Samsung Seria D6 - NIE FULL HD 3D !! (sprawa w toku)

kuba78

New member
Nie zapominaj że ten model jest z roku 2011r.
A technologia 3D jest ułomna sama w sobie, ma stwarzać wrażenie 3D, sztuczkami na twoich zmysłach.
 

terminatriks

New member
Więc opłaca się coś robić, czy jest już za późno?
Raczej na d7000 nie wymienią, bo pewnie nie mają, a kasy nikomu z forum tak jak w niemczech nie odesłali.
 

xeo151

New member
Bez reklam
Było nie kupować bubli z Korei. Sorry, ale jednak ja mam nieco większe zaufanie do Japońskich producentów, chociaż to i tak nie to samo co kiedyś i stary dobry sprzęt Made in Japan.
 

terminatriks

New member
Uwielbiam zawistnych, nieżyczliwych forumowiczów, którzy zamiast pomocy oferują swoje gorzkie żale na temat tego kto jest super a kto beee. Zapominając, że ten model znajdował się często w postach osób polecających jakieś modele i nie muszę chyba dodawać,że funkcje 3d miałem i mam nadal w...


Proszę jednak o odpowiedź na pytanie.
Chciałbym się dowiedzieć czy warto, gdzie zgłaszać problem, czy ktoś ma "dowody", które mi prześle, i czy jeżeli zaproponowaliby mi wymianę na model z tego roku to warto, bo jest wiele sprzecznych opini.
 

A|X|E|L

Active member
Bez reklam
Zawsze jest warto.
Zgłoś problem do serwisy Samsunga to zobaczysz co Ci odpowiedzą.
W sklepie prawdopodobnie nic nie załatwisz bo minęło już zbyt wiele czasu.
Próbuj bo samo się nie załatwi.
 

toranaga

New member
Ja mam jeszcze inny problem z modelem D6500, otóż w moim telewizorze obraz 3D wyświetlany jest z półcieniami i pośiatami które nie można wyregolować perspektywą. najbardziej widać to na meczach 3D (Cyfra+) nawet po zatrzymaniu obrazu gdy zsynchronizuje się pierwszy plan to na dalszych obraz się rozjeżdża. Serwisant sprawdzał na 2 innych egzemplarzach i efekt jest taki sam. natomiast na modelu 7000 obraz jest ok. tak samo na TV LG. Mam ekspertyzę Rzeczoznawcy że obraz wyswietlany jest niepraidłowo. Natomiast serwis napisał że jest OK bo na innych egzemplarzach 6500 obraz jest tak samo skopany czy wporządku. Czy ktoś miał podobne objawy?
 

toranaga

New member
Chciałbym poinformować szanowne grono, że właśnie dziś wymieniono mi bezpłatnie 37D6500 na nowiutką 40F6500. Warto walczyć do końca o swoje i nie poddawać się po pierwszej odmowie. Obraz 3D bez zastrzeżeń.
 
Do góry