Wjechał nowy telewizor Philipsa na testy . Model 42 PFL 4007 .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wjechał nowy telewizor Philipsa na testy . Model 42 PFL 4007 .
Proszę o pytania.

Philips 42 4007
Philips-32PFL4007.jpg
 

bluray

Banned
Jak zwykle i ten PHILIPS jest ładny.
Seria 4xxx to chyba budżetowa półka.
Pytania o obraz:
- czy szybka matryca,
- czerń na tle konkurencji "niskocenowej".
- jaka matryca.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Matryca LG
W klasie cenowej wiele niespodzianek - niektóre zgoła sensacyjne.
Test skończony. Matryca tradycyjna , model montowany w Polsce ale procesory ruchu... Ale o tym w teście.

Cena do jakości - cały opis w teście. Ale warto było przetestować ten telewizor.
 

Kpc21

New member
Matryca tradycyjna , model montowany w Polsce ale procesory ruchu... Ale o tym w teście.
Zdradź, czy na korzyść czy na niekorzyść :)

Przy okazji masz może dostęp do 3007H? To chyba wyższy model niż 4007H. Jak tam ze smużeniem, czernią, no i skalowaniem SD? W Internecie jeszcze nic o nim nie ma, a jest w promocji w Neonecie (32 cale).
 

Hipcio

New member
Po co tworzyć post w którym zapowiada się niewiadomo jaki test, a ostatecznie testu i treści zero?
 

Hipcio

New member
"nie masz dostępu do tej strony z powodu:.
Starasz się dostać do zamkniętej strefy Klubu hdtv.com.pl (więcej informacji TUTAJ)"
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
warto w ogóle to kupić?

Co? Tv czy dostep? Jezeli to drugie to koszt jakis smieszny, warto chyba wspomagac polskie fora.
Chociazby jedna mala wskazowka/informacja ktora pomoze przy wyborze za smieszny koszt dostepu, zwroci sie z nawiazka w postaci pozniejszego zadowolenia ze sprzetu.
A jezeli to pierwsze to kup dostep :)
 

Hipcio

New member
miałem na mysli czy ten PFL 4007 warto kupic. Zaraz pojadę do sklepu, nie wiem czy jeszcze bedzie. Jakoś nie jestem mega zdeterminowany na zakup. Wczoraj stał ostatni półkownik więc pewnie go sprzedali. 47" za 2900. Podoba mi się, ze mało mocy pobiera i to właściwie argument dla którego myślę o zakupie. Bo mam 40" LCD. Gdyby to był Samsung a nie Philips kupiłbym go już wczoraj. Samsung też jest w podobnej cenie ale 46". Z tego co patrzylem przekatna 46 i 47 mało się różni. Samsung pobiera 12W więcej
 

Hipcio

New member
Byłem, obejrzałem - stoi jeszcze w sklepie (47PFL4007). Pomierzyłem moc watomiarką - w zależności od sceny - czy ciemna, czy jasna pobiera od 40 do 85W. Deklarowane zużycie na etykiecie na ekranie to 62W. Moc przyłączeniowa opisana na obudowie z tyłu to 110W max Nie miałem możliwości sprawdzić pilotem czy był ustawiony jakiś tryb oszczędzania.

Zmierzyłem również samsunga 46" który deklarowane zużycie miał na poziomie 72W i ten pobierał podobnie - od 44 do 88W w zależności od sceny. Włączyłem tryb ECO i zużycie spadało do 40W niezależnie od jasnosci sceny. Przy tych 40W da się spokojnie oglądać.

Mój Samsung 40"LCD z 2006r pobiera bez oszczędzania 200W a na max oszczędzaniu (tam mam zawsze włączone) 82W.

Przekalkulowałem, ze zamieniając stary tv (80W) na nowy (40W) na energii zaoszczędzę 35PLN rocznie (licząc 5h włączony tv dziennie). Moj businnes case padł i nie kupiłem

ps. działający link do tego wątku http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/...-philipsa-na-testy-model-42-pfl-4007-a-2.html

nie wiem dlaczego ale powiadomienia które przychodzą na maila po kliknieciu przenoszą do innego wątku
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wejdź w narzędzia i wyczyść historię przeglądania (historia, pamięć podręczna i ciasteczka) - działa bez problemów.
 
Do góry