TV Thomson 39FU6663 - test. Dołączamy znów do liderów rynku.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TV Thomson 39FU6663 - test. Dołączamy znów do liderów rynku.

1000033361_39_FU_6663a.jpg


Najpierw kilka słów wprowadzenia na temat firmy Thomson, która była jednym z liderów w produkcji i sprzedaży telewizorów na świecie, spadła bardzo w rankingu i teraz ponownie zgłasza aspiracje do grona liderów rynku.
Visual1.jpg

39FU6663

Ogólnie
Ponad 100 mln klientów na całym świecie zaufało dziś grupie TCL. W 2008 r. sprzedano na świecie ponad 15 mln telewizorów i prawie 14 mln telefonów komórkowych. Dynamiczny rozwój technologiczny pozwolił grupie TCL (właściciel marki Thomson) awansować w tym roku na piąte miejsce w liczbie sprzedanych telewizorów na świecie (5,9% rynku światowego).

008_P1430303.JPG

Telewizor wykonany jest starannie. Telewizor w technologii edge LED.

011_P1430306.JPG

Ma bardzo cienką ramkę. Jak widać jest niewiele grubsza od ołówka.

013_P1430409.JPG

Blokada drgań skośnych i tu ogromna niespodzianka.

004_P1430427.JPG

Cloudingu - brak.
Czerń porównywałem do modeli stojących obok i jestem po raz kolejny mile zaskoczony.

009_P1430458.JPG

Bardzo dobra ilość szczegółów.
002_P1430478.JPG


Całość TU :
http://www.hdtv.com.pl/forum/lcd/87274-tv-thomson-39fu6663-test-dolaczamy-znow-do-liderow-rynku.html
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To tez zalezy jaka cena bedzie tych tv tej firmy w stosunku do innych ktore sie ciesza duza popularnoscia.
Lolek
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tylko kwestia czasu gdy Thomson zacznie wracać na poważnie na rynek. Nie wiele musi poprawić aby było naprawdę super.
 

BLACK_KNIGHT

New member
Zajrzałem do instrukcji użytkownika na stronie z ciekawości jakie ten tv posiada regulacje obrazu a tam zero null.
Albo ten tv faktycznie nie ma absolutnie żadnych regulacji albo instrukcja jest niekompletna to samo dotyczy parametrów i norm podanych zwykle na końcu a tam też jest pusto.Powinni wywiesić tabliczkę roboty w toku.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam,
Kineskopowe , były bardzo dobre , a jak teraz z jakością będzie , to dopiero z czasem się przekonamy.
Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

AndyN

New member
Zajrzałem do instrukcji użytkownika na stronie z ciekawości jakie ten tv posiada regulacje obrazu a tam zero null.
Albo ten tv faktycznie nie ma absolutnie żadnych regulacji albo instrukcja jest niekompletna to samo dotyczy parametrów i norm podanych zwykle na końcu a tam też jest pusto.Powinni wywiesić tabliczkę roboty w toku.

Instrukcja jest taka sobie, niekompletna. Nie może też uwzględniać zmian wprowadzanych w kolejnych wersjach softu telewizora.
 

TECH

New member
Witam

faktycznie nad instrukcją trzeba popracować aby była aktualna, dobrym rozwiązaniem byłaby instrukcja online (uwzględniająca zmiany softu).

Prawda jednak jest taka, że mało kto czyta instrukcję, ale nie można tego tematu lekceważyć. Zwróciłem uwagę osobom które mają wpływ na redagowanie instrukcji i wkrótce będzie nowe uaktualnienie z poprawkami...

Pozdrawiam a.
 

szerszen91

New member
Witam.
Jestem poważnie zainteresowany kupnem tego modelu.
I tu nasuwa się moje pytanie jak sobie telewizor radzi z filmami 3D ??
Prosił bym o jak najszybszą odp ponieważ promocja nie trwa wieki :)
 

Blurpos

New member
Telewizor radzi sobie doskonale z wszelakimi materialami 3D ( testowalem rozne zrodla jak youtube , filmy kompresowane za pomoca mvk oraz materialy z kamery 3d )
Bardzo prosta obsluga oraz latwa konfiguracja po podlaczeniu do komputera ktora pozwala wyeliminowac efekty duchow.
 

AntoniKowal

New member
Właśnie przymierzam się do zakupu tego TV. Jak tam z aktualizacją softu? Pojawiły się zapowiedziane widżety - tvn player i ipla? Jak z napisami w języku polskim? Studiując informacje o tym tv jestem pod wrażeniem ceny do możliwości ale czy THOMPSON dorównuje samsungowi czy LG? Czy nie warto dołożyć tych 500-600 zł i kupić np. Toshiby czy Philipsa? Doradźcie proszę.
 

rumianin

New member
Pytanie

Witam wszystkich. Proszę o pomoc w podjęciu decyzji. Nie wiem, który lepszy: THOMSON 39FU6663 czy LG 37LM620S? Czy zdecydować się na aktywne czy pasywne 3D. Jak wygląda sprawa oglądania w internecie filmów z napisami w tych dwóch telewizorach? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 

Madzka112

New member
Witam jest mały minus tego telewizora ponieważ gdy otwiera sie przeglądarkę internetową brak wskaźnika i niestety nie można korzystyać z przeglądarki jak należy:( , w dalszym ciągu brak polskich liter:( może w następnej aktualizacji to zmienią.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dzis byłem w IKEI i mnie zaskoczyło. Audio Video TCL . Telewizorki przeciętne, cena przecietna, obraz bez szalu, ale zły tez nie jest. Wykonanie nie topowe, ale ujdzie. Wiele bialych modeli. Okreslane jako SMART, choc nie takie samrt jak samsungi. Oferta designem komponuje sie w styl mebli IKEA.
 
Do góry