Pasywne czy aktywne ? I tak musisz wypowiedzieć się co wybierasz. Chyba że ...

Jaką technologię 3D wybierasz dla siebie ?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

al-aksa

New member
jestem laikiem w temacie 3D, ale nastawiam się na pasywne... nosze okulary korekcyjne, a aktywne nie dość że cięzkawe to i drogie i jeszcze migotają :D... zatem lekkie tanie pasywne to chyba będzie to..
 

al-aksa

New member
no wg mnie są niewygodne i męczą w przeciwieństwie do pasywnych, a co do jakośći/skuteczności to jak widać zdania są podzielone
 

janusz

New member
Bez reklam
jestem laikiem w temacie 3D, ale nastawiam się na pasywne... nosze okulary korekcyjne, a aktywne nie dość że cięzkawe to i drogie i jeszcze migotają :D... zatem lekkie tanie pasywne to chyba będzie to..
Przy korekcyjnych pasywne jest fenomenalne. To właściwie 3d bez okularów!!!
Do pasywnych mając okulary korekcyjne nie musisz zakładać drugich okularó, po prostu kupujesz za 30 zł oryginalne nakładki. Proste i wygodne.
 

SlaWasIl

New member
Wybrałem, że czekam na 3D bez okularów, ale to IMO jeszcze potrwa.
Jeśli miałbym wybierać z tego co jest, to wybieram aktywne.
Nie powiem że nie lubię, ale bardzo rzadko oglądam 3D.

PS
Jak ktoś pisze, że aktywne są ciężkie, to zapraszam do siebie na testy. Znaczy, pisze, a nie wie. Chyba, że porównuje do tych tekturowych dołączanych czasem do gazet... ;) Znaczy tak, ma wtedy rację - aktywne są o kilka gram cięższe od tekturowych! :D
 
Ostatnia edycja:

rumbo11

New member
wczoraj zamówiłem PHILIPS 46PFL5507K/12,byłem zdecydowany na LG 47LM670S,ale po porównaniu w markecie obrazu 3D,zdecydowanie wybrałem Philipsa,obraz bez porównania na korzyść aktywnych,na temat wygody użytkowania okularów aktywnych sie nie wypowiadam,migotanie,bóle głowy itd,ale sam obraz jest lepszy niż przy pasywnych,a do tego tv był sporo tańszy od LG
 

kini0

New member
Bez reklam
Ciężkie nie są na pewno, a co do migotania powiem tak- zależy od konkretnego TV, okularów i przede wszystkim od tego czy jest jakieś źródło światła w zasięgu wzroku. Bo migotanie widoczne jest tylko jak się patrzy np. na żarówkę...
 
Status
Zamknięty.
Do góry