Panasonic VIERA nagrody w „What Hi-Fi?

km1963

New member
Bez reklam
Prestiżowy brytyjski magazyn “What Hi-Fi?” przyznał wyróżnienia za rok 2007 – w ponad połowie kategorii telewizory Panasonic VIERA zostały uznane za najlepsze

Panasonic ma powody do dumy. Na Wyspach Brytyjskich 4 modele telewizorów VIERA – 37-calowy telewizor plazmowy TH-37PX70 i 42-calowy model TH-42PX70 oraz 32-calowy telewizor LCD TX-32LXD700 i 26-calowy model TX-26LXD70 zostały wyróżnione w superteście podsumowującym 2007 rok1. W czterech na siedem kategorii marka Panasonic okazała się bezkonkurencyjna.

więcej tutaj

http://www.nowetrendy.pl/index.php/news/id/3194


 

timbot

New member
Bez reklam
ojejku, nie wygrało żadne Sony Brawia :) (przepraszam, osobisty uraz do przereklamowanej marki)
choc trzeba przyznac, ze artykul pisany pon panasonica, bo nie wspominają nawet kto byl drugi :)
 

km1963

New member
Bez reklam
timbot napisał:
ojejku, nie wygrało żadne Sony Brawia :) (przepraszam, osobisty uraz do przereklamowanej marki)
choc trzeba przyznac, ze artykul pisany pon panasonica, bo nie wspominają nawet kto byl drugi :)


Ja nie "spike english":(
ale może ktoś wejdzie na stronkę do angoli i napisze o konkurencji
a swoją drogą mam lx 700 i jest super obraz zarówno w SD jak i HD
pozdrawiam
 

timbot

New member
Bez reklam
niestety, ja spikam, ale nie moge ani na necie, ani na stronie tego czasopisma odnalezc oryginalnej wersji rankingu....
 
Do góry