Teraz Android w każdym telewizorze !!! W Twoim telewizorze również .

akejup

New member
Ostatnia edycja:

chomikwasz

New member
Co lepsze dongle Android (rtd3066 lub rtd3188 ) czy odtwarzacz multimedialny (rtd1186) do otdtwarzania filmów z komputera lub dysku zewnętrznego. Różnice w cenie dość znaczne bo dongle są już od 200-300zl a odtwarzacz to kwestia 430 wzwyż.

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m przy użyciu Tapatalka
 

przemo73

New member
Bez reklam
Niekoniecznie, najważniejsza jest relacja cena - jakość - możliwości. Tu pojawia się moje pytanie. Którego dongla najbardziej opłaca się zakupić?

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 4
 

chomikwasz

New member
Ja zakupilem odtwarzacz Evolveo ten z możliwością zamontowania dysku 3,5" w bardzo dobrej promocji w Tesco za 260zl jestem zadowolony

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m przy użyciu Tapatalka
 

RAF1977

Banned
Odtwarzacze to mam dwa oplay i egreat r6s w drodze, myślę nad dongle z androidem do drugiego telewizora, no chyba że lepszy multi room z n'ki.
 

TrueGrand

New member
panowie, czy jest mozliwe za pomoca takich gadzetow ogladac WeebTv na telewizorze ale i przelaczac kanaly pilotem ? i jaki najtanszy TV 32 calowy obsluzy mi androida i WeebTv ?
 

notecki

New member
Panowie minął niemal rok od ostatniego konkretnego wpisu, a jak wiadomo w elektronice i multimediach to dużo. Są obecnie jakieś ciekawe propozycje takich przystawek z androidem?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Testowałem Prestigio multicenter Mini. Odradzam. Kiepskie parametry jak na dzisiejsze możliwości w tej cenie. Wolna praca, a screen mirroring, na czym mi zależało to porazka - zbyt duże, nieakceptowalne opóźnienia.
Jeśli jest coś sensownego to tez chętnie poczytam.
 
Do góry