Philips 42PFL 4007H/12 - test. Philips - uwaga wracamy do gry !

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 42PFL 4007H/12 - test. Philips - uwaga wracamy do gry !
001_P1400193.JPG


Firma Philips jest już po reorganizacji i jako nowa spółka TPVision

rozwijać będzie sprzedaż telewizorów Philipsa - również w Polsce.
http://www.philips.pl/c/telewizory-s...00/30151/cat/#
Philips-32PFL4007.jpg


Zaczynamy testy Philipsa - od modelu 40PFL4007H/12.
Nowa seria i nowa jakość, nowy design. Seria składa się z dwóch modeli 32" i 42".

001_P1400114.JPG

Błyszcząca matryca.

023_P1400140.JPG

Telewizor wyposażony w nowego pilota.

016_P1400158.JPG

Niski pobór energii

011_P1400203.JPG

To naprawdę ogromne zaskoczenie in plus.

001_P1400594.JPG

W nowych modelach Philipsa jest kilka wyjątkowych rzeczy.

Całość TU :
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?p=777102#post777102
 

acess

New member
kiki jakie dokładnie są funkcje multimedialne ??

szczegolnie chodzi mi o iple, tvn player, tvpVOD, onetVOD, iplex etc. a takze youtube czy są wyselekcjonowane materialy czy CAŁY YT ?

a takze o otwartą przegladarkę, i czy ona obsługuje rowniez strony z flashem itd.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TVN player i Onet Vod - mają być w tym roku do wakacji. Inne mogę dopytać bo nie wiem.
 

plau73

New member
Jak jest z czernią u tego phila 4007, jak wiem to matryce IPS mają lepsze kąty a gorsze czernie:) pozdrawiam.
 

Since

New member
TVN player i Onet Vod - mają być w tym roku do wakacji. Inne mogę dopytać bo nie wiem.


dopytaj koniecznie, skype w szczegolnosci.

i ewentualnie jesli mozesz sprawdzic to sprawdz w otwartej przegladarce czy dziala stronka GG fajnie byłoby mieć GG na ekranie TV bezpośrednio bez użycia PC.

dzieki
 

crimson-pirate

New member
jeśli chciałbym sprawdzić jakiś tv za pomocą USB albo dyskiem , może jakas wzkaowka co najlepiej puscic ?:) to co ogladma tzn seraile często HD lub zwykly film jaki oglądam ? czy jakas konkretny film ?
jeszcze jutro pojde do skelpu i w warunkach sklepowych popatrze trochę.
poki co widzac w8 sony nie widziałem dużej roznicy prawie zadnej miedzy dt60...:( wiem jednak ze w domu to inaczej wygląda jak już cos konkretnego oglądam, a w sklepie na wystawce wszystko się zlewa i ciężko cokolwiek rozroznic
 

errweq

New member
Czy da sie gdzieś dostać ten telewizor? Nigdzie na internecie nie widze, przestali go produkować czy co? Telewizor swietny, tylko nigdzie nie moge go znalezc
 
Do góry