Wygraj bilety na MŚ w Piłce Noznej

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
hd_win_tickets.gif
Weź udział w konkursie! Dołącz do grona uczestników naszej wielorundowej gry i wygraj bilety oraz komputery przenośne. W pierwszej rundzie firma Toshiba rozdaje 200 podwójnych biletów na mistrzostwa świata w piłce nożnej FIFA World Cup™ 2006. Każdy, kto zagra i zarejestruje się, zostanie zakwalifikowany do losowania podwójnego biletu. Ponadto będziemy nagradzać zdobywców największej liczby punktów w poszczególnych rundach. Nie zapomnij jednak odwiedzić tej strony ponownie, aby wykorzystać szansę zdobycia jeszcze większej liczby nagród

kliknij tutaj:
http://ce.computers.toshiba-europe.com/cgi-bin/ToshibaCSG/generic_content.jsp?LNG=20&service=CE&ID=2006_03_DUO_CAMPAIGN
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Małgosia w Tobie nadzieja piłki ,ale wiesz że trening czyni mistrza.
Czyżby nikt wiecej nie próbował. Fakt ,że trzeba odpowiadać na pytania z zakresu wiedzy Toshiba i audiovideo.
 

małgosia

New member
Mój najlepszy wynik to 2 minuty z małym kawałkiem.
Oczywiście za mało by się znaleźć w pierwszej dziesiątce. Za to jestem lepsza o kilknaście sekund od swojego męża :)
 

małgosia

New member
to ja Was zgłaszam do kontroli antydopingowej :)
a poważnie - czy w tej grze są jakieś etapy czy piłka ciągle przyśpiesza i przyśpiesza ?
Nie licząc dodatkowych sekund za odpowiedzi najdłużej grałam przez 1 minutę i 56 s. Zastanawiam się czy po 2 minutach jest może jakaś zmiana w grze...
 

.Kuba

New member
Małgosiu, moje odczucie bylo takie iz po 3 minutach pilka juz ma stala predkosc (ale czy slusznie to zauwazylem to nie wiem :p )
I nie ma zadnych etapow!
 

małgosia

New member
Jeśli tak - to z takim refleksem powieneś być rewolwerowcem na Dzikim Zachodzie :)
Ja się poddaję, bo nie chcę zepsuć klawisza spacji w notebooku ;)
 
Do góry