Jutro kończymy test Sharpa LC-46 LE 630 E. Prosimy o zadawanie pytań .

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jutro kończymy test Sharpa LC-46 LE 630 E
Prosimy o zadawanie pytań .

img-P-lcd-tv-Sharp-Aquos-LC-46LE630E-full-frontal-logo-EEL-960.jpg


Im więcej pytań, tym lepszy test.
 

bojki

Member
Jak ma sie do Samsung D8000?

pytanie w prost - który wybrac, nie patrzac na cene tylko na jakosc obrazu ?
ktory wybrac - patrzac na cene?
 

pawlao

New member
Witam
ten model to totalna porażka,
wejdźcie do jakiegokolwiek sklepu, gdzie stoi obok jakiegoś telewizora,
żadnej kolorystyki, żadnego kontrastu,
co chcieliście mieć za 6tys 60 cali, zaraz po wprowadzeniu na rynek?
jaka cena taki sprzęt,
to tak, jakby samochody audi/mercedes miały być w cenie tata motors i w nie zmienionej jakości
 

z3

New member
Bez reklam
Nie ma jak porównywać telewizory w sklepie, jeszcze pewnie wielkopowierzchnowym. Powodzenie w wybieraniu w taki sposób :)
 

plejak

Banned
Nie ma jak porównywać telewizory w sklepie, jeszcze pewnie wielkopowierzchnowym. Powodzenie w wybieraniu w taki sposób :)

Oczywiście że lepiej wybierać w zaciszu domowym jak u kikiego - ale warunki w sklepie są takie same dla wszytskich tv a ten sharp na tle sąsiadujacych tv wypada rzeczywiscie bardzo słabo .
Tanie nigdy nie będzie dobre.
 

pawlao

New member
Nie ma jak porównywać telewizory w sklepie, jeszcze pewnie wielkopowierzchnowym. Powodzenie w wybieraniu w taki sposób :)

A w jaki sposób mam porównać?
Myślę, że to najlepszy sposób, różne odbiorniki stoją obok siebie, mam możliwość ustawienia wszystkich tak samo.
I jednak kolorystycznie odbiega od wszystkich modeli innych producentów na minus.
Rozumiem, że coś tam skapuje od Sharpa, za taki test - samo to, że jest dostęony dla wszystkich za darmo, ale nie lubię wciskania ciemnoty, że to najlepszy telewizor na rynku.
Jedyne z czym mogę się zgodzić, to zachęcająca cena, ale nic więcej.
Pozdrawiam
 

kini0

New member
Bez reklam
Nie ma jak porównywać telewizory w sklepie, jeszcze pewnie wielkopowierzchnowym. Powodzenie w wybieraniu w taki sposób :)
skoro kilka telewizorów stoi obok siebie znaczy że maja identyczne warunki (nieistotne że te warunki są kiepskie...), więc mozna powiedzieć że porównywanie ma jak najbardziej sens
 

z3

New member
Bez reklam
No to powodzenia panowie w zakupie tv po wyborze w markecie, tylko się nie zdziwcie jak po chwili wieczornego oglądania będziecie albo drastycznie ściemniać obraz, albo wam oczy wypadną.

Ot i cała historia. Podstawy się kłaniają. W sklepie może i porównujecie obok siebie ale nie są one ustawione, nie wiadomo z jakiego źródła jakim kablem etc etc no i najważniejsze oświetlenie halogenowe zimne drastycznie zmieniające odbiór produktu. Ja tam nikomu nie mam zamiaru nic sugerować kupujta co chceta i porównujcie gdzie chceta, może wam kapie od jakiegoś producenta za co innego ;)
 

pawlao

New member
No to powodzenia panowie w zakupie tv po wyborze w markecie, tylko się nie zdziwcie jak po chwili wieczornego oglądania będziecie albo drastycznie ściemniać obraz, albo wam oczy wypadną.

Ot i cała historia. Podstawy się kłaniają. W sklepie może i porównujecie obok siebie ale nie są one ustawione, nie wiadomo z jakiego źródła jakim kablem etc etc no i najważniejsze oświetlenie halogenowe zimne drastycznie zmieniające odbiór produktu. Ja tam nikomu nie mam zamiaru nic sugerować kupujta co chceta i porównujcie gdzie chceta, może wam kapie od jakiegoś producenta za co innego ;)
Kolego ogarnij się, muszę tak powiedzieć,
żródło jest zawsze takie same, chyba nigdy nie byłeś w sklepie wielkopowierzchniowym,
a rzeczywiście masz rację, Sharpa podłączyli kablem z "biedronki" - nie obrażając tego dyskontu, a obok Sonego, Panasa, Samsunga i LG jakimś kablem za 1000zł:eek:k:
Czy wy naprawdę czytacie co piszecie??
Pozdrawiam
 
Do góry