HDTV - teraz na antenie pokojowej

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Filed under: HDTV, Peripherals

tak sie prezentuje nowa antena pokojowa do obioru HDTV

Koreańska Firma Spectrum zapowiada światową zmiane obioru HDTV poprzez małą wewnetrzną antnę.​
 

jaca23

New member
To może to jest odpowiedź na niespodziankę ITI - czyli nowa platforma która ma ruszyć na jesień? Byłoby nieźle :cool:
 

markus_19

New member
Antena pokojowa DVB-T

czy ktoś może odbiera sygnał cyfrowy i TVPHD na antenie pokojowej. Zastanawiam sie czy jest sens zakupu takiej anteny. Aktualnie mam telewizje kablową analagową i che zmienić na cyfrową. Jednak skoro oglądam tylko 4 podstawowe kanały TV nie ma sensu płacić za 70. Będe bardzo wdzieczny za pomoc. Dodam ze mieszkam w Warszawie 7 km od PKiN
 

Zoli

New member
odbieram, właśnie zakupiłem tv samsung z mpeg4 i wszystko ladnie odbiera na antenie pokojowej (warszawa bielany). Tzn wczoraj odbierało, dzisiaj widziałem, że sygnał TVP HD był zakodowany. Momentami troche pikselozy jest, ale też mam pokój po kiepskiej stronie i nie miałem czasu jeszcze się bawić z regulacją anteny. Jeżeli byś miał docelowo głównie z tego typu przekazu korzystać to chyba lepiej jakbyś sobie zamontował lepszą antenkę na zewnątrz.
 

markus_19

New member
Dzięki Kupie antene pokojową na poczatek jak nie bedzie działć to oddam i zainstaluje zewnętrzną. Chciałem jednak wiedzieć czy jest dobry sygnał cyfrowy w warszawie.
 
Do góry