Teraz Android w każdym telewizorze !!! W Twoim telewizorze również .

TvWidget

New member
Bez reklam
Jakiś specjalnych testów prędkości nie robiłem.
Wszystkie karty kupiłem po 5 zł na giełdzie jako złom. Dwie z nich są mało typowe. Przeznaczone były do konsoli Wii. Trzecia to ta niebieska z podawanego wcześniej linku. W środku ma dwa układy firmy Supereal. Właśnie z tą był problem przy współpracy z UG802. Prędkość pobierania danych była bardzo, bardzo mała (kilka kb/s). Z tabletem karta działa prawidłowo.

Jedna z tych kart do Wii jest obecnie podłączona do MK808. Pozwala na jednoczesne pobieranie i wyświetlanie filmów w rozdzielczości 1280x720. Dla 1920x1080 pojawiają się przerwy (identyczne jak przy połączeniu przez WiFi).
 

TvWidget

New member
Bez reklam
czy jakośc np. filmów z ipla za pomocą tego urządzenia jest taka sama jak filmy z ipla za pomocą SMART TV?
Mam telewizor z serii "C". Na mim IPLA jest dostępna za darmo w dobrej jakości. IPLA na tablety i PC jest w zasadzie płatna. Za darmo można wyświetlać tylko filmy w małej rozdzielczości. Jak się zapłaci to uzyskuje się dostęp do materiałów HD.
 

totmes526

New member
MK808 lub UG802

Pytanie laika, czy po podłączeniu do tego urządzonka - dysku lub pendriva można będzie zapisywać na podłaczonym dysku czy pendrivie pliki / avi, mp3, strony internetowe, itp./ tak jak na komputerze z systemem Windows
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Od chyba ICS w wbudowanej przeglądarce "Internet" jest opcja "Zapisz do czytania offline" która robi zrzut ekranu całej zawartości strony i można ją następnie przeglądać w przeglądarce. W Firefoxie zapisuje jako pdf.
 

kendo74

New member
A ja mam takie pytanie . Posiadam troszkę starsze dongle tv android które się nazywa cabletech urz0193 jestem zadowolony z tego urządzenia przeglądarka ,flash wszystko chodzi tak jak powinno być ale mam pytanie jak wiecie nie które aplikacje posiadają swoje widgety a za chiny ludowe nie wiem jak je ustawić na głównym ekranie pokazują się tylko skróty do danej aplikacji może z was ktoś miał ten sam problem i go rozwiązał .
 

janusz

New member
Bez reklam
Może ktoś polecić sklep z mk808 w rozsądnej cenie? Ewentualnie Measy (chyba szybszy od Cabletecha?).
 
Ostatnia edycja:
Do góry