Według LG nowe telewizory 3D będą miały lepszą konwersję 2D do 3D.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG podczas przedstawiania swoich nowych telewizorów zachwala nową konwersję 2D do 3D.
Twierdzi teraz konwersja 2D do 3D ma znacznie lepszą wydajność. Uzasadnia że ta jakość poprawiła się o 100% .
3D-Effect-Booster.jpg



3D-Effect-Booster


Według LG nowe telewizory 3D będą miały lepszą konwersję 2D do 3D, uwzględniając skalowanie materiału SD .LG zbiera entuzjastyczne oceny już teraz za jakość 3D.
Ale nie odpoczywa! Konwersja 2D do 3D robi naprawdę postępy. Lg twierdzi że ma włąśnie nowe lepsze systemy. Wszystkie oparte są na ulepszonym algorytmie.
Nowa linia LG CINEMA 3D to Inteligentne telewizory oparte na algorytmach dogłębnej analizy.
W prostych słowach, nie będzie więcej metod konwersji.
Nowa linia dodaje więcej czyli perspektywę linearną. Różnica jest w ruch i względnej wielkości.
Tak więc według LG w zależności od rodzaju treści 3D, telewizory dostosuje się lepiej dając bardziej dokładne i szczegółowe obrazy 3D.
Wspomina się również o dostosowanych treściach opartych o efekty 3D

2D-to-3D.jpg
fullhd
 

fula

New member
Co się nie robi aby nas przekonać że mamy złe telewizory i powinniśmy je wymienić na nowe 100% lepsze :)

Jak mi tak helikopter nie wyleci, to reklamuje za niezgodność z umową.
 
Ostatnia edycja:

wlodek1001

New member
Co się nie robi aby nas przekonać że mamy złe telewizory i powinniśmy je wymienić na nowe 100% lepsze :)

mam dość leciwy modek LCD LG 32LX2R, tylko 720p ale sprawuje się dobrze zwłaszcza we współpracy z nowym BR CA 751, wielkośc ekrany trochę za mała, ale i tak jak ogladam w sklepach stojące FuulHD to róźnice w odbiorze obrazu są niewielkie, czekam nadal na odpowiadający mi nowy model , pozdrawiam i nie dajcie się łatwo skusić , producenci myslą tylko jak pozbawić was kasy, nigdy nie będziemy na bieżąco z nowościami
 

accu

New member
Bez reklam
Co się nie robi aby nas przekonać że mamy złe telewizory i powinniśmy je wymienić na nowe 100% lepsze :)

Jak mi tak helikopter nie wyleci, to reklamuje za niezgodność z umową.

Witam,

Musisz wpierw kupić , jak będą na naszym rynku , może jednak "cóś" poprawili.:hihi:


Pozdrawiam,:)
accu
 
Do góry