HDforum

HDforum (http://www.hdtv.com.pl/forum/index.php)
-   Newsy (http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy-f38.html)
-   -   Estetyka w świecie audio wg Monitor Audio (http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/144428-estetyka-w-swiecie-audio-wg-monitor-audio.html)

Marek_G 28-11-2019 12:37

Estetyka w świecie audio wg Monitor Audio
 
monitoraudio.com

Komponenty AV, Hi-Fi, kolumny, czy głośniki nie dla każdego są estetycznymi elementami wyposażenia wnętrz. Jest całkiem spora grupa ludzi, dla których instalacja systemów AV w salonach, czy sypialniach często wiąże się ze sporym kompromisem. Z jednej strony miło oglądać filmy, ciesząc się przy tym dobrą jakością dźwięku i obrazu, z drugiej ważne jest móc przebywać w pomieszczeniu, w którym czujemy się dobrze i komfortowo, szczególnie że otaczanie się estetycznymi rzeczami może mieć wpływ na naszą kreatywność, czy dobre samopoczucie. Co zatem, gdy ktoś nie lubi wyglądu kolumn? Otóż współcześnie jest wiele ciekawych rozwiązań na rynku. Jednym z nich jest seria zespołów głośnikowych SoundFrame od Monitor Audio.

monitoraudio.com

Są to rozwiązania, które łączą jakość brzmienia nawiązującą do klasycznych kolumn, z możliwością wtopienia konstrukcji w pomieszczenie. Linia SoundFrame składa się z trzech modeli w trzech rozmiarach i dwóch opcjach montażu (naściennym i wpuszczanym). Standardowo ramy występują w dwóch wersjach kolorystycznych, jednak można je także pomalować zgodnie z własnymi potrzebami. Maskownice mogą być wykonane w różnych kolorach, bądź zostać pokryte własną lub wybraną grafiką.

monitoraudio.com

Ceny zespołów głośnikowych SoundFrame zaczynają się od 1290pln za szt. Więcej informacji można znaleźć na stronie monitoraudio.com


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:03.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Copyright hdtv.com.pl