i Philipsie. Wszystko działa bez problemów.

Można system obsługiwać oddzielnym pilotem (z pointerem) lub własną klawiaturą. Wkrótce możliwa będzie obsługa ze smartfona.
Jeśli masz pytania - możesz je tu zadać.

U1A-E-01%283%29.jpg

U1A-E-02%281%29.jpg

U1A-E-03%281%29.jpg

U1A-E-04.jpg

U1A-E-05.jpg

U1A-E-06.jpg

U1A-E-07%281%29.jpg

U1A-E-08.jpg

U1A-E-09.jpg

U1A-E-10.jpg

U1A-C-11%281%29.jpg

U1A-E-12%281%29.jpg

U1A-E-13%281%29.jpg

U1A-E-14.jpg

U1A-E-15%287%29.jpg

U1A-E-16%283%29.jpg
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kiki jakie ceny za dongla? Rozumiem, ze mozna uzywaać własnej klawiatury lub myszy Bluetooth? Cabeltech ma coś takiego z klawiaturą i touchpadem do 300 zł.
 
Ostatnia edycja:

qbus_b

New member
Poczytajcie sobie o mk802. Ten prezentowany tutaj to już na obecną chwilę stary model tego układu. Obecnie na fali jest mk808, 2 x Crotex A9 + Mali 400 (czyli to co w smartfonach) z Andoridem 4.1. Na allegro od 264 zł. A obecnie na świecie już czekają na czterordzeniowce.
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
czy można na tym zainstalować dodatek Dezeer
https://play.google.com/store/apps/details?id=deezer.android.app

czy może współpracować z każdą bezprzewodową klawiaturą (usb) z touchpadem?
Jak urządzenie jest identyfikowane jako HID, to bez najmniejszego problemu.

jakie ceny za dongla? Rozumiem, ze mozna uzywaać własnej klawiatury lub myszy Bluetooth?
MK808 (RK3066 2x1,2 GHz, Mali-400, 1GB RAM, Android Jelly Bean) ~80 USD
Nie ma problemu ze współpracą z np. Lenovo N5901
 

szczuro

New member
opisany tutaj sprzecik to troche przestarzalla konstrukcja :)
kolega juz o tym wspomnial wczesniej
spojrzcie sobie np na mk808, wystarczy wejsc na pewien serwis aukcyjny :)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jeśli trafi do sklepów - to zniszczy to firmy które obecnie wykosztowały się na licencję serwisów typu ipla / iplex - bo będzie się sprzedawać coś co ma dobry obraz + taki dongiel, co przebije razem wszystkie możliwości nawet najbardziej zaawansowanych obecnie TV.
 

omot

Member
Jak dla mnie poki co jedna "wada" (chyba ze źle patrze), ktora
dyskwalifikuje to coś.
Nie widzje wejscia RJ45, czyli na kabel internetowy.
Ogladanie filmow HD przez wifi ... mam złe skojarzenia.
 

Gie

Member
Bez reklam
Takich urządzeń jest masa, no może nie wszystkie w kształcie pendrivea. Są i takie z RJ45. Widziałem nawet takie z kieszenią na HDD. Nie zdziwiłbym się gdyby za rok pojawiły się takie urządzonka wyposażone w kamerę nie tylko do Skype ale i do nawigacji. Machając rękami chodzilibyśmy po menu, grali w gry. Taki Kinect dla ubogich :)
 

TvWidget

New member
Bez reklam
Jak dla mnie poki co jedna "wada" (chyba ze źle patrze), ktora
dyskwalifikuje to coś.
Nie widzje wejscia RJ45, czyli na kabel internetowy.
Ogladanie filmow HD przez wifi ... mam złe skojarzenia.
Większość urządzeń TV Android w formie dongla obsługuje kontroler Ethernet podłączony przez USB.
 

notecki

New member
ja juz mam podlaczony internet do tv po kablu, tylko nie wiem czy to bedzie współpracować. Z tego donkla też wolałbym łączyć sie przez rj45, zawsze stabilniej
 

TvWidget

New member
Bez reklam
Podłączałem pod MK808 i UG802 trzy różne karty sieciowe na USB. Wszystkie działały. W jednym przypadku prędkość połączenia była jednak bardzo wolna.
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Mógłbyś wymieć jakie to były karty sieciowe i na jakim chipsecie oraz jakie mniej więcej były transfery, byłbym bardzo wdzięczny.
Wiem że na tym chipsecie są kompatybilne z wieloma urządzeniami na androidzie: ASIX AX88772; ASIX AX88178.
 
Do góry