Złoty Pixel - Najlepszy telewizor LCD 32" - Samsung UE-32D6500. Rok 2011/2012 .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Złoty Pixel - Najlepszy telewizor LCD 32" - Samsung UE-32D6500
d6500_01.jpg

Złoty Pixel - Najlepszy telewizor LCD 32" - Samsung UE-32D6500

Unowocześnij swoje doświadczenia 3D dzięki rozwiązaniom dostępnym w serii LED 6500. Za pomocą funkcji 3D Sound Effect zaawansowany obraz 3D jest automatycznie synchronizowany z najnowszymi osiągnięciami dźwiękowymi 3D. Znakomity obraz jest efektem pracy innowacyjnego silnika 3D Hyper Real, który poprawia wizualizację i optymalizuje wydajność, uzyskując żywe i krystalicznie czyste obrazy.
Najwyższej jakości domowa rozrywka

Rozbudowane opcje podłączania umożliwiają korzystanie ze
Całość TU :
ZŁOTY PIXEL - Plebiscyt na najlepsze produkty Audio Video
 
Ostatnia edycja:

JackS.

New member
Bez reklam
Złoty Pixel - Najlepszy telewizor LCD 32" - Samsung UE-32D6500
Złoty Pixel - Najlepszy telewizor LCD 32" - Samsung UE-32D6500


Unowocześnij swoje doświadczenia 3D dzięki rozwiązaniom dostępnym w serii LED 6500. Za pomocą funkcji 3D Sound Effect zaawansowany obraz 3D jest automatycznie synchronizowany z najnowszymi osiągnięciami dźwiękowymi 3D. Znakomity obraz jest efektem pracy innowacyjnego silnika 3D Hyper Real, który poprawia wizualizację i optymalizuje wydajność, uzyskując żywe i krystalicznie czyste obrazy.
Najwyższej jakości domowa rozrywka

Rozbudowane opcje podłączania umożliwiają korzystanie ze
Całość TU :
ZŁOTY PIXEL - Plebiscyt na najlepsze produkty Audio Video

Złoty piksel dla telewizora, który ze względu na wadę elektroniki niepoprawnie wyświetla obraz 3D???

Ten Złoty Piksel to coś jak Złota Malina w przemyśle filmowym?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie zrozumiałem dygresji.
Widocznie użytkownicy który kupili telewizor i cieszą się z jego extra relacji jakości do ceny mają w głębokim poważaniu 3D .
Dla mnie 3D w obecnym wydaniu to zwykły gadżet podobnie jak telegazeta.
Ilość osób która głosowała i wybrała model jako najlepszy wyraźnie świadczy że model im odpowiada w całej rozciągłości.
A głosowanie jest systemem demokratycznym i tak pozostanie !!!
 

JackS.

New member
Bez reklam
Nie zrozumiałem dygresji.
Widocznie użytkownicy który kupili telewizor i cieszą się z jego extra relacji jakości do ceny mają w głębokim poważaniu 3D .
Dla mnie 3D w obecnym wydaniu to zwykły gadżet podobnie jak telegazeta.
Ilość osób która głosowała i wybrała model jako najlepszy wyraźnie świadczy że model im odpowiada w całej rozciągłości.
A głosowanie jest systemem demokratycznym i tak pozostanie !!!

Zgodnie z poniższą maksymą Waldemara Łysiaka?
"Jeśli większość ma rację – jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić."


Rozumiem w takim razie, że opis w tym newsie "Znakomity obraz jest efektem pracy innowacyjnego silnika 3D Hyper Real, który poprawia wizualizację i optymalizuje wydajność, uzyskując żywe i krystalicznie czyste obrazy." to po prostu sarkazm. Czy tak?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wolę ocenę własnej ludzkiej oceny wartości.
Co oddają słowa Terencjusza - „Człowiekiem jestem i nic co ludzkie, nie jest mi obce” w oryginale brzmiące "Homo sum humani nihil a me alienum puto”.
Dla mnie mucha nie jest wyrocznią w żadnej dziedzinie - tym bardziej słowa Łysiaka. I życzę jemu i każdemu kto tak uważa - smacznego, może wyciągnie inne wnioski.
To też jest forma własnego wyboru
Zostaję przy ocenie wyboru demokratycznego.
Przymusu nie było a co trzeci głosujący uważa model Samsunga z najlepszy w tej klasie.
Uczę się szanować czyjeś poglądy choć nie zawsze w różnych dziedzinach się muszę z nimi zgadzać.
 
Do góry