Philips wprowadza nowe telewizory LCD z HDMI 2.1, miniLED i Ambilight.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
[FONT=&quot]Philips wprowadza nowe telewizory LCD z HDMI 2.1, miniLED i Ambilight.

m-philips2021lcd_2.jpg

[/FONT]

[FONT=&quot]Firma Philips wprowadziła ulepszoną linię telewizorów LCD na 2021 rok, po raz pierwszy z portami HDMI 2.1. Firma wprowadza również na rynek swoje pierwsze telewizory LCD ze strefą przyciemniania miniLED. [/FONT]

[FONT=&quot]Telewizory LCD Philips 2021[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot] Nowa linia została ogłoszona w styczniu i jest stopniowo wprowadzana w całej Europie w rozmiarach od 43 do 75 cali. Najważniejszą nową funkcją są porty i funkcje HDMI 2.1. Po raz pierwszy w telewizorze Philips otrzymujesz obsługę 4K120, ALLM i VRR do gier nowej generacji na konsolach takich jak PlayStation 5 i Xbox Series X. Telewizory obsługują również HDMI eARC, co zapewnia lepszą jakość dźwięku i funkcje.[/FONT]
[FONT=&quot] Inną, główną nowością jest podświetlenie miniLED w dwóch seriach PML, które pojawią się w Europie w nadchodzących tygodniach. O ile miniLED sam w sobie nie poprawia jakości obrazu, o tyle Philips – podobnie jak LG i Samsung – wykorzystał mniejsze diody świecące do zwiększenia liczby stref przyciemniania (ok. 1000) za panelem LCD, dla lepszej kontroli jasności i kontrastu.
[/FONT]

[FONT=&quot]
PHILIPS PUS8506

[/FONT]
[FONT=&quot] Od PUS7906 i nowszych otrzymujesz Ambilight i Androida. Od PUS9206 i nowszych otrzymujesz HDMI 2.1. Od PML9506 i nowszych otrzymujesz ściemnianie strefowe miniLED. Flagowy model LCD firmy Philips, PML9636, dodaje do pakietu system dźwięku 3.1.2-kanałowy. Ceny wahają się od przystępnych do premium, a miniLED dorównuje nawet cenom nowych telewizorów OLED firmy w segmencie 65 cali.
[/FONT]

[FONT=&quot]Nowe telewizory Philips z serii 7 i 8 są już dostępne w wielu krajach europejskich. Nowe modele z serii 9 z min LED będą dostępne od na przełomie sierpnia i września.[/FONT]
[FONT=&quot] flatpanelshd
[/FONT]
 

Stratoss

Member
Bez reklam
A na firmę Philips już dawno ogłosiłem bojkot, za to jak te holenderskie małpy atakują Polskę w Euro-Parlamencie! Nic z tej firmy - nawet suszarki!
 

songo-0

New member
Jakoś Samsung i LG nie miały z tym problemu. Jestem ciekawy jak Philips zamierza powalczyć właśnie z nimi biorąc pod uwagę jakie przeceny są teraz w porównania do cen premierowych.
Szybkie porównanie:
LG C1 65 cali - 6599zł (cena na premierę 9499zł)
Samsung QN91A 65 cali - 6499zł (cena na premierę 8799zł)
Philips 806/856 65 cali - 9999zł

Powodzenia..
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To posługujesz się dwoma danymi Samsung i LG.
A Philipsa nie znasz jeszcze cen ( bo są inne) i podałeś tylko sugerowany detal.
 

songo-0

New member
Znam ceny jakie ogłosił Philips dobre kilka miesięcy temu, jeśli się zmieniły to proszę o podanie. Ja mam takie:

Philips OLED 806/856 55" 7 299,00 zł
Philips OLED 806/856 65" 9 999,00 zł

Philips MiniLED PML9506 65" 7 999,00 zł
Philips MiniLED PML9636 65" 9 999,00 zł

Interesują mnie ceny tych TV
 
Do góry