Telekomunikacja Polska pierwsza firma w Europie Centralnej wykorzystuje MPEG 4

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
1_9804.jpg
Telekomunikacja Polska zawarła z Grupą TVN umowę w sprawie współpracy przy realizacji innowacyjnego na polskim rynku projektu telewizji przez ADSL. Oferta programowa dostępna dla użytkowników telewizji przez ADSL została wzbogacona o kanały: TVN, TVN 7 oraz TVN Gra. Za pośrednictwem Cyfry +, z którą TP wcześniej zawarła umowę, dostępne będą dodatkowo kanały Grupy TVN: TVN 24, TVN Turbo, TVN Style i TVN Meteo. "Umowa z Grupą TVN sprawia, że telewizja przez ADSL, którą wkrótce zaoferujemy naszym klientom, będzie znacznie atrakcyjniejsza – do wyboru będzie jeszcze więcej popularnych kanałów. Liczymy, że przełoży się to na duże zainteresowanie nową usługą" – powiedział Jacek Kalinowski, Rzecznik Grupy TP.
"To projekt o olbrzymim potencjale rozwoju. Daje nam szanse realizowania projektów wykraczających poza standardową linearną ofertę telewizyjną" – powiedział Piotr Walter, prezes TVN S.A.

Korzystanie z nowej usługi umożliwia multimedialne urządzenie livebox tp i podłączony do niego dekoder. Komercyjne wdrożenie planowane jest w drugim kwartale 2006 roku. Kolejnym krokiem będzie wdrożenie usługi wideo na żądanie, czyli wirtualnej wypożyczalni filmów.

Telekomunikacja Polska będzie pierwszym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce oferującym kompleksowe usługi multimedialne triple play: szerokopasmowy dostęp do Internetu, telefonię oraz telewizję przez ADSL w oparciu o jedną linię telefoniczną.

System ten oparty jest na nowym formacie kodowania MPEG4, który zapewnia odbiór programów TV w najwyższej jakości. Telekomunikacja Polska jako pierwsza firma telekomunikacyjna w Europie Centralnej wykorzystuje format MPEG4 do kodowania programów telewizyjnych.
źródło : in4.pl
 

setunia

New member
Bez reklam
Szczerze odradzam podpisywanie jakichkolwiek umów z tepsą.
Jako dwa przykłady Bramkarz Dudek jaktylko zaczął reklamować tepse to skończył praktycznie karierę, a nasza reprezentacja piłkarska sponsorowana przez tą samą instytucję jak skończyła mundial?
:confused:
 

autorus

New member
No niestety to fakt. każdy ma chyba jakieś przygody z tpsa. Wyobraźcie sobie ze wysyłają mi biling rozmów na płycie cd w formacie txt. No załamka. A niemogliby troche pomysleć? Albo wydrukować?

Net mam radiowy, także jak chciałem zwiekrzyć transwer to zadzwoniłem do gostka i za 5 minut już działało. W tepsie to min 1 mies. :(

Autorus
 
Do góry