Eisa 2022/2023 - najlepszy telewizor mini led - premium mini led TCL 65C835

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Eisa 2022/2023 - najlepszy telewizor mini led - premium mini led TCL 65C835


EISA-Award-TCL-65C835.png




TCL-65C835_web.jpg


TCL kontynuuje rozwój swojego podświetlenia Mini LED z technologią wielostrefowego przyciemniania, a kusząco wyceniony 65C835 pokazuje te postępy na pełnym ekranie. Ten telewizor 4K opiera się na zeszłorocznym nagrodzonym nagrodą EISA modelu C825, z ulepszonym szerokokątnym oglądaniem i funkcjami antyrefleksyjnymi, które zwiększają doskonałą jakość obrazu. Olśniewająca jasność i odwzorowanie kolorów łączą się z doskonałą szczegółowością czerni i cieni podczas precyzyjnego odtwarzania HDR w HDR10, HDR10+ i Dolby Vision IQ. Konsole nowej generacji zapewniają pełną kompatybilność z grami, a wrażenia użytkownika są zwiększone przez włączenie Google TV i systemu dźwiękowego Onkyo, który zapewnia imponujący dźwięk jak na tak smukły i atrakcyjny zestaw. TCL stworzył kolejnego świetnego zwycięzcę w 65C835.
EISA
 

Marlo

Active member
Ja jestem zadowolony z jakości obrazu(55 cali) , ale czy to jest Mini Led klasy premium ? bo moim zdaniem do premium to mu jeszcze trochę brakuje , wygląd ,jakość wykonania ,choćby piloty jak od telewizora za tysiąc złotych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak zwał , tak zwał.
Wolę mieć słabszy wygląd pilota niż słabą jakość obrazu.
Ale odwrotnie mi bardzo pasuje. I zdecydowana większość jest zadowolona.
 

Marlo

Active member
Planuje w listopadzie zakup TV 65 cali i co ja teraz zrobię jak ten co mam jest taki dobry , kupić drugi taki sam tylko że w rozmiarze 65 cali:) chcę pójść o półkę wyżej w jakości obrazu. Jaka będzie różnica w jakości obrazu między tym TV a Philipsem PML9507 , duża czy mała ,jak uważasz kiki ?
 
Do góry