Sharp wprowadza zupełnie zmienione telewizory serii Freestyle.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
sharp01.jpg

60F5 (z lewej) 40F5 (po prawej)
Keiko Okada, szefowa strategii marki i działu Product Design wyjaśnia koncepcję freestyle AQUOS. "Telewizor w epoce cyfrowej słynie nie tylko z dobrej jakości obrazu ale i z zaawansowanych funkcji. Jednak zmiany w stylu życia wymuszają nowe myślenie dla konstruktorów i projektantów. Zmienia się przestrzeń życiowa. Salon, jadalnia stają się jedną wielką otwartą przestrzenią . Wg nowej koncepcji nowe telewizory Sharpa można będzie zamontować na dowolnym miejscu w domu." "Freestyle AQUOS" w nowej serii w sprzedaży od 15 września będzie posiadał przekątne :
- 60 "60F5"
- 40 "40F5"
- 32 "32F5"
- 20 "20F5"
Ceny od 2500 zł do 12.000 zł
sharp21.jpg
Freestyle serii Sharp AQUOS
Modele będą bardzo cienkie i lekkie dzięki oddzielnym naziemnym tunerom cyfrowym.
Są również wyposażone w cienkie stelaże do montażu. Połączenie tunera i wyświetlacza odbywa się bezprzewodowo.

sharp24.jpg

Ale to nie wszystko telewizory będą posiadać specjalne baterie które pozwolą oglądać obraz nie podłączając go tradycyjnie do gniazdka.

Tsuneo Nakamura AV Systems twierdzi że takie telewizory można będzie z uwagi na ich wagę zawiesić w dowolnym miejscu w domu a także prezentować je na wolnym powietrzu bez obaw o podłączenie do prądu.

sharp26.jpg

W formie pokazu mody - telewizory "Freestyle".
Taki telewizor można mieć zawsze przy sobie .Można go ustawić teraz będzie w miejscu"marzeń" .
sharp39.jpg

Zmniejszono liczbę części , zmniejszono ramkę i wagę wyświetlacza.

sharp17.jpg

Zdalny
Pilot zdalnego sterowania też zupełnie zmieniony.
Całość oparta na wybieraniu funkcji przy pomocy okrągłego sterownika.

sharp11.jpg

Tuner
Sekcja tunera posiada wszystkie wymagane tunery cyfrowe.
Wymiary 170 × 180 × 36mm (szerokość x wysokość x głębokość)i waży 0.7 kg
Pobór mocy 19W (8W w gotowości).

av.watch
 

eM!

New member
Jeśli pilot miałby tak wyglądać to ja podziękuję za taki sprzęt.
Dla mnie ogółem bezsens trochę wprowadzanie czegoś takiego? Ile wytrzyma taka bateria? Godzinę, dwie godziny? Później i tak trzeba będzie go podłączyć do prądu. Noszenie bez podstawy i opieranie TV o ścianę w kibelku .. hmmm ciekawe rozwiązanie dla ludzi którzy nie mogą obejść się bez swojej 60"-ki w WC. :?
 
Do góry